Şimdi Ara

Yeni Başvuruya CEPTETEB Kredi Kartı’ndan 100 TL iade (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
9
Favori
12.279
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Haksız görmüyorum, sizi çok iyi anlıyorum ve hak veriyorum. Belki ileride pişman olabilirsiniz o ayrı mevzu, ama tepkinizi göstermişsiniz doğal ve haklı olarak. Benzer durumu ben de YKB de yaşadım. Dijital kredi almıştım, son 5 taksidi kalmıştı, elime para geçti kapatayım krediyi dedim. Benzer durum Ak'ta da vardı, netten parayı gönderdim ve MH ile görüşüp kapattım. YKB deki krediyi hiç şubeye gitmeden almama rağmen diyorki erken kapama için illa şubeye gideceksin. O kadar işin gücün arasında sıcakta kalktım gittim mecbur. Hoş değil bu tür davranışlar, her bankada oluyor böyle saçma sapan mantıksız ve müşteri dostu olmayan uygulamalar. Hiç kullanmadığınız ve cazip gelmeyen bir banka ise kapatın gitsin, dert etmeyin. Ama kampanyası bol, genelde iyi olan (arada her banka sorun yaşatabiliyor) bir banka ise kapatmayın derim. O kart borcunu zaten ödeyeceksiniz madem. Ben de zamanında bir öfke ile sürekli kullandığım bol kampansı olan Axess'i kapattım, şimdi tekrar istiyorum vermiyorlar, pişmanım.
    Bankalar hepsi aslında aynı pisliğin farklı renkkeri. Ama kullanmaya da mecbur kalıyoruz. Axess güzel kampanyalar yapıyor, aktif kullanıyorum onu. Teb in daha faydasını göremedim diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ben geçen ay basvurmustum.Hem 100 lira indirim hem de 50 lira bonus için. Kart elime geçtikten sonra alışveriş yaptım. Birkaç gündür bonus yatsın diye bekliyordum.Ama malumunuz yatmadi.Musteri hizmetleri ile görüştüm.Yatmasi için kayit oluşturmamız gerekiyormus.Haberiniz olsun.Daha bana da yatmadi ama haberiniz olsun dedim.Ilk defa kullandigim bir banka teb.Ama anlasilan hayal kırıklığı olacak.Bu arada nisanda başvuranlar için 100 lira indirim 20 Haziranda yatacak inşallah.

Benim puanim bugün yatti arkadaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1155 -- 18 Mayıs 2018; 19:20:1 >
  • benim de ilk alışverişten 1 hafta sonra hala yatmayan 50 TL bonus 2 gün önce arayıp şikayet kaydı oluşturunca bugün yatmış.
  • Yıllık kart aıdatı ne kadar? Verdiği hediyelerle bakınca aıdatla kıyaslayınca kara gecıyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hortlak123

Yıllık kart aıdatı ne kadar? Verdiği hediyelerle bakınca aıdatla kıyaslayınca kara gecıyor muyuz?
    Ben de kartı yeni kullanmaya basladim.Simdilik iyi gibi.75 lita da kart aidati var.

• ömür boyu beleş kullanıyorum üstünede iadeleri alıyorum. her türlü karlı
  • İlk ücretsizken mi almistiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben ömür boyu beleş kullananlardanım.
    ancak şu anki koşullarda sağladığı avantajlara bakılırsa bu kart gene alınır.
    üstelik 50 tl bonus kampanyasını 30 hazirana kadar uzatmışlar. ek kartlar da dahilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi midaslı -- 6 Haziran 2018; 17:57:42 >
  • 50 bonus almıştım, ek kartı iptal etsem geri alırlar mı? Bir süresi var mı göremedim?
  • Arkadaşlar nisanda başvurup kampanyaya katılanlar için 100 TL iadenin bugün yatması gerekiyordu.Var mı iade alan?

• onur1155 kullanıcısına yanıt
    ben de bekliyorum ama yatmadı henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1155

Arkadaşlar nisanda başvurup kampanyaya katılanlar için 100 TL iadenin bugün yatması gerekiyordu.Var mı iade alan?
    Banada yatmadi canlı destekten sordum kampanya ayin 25 ine kadardi diyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BÜNYANLI38

Banada yatmadi canlı destekten sordum kampanya ayin 25 ine kadardi diyor :)

25'ine kadardı derken 25 Haziran'da mı yatacakmis?

• Kampanya 25 nisanda bitti diyor sartlarda böyle birşey yok.

• 100 lira indirim bekleyen arkadaşlar,kayit oluşturun.Bunlar yine kayıt oluşturmadan yansitmayacak indirimi.Ben oluşturdum.Bu Teb hep böyle mi bu arada?Kartı iki aydır kullanıyorum. Dört ya da beş kez puanlar için kayıt oluşturuyorum.

• Ben de 2 gün önce oluşturdum kayıt. Bakalım nasıl sonuçlanacak.
  • normal hesaba değil de kredi kartına +para olarak gelmiş anladığım kadarıyla. hareketlerde gözükmüyor ama limiti 750 olan kartımın kullanılabilir limiti 850 olmuş bugün.
  • 100 tl yatmış

• in watermelon sugar İ kullanıcısına yanıt
    Evet.Kredi kartına iade olarak yatmış.

• evet iade etmişler kredi kartına.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.