Şimdi Ara

yeni başlıyorum okumaya kitap önerirmisiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HKnatas

Ahmet Umit - Istanbul Hatirasi şiddetle öneririm.
    Ayrica ; Kuyucakli Yusuf , Kurk Mantolu Madonna yada biyografik olarak Bir bilim adaminin romanini okuyabilirsin.Fantastik olarak çocukluktan kalma Percy Jackson ve Olimposlular serisi ( yasin 19 çocukca gelebilir.). Tarih olarak Ilber ortayli - Istanbuldan sayfalar.

hocam çok teşekürler ekliyorum listeye
  • arkadaşlar sizi çok deneyemli gördüğüm için size şunları sormak isityorum kitap alıcam, ama çok tutuyor sizce bazılarını silsem mi ?

mesela canan tan'ı çok arkadaşım önerdi 6 tane ekledim sırf 110 tl o tutuyor sizce onu çıkarsam mı, yani okumaya değer mi bide hocam açlık oyunlarının filmini izledim kitabını okumaya değer mi,??

çünkü 42 tlde o tutuyor zaten ilk etapda resimdeki kitaplarrı söyleyecem 145 tl yapıyor açlık oyunları serisi olmazsa 110 tl yapıyor sizce nasıl yapayım?
     yeni başlıyorum okumaya kitap önerirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murattekno -- 26 Mayıs 2014; 21:43:34 >

• simyaci
    sherlock holmes
    aclik oyunlari
    kumarbaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

arkadaşlar sizi çok deneyemli gördüğüm için size şunları sormak isityorum kitap alıcam, ama çok tutuyor sizce bazılarını silsem mi ?

mesela canan tan'ı çok arkadaşım önerdi 6 tane ekledim sırf 110 tl o tutuyor sizce onu çıkarsam mı, yani okumaya değer mi bide hocam açlık oyunlarının filmini izledim kitabını okumaya değer mi,??

çünkü 42 tlde o tutuyor zaten ilk etapda resimdeki kitaplarrı söyleyecem 145 tl yapıyor açlık oyunları serisi olmazsa 110 tl yapıyor sizce nasıl yapayım?

Şimdi o kitaplar arasında çıkarılacak bir kitap varsa o da Açlık Oyunları serisidir. Filmini de izlemişsin zaten kitabı da ahım şahım birşey değil. Hatta 3. kitap çok vasat. Kısacası çıkar gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

quote:

arkadaşlar sizi çok deneyemli gördüğüm için size şunları sormak isityorum kitap alıcam, ama çok tutuyor sizce bazılarını silsem mi ?

Şimdi o kitaplar arasında çıkarılacak bir kitap varsa o da Açlık Oyunları serisidir. Filmini de izlemişsin zaten kitabı da ahım şahım birşey değil. Hatta 3. kitap çok vasat. Kısacası çıkar gitsin.

hocam teşekürler

• murattekno kullanıcısına yanıt
    açlık oyunlarını e kitap olarak da bulabilirsin çok okumak istiyorsan .

canan tan nın kitaplarını okumadım ama istersen tek bir kitabını al yazarın dilini falan seversen devam et .
  • Neden herkes açlık oyunlarını tavsiye etmiş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Vatandaşı

açlık oyunlarını e kitap olarak da bulabilirsin çok okumak istiyorsan .

canan tan nın kitaplarını okumadım ama istersen tek bir kitabını al yazarın dilini falan seversen devam et .

tamamdır hocam tekrar teşekkürler
  • Ölü ozanlar derneği
    Olasılıksız
    Kesinlikle tavsiye ettiklerim

• Kısa hikayeler okuyarak başla yeni yeni başladığın için uzun romanlara pek tahammülün yoktur diye düşünüyorum

• Sherlock holmes dizi +filmini izle.
    Ardindan kitaplarina gec,kesinlikle cok seviceksin ve sıkılmıycaksın.

• Yalnız Canan Tan kitapları hep birbirine benzer.
    Bir tek Yüreğim Seni Çok Sevdi'yi okusanız, yeterli bence.
    Tabi sevip okumak isterseniz o da olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRUESHOT AURA

Sherlock holmes dizi +filmini izle.
    Ardindan kitaplarina gec,kesinlikle cok seviceksin ve sıkılmıycaksın.

teşekkür ederim, hocam disizini izledim çok farlımıdır, yani farklı bişeyler var mı kitapda gerçi dizide 9 bölüm, çok azdı ama baya sarıyordu, kitapta öyle sarar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrem-

Yalnız Canan Tan kitapları hep birbirine benzer.
    Bir tek Yüreğim Seni Çok Sevdi'yi okusanız, yeterli bence.
    Tabi sevip okumak isterseniz o da olur.

anladım hocam teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theboysareback

Kısa hikayeler okuyarak başla yeni yeni başladığın için uzun romanlara pek tahammülün yoktur diye düşünüyorum

teşekkür ederim, kısa romanlardan kastınız nedri hocam, ve önerebileceğiniz var mı??
  • quote:

quote:

Kısa hikayeler okuyarak başla yeni yeni başladığın için uzun romanlara pek tahammülün yoktur diye düşünüyorum

teşekkür ederim, kısa romanlardan kastınız nedri hocam, ve önerebileceğiniz var mı??

Olay örgüsü çok uzun ayrıntılı yorucu olmayan şeyleri kastetmiştim seçme hikayeler gogol-eski zaman beyleri stefan zweig-satranç ve bir yüreğin ölümü franz kafka -dönüşüm gibi hikaye seçkileri

• quote:

quote:

quote:

Olay örgüsü çok uzun ayrıntılı yorucu olmayan şeyleri kastetmiştim seçme hikayeler gogol-eski zaman beyleri stefan zweig-satranç ve bir yüreğin ölümü franz kafka -dönüşüm gibi hikaye seçkileri

anladım hocam teşekkürler

• Canan Tan'ı Açlık Oyunlarını falan çıkar. Boş kitaplar. Gogol'ün İş Bankası Yayınlarından çıkan hikaye kitapları vardır. Onları oku. Cinli perili korkunç ve esprili hikayelerdir. Açıkçası 19 yaşına kadar kitap okumamış adama ne önersem bilemedim düşününce. Gogol'ü de yukarıda yazınca hatırladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E-Nazmi

Canan Tan'ı Açlık Oyunlarını falan çıkar. Boş kitaplar. Gogol'ün İş Bankası Yayınlarından çıkan hikaye kitapları vardır. Onları oku. Cinli perili korkunç ve esprili hikayelerdir. Açıkçası 19 yaşına kadar kitap okumamış adama ne önersem bilemedim düşününce. Gogol'ü de yukarıda yazınca hatırladım.

teşekürler hocam, malesef üstede yazdığım gibi aile ve arkadaş çevresi yüzünden kitap okumamaıştım ,yılda 3-4 tane anca okurdum ama, şimdi farkına vardım, hem çok eğlenceli hem düşündürücü.
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    az çok elbette farklılıklar var ufak tefek ayrıntılar diye söyliyim.
    bence dizisi nasılsa kitabı da o şekil sarıcaktır diye düşünüyorum, hatta emin oldugumu da söyleyebilirim açıkcası
    sherlock'un dizi,film ve kitabını okumus olan diğer arkadaşlarda benim gibi düşünüyordur herhalde.
    tekrar söylüyorum kardeşim kesinlikle sıkılmazsın,nasıl bitirdiğini anlamazsın bile,okusam mı diye düşünmen bile hata bence
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.