Şimdi Ara

Yeni Başvuruya CEPTETEB Kredi Kartı’ndan 100 TL iade (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
9
Favori
12.279
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdarq

Ne kadar aidat alıyor?
    Daha yeni kullanmaya başladım. Aidat alırlarsa iptal ederim. Zararım olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdinç61 E kullanıcısına yanıt
    iade etmiyorlar ikinci ayda kitliyorlar aidatı,mazaretleri de müşterilere daha iyi hizmet verebilmek
  • 100 tl iade, 1500 tl harcama sözüne 150 tl bonus, ilk harcama sonrası 50 tl bonus, ek karta 50 tl bonus. 350 lira eder. 100 kart aidatı olsa 250 kâr var, güzel fırsat

• gothamcity kullanıcısına yanıt
    12 ay boyunca ayda 1500 harcamaya 150 toplam 18000 tl,bu kadar harcayan kişi 250 ye bakmaz
  • Adamlar Satürn'ün en büyük uydusu olan Titan'ın atmosferinde yaşam belirtisi olabilecek yeni bulgular buluyor. Siz hala kart aidatı alıyorsunuz olacak iş değil
  • İlk 50K olayını yeniden yaparak ilk 100k yapmadıkça başvuru yapmayacağım. Kart aidatı ile uğraşılmaz.
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum 100 TL falan kazanmak için değmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri hizmetlerine ilk 50k kampanyasının tekrarı veya ek kota için talepte bulunun arkadaşlar. Belki ilave 10k veya 20k yaparlar. Yapsalar başvuran çok olacak ama....
  • mart sonunda ek kart basvuru yapıp 50TL bonus almıstım. ilk yapılan 100TL harcamaya indirim kampanyasından yararlanabılır mıyım?
  • hop-e3 kullanıcısına yanıt
    75 TL ama 500 TL harcama sözüne 12 ayda 75 TL Bonus veriyor direk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    50 TL ve - 100 TL için şart

CEPTETEB'in 3. yaşına özel işte 3. sürprizimiz! CEPTETEB Kredi Kartı'na başvur, onaylanan kartınla 10 Haziran’a kadar yaptığın 100 TL’ye kadar olan ilk harcamanı biz ödeyelim. (Ödeme tarihi 20 Haziran’dır.)

10 hazirana kadar harcama yap diyor

50 TL Bonus kampanyası 30 Nisan 2018’e kadar CEPTETEB Kredi Kartı ve/veya Ek Kart başvurusunu yapan ve kartı onaylanan müşterilerimiz kampanyaya dahil olabilir.

30 nisana kadar başvur ve onaylansın
    1500 TL 12 ay harcama sözü ver 150 TL yüklesinler ayrıca 12 ay söz verdin hiç harcamadın bu durumda harcama yapmadığın ay 150/12 diyip ücret kesiyor verdiğini alıyor fazlasını degil

Detaylar burada

https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-kartina-50-tl-bonus-hediye

• serdarq S kullanıcısına yanıt
    75

• quote:

Orijinalden alıntı: canezixx

50 TL ve - 100 TL için şart

CEPTETEB'in 3. yaşına özel işte 3. sürprizimiz! CEPTETEB Kredi Kartı'na başvur, onaylanan kartınla 10 Haziran’a kadar yaptığın 100 TL’ye kadar olan ilk harcamanı biz ödeyelim. (Ödeme tarihi 20 Haziran’dır.)

10 hazirana kadar harcama yap diyor

50 TL Bonus kampanyası 30 Nisan 2018’e kadar CEPTETEB Kredi Kartı ve/veya Ek Kart başvurusunu yapan ve kartı onaylanan müşterilerimiz kampanyaya dahil olabilir.

30 nisana kadar başvur ve onaylansın
    1500 TL 12 ay harcama sözü ver 150 TL yüklesinler ayrıca 12 ay söz verdin hiç harcamadın bu durumda harcama yapmadığın ay 150/12 diyip ücret kesiyor verdiğini alıyor fazlasını degil

Detaylar burada

https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-kartina-50-tl-bonus-hediye
    hocam diyelim ki 1500 tl harcama sözü verip 150 tl bonus aldık ve harcama sözüne uymadık o zaman her ay boyunce 150 tl bonusu 12 aya bölüp ay ay mı yansıtacak ceza olarak?

• Aynen kardeşim aslında verdiğini 12 ayda geri alıcak uymazsan eger

• quote:

Orijinalden alıntı: canezixx

Aynen kardeşim aslında verdiğini 12 ayda geri alıcak uymazsan eger
    hocam birde bu 100 tl ekstre iadesinden ek kart sahibi de yararlanabiliyor mu? perşembe günü ek kartım onaylandı 50 tl bonus cepte fakat bu 100 tl ekstre iadesini anlayamadım?
  • Sadece anakart yararlanacak die biliyorum ama sormak lazım ek karta verileceğini sanmam

• Başvursam mı vurmasam mı kararsız kaldım şimdi :S

• Aylık 75 lira mı veriyorlar hocam yoksa 12 ayda toplam 75 lira mı veriliyor?
  • erdinç61 E kullanıcısına yanıt
    başvursam alsam puanları nerede kullanacağım...üye işyeri ağı geniş mi...cepte tebin
  • harcama sözü vermek istemiyorum o zaman 50 bonus ve 100 tl iindirim alacağım doğru mu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.