Şimdi Ara

## WoW - Yeni Başlayanlar Soru Sorma Merkezi ## (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.448
Cevap
42
Favori
148.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hepinize iyi günler win10 pro kurduğum ve kmspico ile aktive ettiğim pc (masaüstü) me SSD almayi düşünüyorum aldıktan sonra HDD sistem klonlama programları ile klonliycam ama önceki HDD den SSD ye kopyalama işlemi sırasında SSD ye virüs girip SSD yi kullanilamaz hale getirebilir mi? Bide sistemi klonladigim zaman (aynı bilgisayarda) yeniden lisans aktivasyonu yapmam gerekirmi ve kmspico aktivasyon SSD ye zarar verirmi?
  • Konu aç
  • Laptopum Asus R735U ekran kartıda nvidia gtx950m ekran kartım kaç gb bakmak için girdim ama intel gosteriyor ekran kartını bu konuda yardımcı olabilecek var mı
  • m
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsafPolat

Laptopum Asus R735U ekran kartıda nvidia gtx950m ekran kartım kaç gb bakmak için girdim ama intel gosteriyor ekran kartını bu konuda yardımcı olabilecek var mı
    Çoğu laptop'ta aynı problem var bunu böyle görmeye devam edebilirsin. Eğer dahili grafik işlemciyi kulalnıyorsa masaüstüne sağ tıklayıp amd ayarlarından yapılabiliyor hangi oyunda hangi grafik kartı seçimi. Şunu da unutma denetim masasından güç seçenekleri ayarlarından yüksek performans seçeneğini seçersen bir fark göreceksin :)
  • Merhaba apk dosyası kurmak istiyorum ama bu uygulama kutulamadı hatası alıyorum saı uygulaması ile kurmaya çalıştığımda ise bu hatayı alıyorum INSTALL_FAILED_NO_MATCHING_ABIS: Failed to extract native libraries, res=-113

• 5-8 kasım wow herekese açıldı deniyor. dün oyuna girdim çıktım sorun yoktu, şuan gametime sız olarak giremiyorum +20lvl karakterime bende mi sorun var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xdian

5-8 kasım wow herekese açıldı deniyor. dün oyuna girdim çıktım sorun yoktu, şuan gametime sız olarak giremiyorum +20lvl karakterime bende mi sorun var?

• Xdian X kullanıcısına yanıt

Aynı problem bende de var. +20 Karakterlerime giriş yapamamaktayım. Gold eksiğim vardı oyuna girip onu tamamlayıp 1 aylık gametime alırım diyordum. Yalan oldu sanırsam :D

Edit: Az önce blizzard forumlarına baktım. Restarttan sonra herkes aynı sorunu yaşadığını belirtti. Umarım çözerler sorunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Nox -- 6 Kasım 2020; 10:0:53 >
  • genel bir sorun var sanırım çoğu kişi giremiyor.

• Classicte paladin oynuyorum. Lvl60ta Holy olacağım o konuda sıkıntı yok. Ancak level kasarken hangi spec oynamalıyım. Acelesiz eğlencesine oynadığım için prot olarak başlamıştım ama neredeyse herkes retri kasıyor. Prot olarak çok mu yavaş ilerlerim? Retriye mi dönmeliyim acaba?
  • Selam,

2000 senesinden beri Ultima Online oynuyorum, yakın zamanda da Albion oynadım benzer türlerde.

Wow'u hiç denemedim bugüne kadar, Ultima'dan geçen arkadaşlarım çok olmuştu.

Çok içeriğini, dinamikleri bilmiyorum tabiki ama bu Shadowlands yamasıyla birlikte yeni başlayacaklar da olacakmış sanırım.

Oyun hâla vakit ayırmaya değer mi? Eskisi gibi popüler mi ? Classlara, buildlere ve diğer dinamiklere alışmak uzun mu sürer?

İngilizcesi de iyi olan biri için hangi serverda oynamak daha mantıklı?

Başlamadan önce şu guide'ı mutlaka oku, karakterini şöyle oluştur dediğiniz bi kaynak var mı?

Cevaplar için teşekkürler şimdiden.

• Cellestin C kullanıcısına yanıt

Protection paladinin classic'te pek çekici bir tarafı yok o yüzden fazla tercih edilmez, Retri/Holy karışımı bir spec daha avantajlı olacaktır.

