Şimdi Ara

Yeni Batman filminin çekimleri bu yıl başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DC sinematik evreninin merakla beklenen yeni Batman filmi için çalışmalar hızla devam ediyor. Ünlü yönetmen Matt Reeves, bugün Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir açıklamada filmin çekimlerininin bu yıl sonuna doğru resmen start vereceğini duyurdu.

Yeni Batman filmi (The Batman) için bildiğiniz gibi son yıllarda epey bir gelişme yaşanmıştı. İlk kez 2016 yılında duyurulan filmin Ben Affleck tarafından yazılması ve yönetilmesi bekleniyordu. Ancak Affleck, Warner Bros. ile olan bazı anlaşmazlıkları nedeniyle 2017'de projeden ayrıldığını duyurdu. Ünlü oyuncu kısa bir süre sonra Bruce Wayne/Batman rolünü de bıraktığını açıkladı.

Ben Affleck'in projeden ayrılmasıyla birlikte yeni bir yönetmen arayışına giren Warner Bros, Planet of the Apes serisinin ünlü yönetmeni Matt Reeves ile anlaşmaya vardı. Affleck'in hazırladığı senaryoyu rafa kaldırıp sıfırdan yeni bir hikaye yazan Reeves, filmin çekimlerine başlamak için artık neredeyse hazır olduklarını söylüyor.

The Batman filminin oyuncu kadrosuyla ilgili şu an için herhangi bir açıklama yapılmış değil. Özellikle de Bruce Wayne rolünü kimin canlandıracağı büyük bir merak konusu. Matt Reeves, daha önce yaptığı açıklamalarda yeni aktörün Ben Affleck'ten 15-20 yaş daha genç olmasını istediklerini söylemişti. Böylece uzun bir Batman serisinin önü açılmış olacak.

The Batman filminin aslında 2019'da yayınlanması planlanıyordu ancak Ben Affleck'in projeden ayrılması ve Warner Bros'un DC sinematik evreninde bazı değişiklere gitmesi nedeniyle vizyon tarihi yaklaşık iki yıl ileriye alındı. The Batman'in şimdi 25 Haziran 2021'de sinemaseverlerle buluşması bekleniyor.

• Zirve = nolan.

• Başrol Ben Affleck olmasın Christian Bale olur ve senaryo iyi olursa tadından yenmez bence.

• Justice league 2 çekimleri ne zaman başlayacak arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bale olursa tadından yenmez

• Haberde denildiği gibi Ben Affleck in senaryosu üzerinde değişiklik yapmadı yönetmen. Matt Reeves sıfırdan kendi senaryosunu yazdı o yüzden zaten bu kadar gecikme yaşandı filmde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 17 Mart 2019; 6:59:5 >
  • Ben affleck sucks

• Aksiyon olsun şu filmde artık, birde marvel filmleri neyi doğru yapıyor ona baksın biraz matt reeves, gerçi bu yönetmenden pek umudum yok.

• Redunay kullanıcısına yanıt
    film aksiyondan ziyade seven filmi tarzında noir ve dedektiflik türü ağırlıklı bir yapım olacak
  • Doğaüstü yaratıklı film yerine daha çok Nolan’ın ki gibi bir tarzda olursa daha iyi olur bence, son zamanlarda uçmalı kaçmalı bir sürü süper kahraman filmi çıktı zaten.

• efsane üçlemeyle kapışmaya hiç çalışmasın rezil olduğuyla kalır.

özgün bir şeyler ortaya koyması lazım, yapılmışı yapmasın.

bvs ne kadar dandik bir film olsa da ordaki batman fena değildi, jl gibi cıvıtmazsa ona benzer bir şeyler yapabilir.

• hasomen kullanıcısına yanıt
    Düzelttim hocam teşekkürler bilgi için. Affleck'in yazdığı senaryo yine kullanılacak diye haberler vardı bir iki sene önce o şekilde aklımda kalmış benim de.
  • Ben Affleck’i seven bir ben varım sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski versiyonlar daha gerçekçi geliyor !
    şimdikiler ise ; eski kafa ile çekildiği için,
    bir türlü tutmuyor gibi !

• Bu seri bir süre daha bocalayacak anlaşılan
  • Ben Affleck tip olarak Batman/BW karakterine muhteşem uyuyordu, keza Superman/CK rolüne de Henry Cavill cuk oturuyordu. Şimdi iki aktör de DC evreninden ayrıldı. James Gunn un GotG serisine dönmesi gibi bir süreç olur mu diye bakınmıyor değilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen yeniden... yeniden Christian Bale!

• Daha çok jokerli daha çok bane'li daha çok robinli daha çok gotham'ın önde olduğu bir film olur umarım. Batman izlerken sağdan superman soldan wonder woman görmek istemiyorum.

• Allah aşkına Ben Affleck'in neresini seviyorsunuz? Bana aşırı ruhsuz geldi ve karakterden de oldukça soğudum sayesinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shatteredthings

Allah aşkına Ben Affleck'in neresini seviyorsunuz? Bana aşırı ruhsuz geldi ve karakterden de oldukça soğudum sayesinde.
    Bruce Wayne gibi adamdı bence boy pos dış görünüş oldukça iyi yansıtıyordu. BvS'de harbi harbi Batman'i oynadı. Ama Justice League denen rezalet filmde karakteri şamar oğlanı ettiler. İtici gelmiş olabilir JL izlediyseniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.