Şimdi Ara

yeni başvuru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 senedir superonline fiber kullanıcısıyım 100 mbit net kullanmaktayım ama malum superonlıne ucrertlerı cok fazla 99mbit hızı onerirmisiniiz lokasyonum trabzon

• vodafone pişmanlıktır arkadaşlar. üye olacaklar şapkalarını önlerine koyup çok iyi düşünsünler.

şimdiki aklım olsa 20-30 daha fazla veririm bunlara kesinlikle bulaşmam. bu kadar net söylüyorum.

24 ay üye kalmış kendini kurtarmış bir abone olarak söylüyorum.

iyi düşünün ben yandım siz yanmayın.
  • dun gece sabaha kadar pubg oynadım normalden 10 ms daha fazla pıng aldım ama superonline da yasadıgım paket los yasamadım
  • Bende yarın süperonline fiberi kapatıp vodafone 99mbps paketine geçmeyi düşünüyorum çok kararsız kaldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak.yurttass

Bende yarın süperonline fiberi kapatıp vodafone 99mbps paketine geçmeyi düşünüyorum çok kararsız kaldım
    bn 116 fln alıyom hız stabil bnde sol altyapsından :D
  • Hocam akşamları hız düşmesi gibi sıkıntılar devam ediyor mu acaba ? birde hangi şehirdesiniz :)
  • burak.yurttass B kullanıcısına yanıt
    hyr düşme yok bnde knk stabil
  • quote:

Hocam akşamları hız düşmesi gibi sıkıntılar devam ediyor mu acaba ? birde hangi şehirdesiniz :)
    Ankara'da sizin alt yapı superonline bizimkiler vodafone kendi alt yapısı.

superonline altyapısından kullanan birilerinden değer alın. Böyle bizimkiler süper. Ayrıca ben Turkcell den nefret ederim bu ülkenin kan emici firması.

aynı interneti 20 tl fazlaya satmak nedir ayrıca hiçbir farkı olmadan. bla bla bla anti turkcellciyim.
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    İnşallah biran önce bizede gelir Vodafone alt yapısı :)

• quote:

İnşallah biran önce bizede gelir Vodafone alt yapısı :)
    diğer evede bekliyorum ben :) ama zor plot bölge olacak merkezde işimiz zor cebeci koley incesu halen adsl buralar.

Diğer evde Adsl 5 mbps var 72 tl ödüyorum.

fiberde 100 mbps var 74 tl ödüyorum. Fiber hakkını sonuna kadar veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 4 Aralık 2019; 13:18:28 >
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Sizde Ankaralısınız sanırım, bende demetevler de oturuyorum merkezi yer aslında inşallah gelir ne diyelim :)

• quote:

Sizde Ankaralısınız sanırım, bende demetevler de oturuyorum merkezi yer aslında inşallah gelir ne diyelim :)
    senin işin daha zor :) İnşAllah ya ülke acınası durumda cidden bir başkent olacağız.

2014 te Tunceli'de vdsl kullanıyordum.

2020 olacak buraya taşınmasam anne evinde halen adsl bir de ev dikimevinde metrodan çık 1dk sonra evdesin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.