Şimdi Ara

Yeni Başvuruya CEPTETEB Kredi Kartı’ndan 100 TL iade (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
9
Favori
12.279
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonus üye işyerlernde geçiyr bnm bildiğim... Emin değilim tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hop-e3 kullanıcısına yanıt
    1 kez 75

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Deccar kullanıcısına yanıt
    Garanti Bonus teb Bonus Vs geçtigi her yer

• quote:

Orijinalden alıntı: Deccar

başvursam alsam puanları nerede kullanacağım...üye işyeri ağı geniş mi...cepte tebin
    Altungold dan gram altına dönüştürebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 29 Nisan 2018; 1:0:56 >
  • Yıl içinde kampanyaları güzel oluyor diğer bankalara göre. Hala düşünüyorum ben de başvursam mı diye. Kullanan arkadaşlar tavsiye eder misiniz?

• Az önce ben de başvurdum bakalım.Hayırlısı olsun.Kart ücretsizken de başvurmuştum ama bilgileriniz güncel değil,şubeden güncelleyin uyarısı vermişti.Başvuru yarıda kalmıştı.Ne şubeye gittim ne arkasını aradım.Bugün başvurdum.Hiçbir sıkıntı yok.Ne değişti anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1155

Az önce ben de başvurdum bakalım.Hayırlısı olsun.Kart ücretsizken de başvurmuştum ama bilgileriniz güncel değil,şubeden güncelleyin uyarısı vermişti.Başvuru yarıda kalmıştı.Ne şubeye gittim ne arkasını aradım.Bugün başvurdum.Hiçbir sıkıntı yok.Ne değişti anlamadım.
    Ben de aidat alınmazken başvurdum ret verdi diğer banka limitlerim şu ankinden daha düşüktü ve kkb puanım çok iyi kısımdaydı ona rağmen onaylanmadı.Şimdi diğer banka limitlerim yüksek ve kkb puanım iyi kısımda ama hemen onaylandı.Mesele aidat almak meselesi.
  • Öğrenci olarak açarsan sadece 8 TL gibi bir aidat alıyor.

• baysbawer B kullanıcısına yanıt
    Aidat her ay mı acaba ben hazirana kadar 100₺ iade ve 50 bonusu alıp kapattırsam olur mı

• Aldığının ikinci ayı yansır

• Kampanya sona ermiş benim kart kuryede acaba hala kampayaya dahil miyim ? 10 Hazirana kadar yaptığım alışveriş iade edilecek mi ?
  • Yok hocam her ne kadar adı aidat olsa da yılda bir alınıyor. Dediğin gibi yaparsan karşısında. Başvur,nben başvurmuş olmasam kesin basvururdum.

• 30 nisan dahil degilmis...kampanya sona erdi yazmislar...

• iyi aidatsiz almisiz ozaman zamaninda bu da aidatli olduysa

• Bizim foruma banka dayanmıyor. 100 TL iadeyi kampanya şartlarından kaldırmışlar.

• bu ne şimdi, başvurduk, 100 tl iade kısmını kaldırmışlar kampanyadan.

• 100 TL iade yazan şartların ekran görüntüsünü alan paylaşabilir mi,teb çamura yatacak galiba şartları değiştirdiğine göre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcdaredevil_17

Kampanya sona ermiş benim kart kuryede acaba hala kampayaya dahil miyim ? 10 Hazirana kadar yaptığım alışveriş iade edilecek mi ?
    Az once canli destege sordum kardesim.Ben de senin durumundayim.Gecen ay basvurdum ama karti ancak bugün teslim alabildim diye.100 lira indirimden yararlanabilirsiniz cevabini verdi.Ayrica 50 lira bonus da var.Insallah camura yatmazlar sonradan.

• onur1155 kullanıcısına yanıt
    Ses kaydı varsa SS' e verecekler
  • 1.39 dan kredi başvurusu yaptım onaylandı 4 gün sonra yani bugün gelip hesabı açtılar. Krediyi kullanmak için girdiğimde 1.54 den güncellediklerini farkettim. Aradım kampanya bitti güncel faiz oranından kullanabilirsiniz dediler. Bilseydim ne başvururdum ne de cepteteb açtırırdım. Demem o ki fazla güvenmeyin ceptetebe.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.