• Cryshal C kullanıcısına yanıt

WoW'a her zaman yeni başlayanlar oluyor, pakete 2 hafta kaldığı için bu sayı artacaktır elbette. Şuan sadece oyun süresi alarak tüm içerik oynanabiliyor, 2 hafta süreçte denenebilir. Beğenirseniz Shadowlands paketini alıp devam edebilirsiniz.

MmoRpg dünyasında kendine bu kadar bağlayan, hatta bağımlılık yapan, birkaç klasik dışında, başka oyun yoktur sanırım. O yüzden hala oynanır, zaman ayrılır, beklentiye göre değişiklik gösterebilir.

Daha önce online oyun oynamış birinin, hele ingilizcesi varsa, class/build/dinamiklere alışması taş çatlasın 1 ayını alır, o zamana kadar da Shadowlands ilk raidi gelir, girer oynar.

Kalabalık sunucular tercih edilmesi uygundur. Tek detay, oynanacak tarafa (Alliance/Horde) göre tercih yapılması olur. %90'ının Alliance olduğu yerde Horde oynamak sıkıntılı olabilir.

Wowhead her konuda yeterli olmakla birlikte, Icy-Veins rehberleri de oldukça değerlidir.

• Merhabalar oyuna henüz yeni başladım daha 6 level oldum henüz bir para ödemedim ama internette okuduğum kadarıyla oyun içi para kasarak oyun süresi satın alınabiliyormuş bunu nasıl yapabilirim acaba ? Bide yeni başlayanlar için önerilinizi bekliyorum :)

• Eon1907 kullanıcısına yanıt

Başlangıç sürümü ile, yani hiç para vermeden oyuna başlayınca belirli sınırlamalar var. Örneğin maksimum Level 20 olabilirsiniz, maksimum 10g'a sahip olabilirsiniz(karakter başı), AH; mailbox ve diğer oyuncularla Trade seçeneklerini kullanamazsınız vs. Bu da oyuna hiç ücret ödemeden tüm içeriği oynama olayını imkansız hale getirir. Çünkü oyun süresi almak için gereken gold miktarı, şuan için 192.129g(9.11.20 - 7.44 itibari ile).

2 hafta sonra Shadowlands ek paketi gelecek, şimdi oyun süresi satın alarak paket için gerekli olan miktarı toplamak(yani ücretsiz oynamaya devam etmek), yeni başlayan bir oyuncu için oldukça zor. Elbette oyuna ne kadar süre ayırabileceğinizi, mmorpg'lerle ilgili ne kadar bilgili olduğunuzu bilmeden net bir şey söylemek doğru olmaz.

Sosyal bir guilde/topluluğa katılıp, varsa arkadaşlarınızla birlikte oynayıp daha hızlı ilerleme sağlamanız mümkün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eon1907

Merhabalar oyuna henüz yeni başladım daha 6 level oldum henüz bir para ödemedim ama internette okuduğum kadarıyla oyun içi para kasarak oyun süresi satın alınabiliyormuş bunu nasıl yapabilirim acaba ? Bide yeni başlayanlar için önerilinizi bekliyorum :)

Merhabalar , oyun son levelden sonra başlıyor son leveldan sonra para kasıp birşeyler yapabiliyorsunuz . Son levele gelene kadar Para kasmak filan imkansız gibi bir şey

• quote:

Orijinalden alıntı: ramowarr

Merhabalar , oyun son levelden sonra başlıyor son leveldan sonra para kasıp birşeyler yapabiliyorsunuz . Son levele gelene kadar Para kasmak filan imkansız gibi bir şey

Alıntıları Göster

Anladım hocam teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecanonline

Başlangıç sürümü ile, yani hiç para vermeden oyuna başlayınca belirli sınırlamalar var. Örneğin maksimum Level 20 olabilirsiniz, maksimum 10g'a sahip olabilirsiniz(karakter başı), AH; mailbox ve diğer oyuncularla Trade seçeneklerini kullanamazsınız vs. Bu da oyuna hiç ücret ödemeden tüm içeriği oynama olayını imkansız hale getirir. Çünkü oyun süresi almak için gereken gold miktarı, şuan için 192.129g(9.11.20 - 7.44 itibari ile).

2 hafta sonra Shadowlands ek paketi gelecek, şimdi oyun süresi satın alarak paket için gerekli olan miktarı toplamak(yani ücretsiz oynamaya devam etmek), yeni başlayan bir oyuncu için oldukça zor. Elbette oyuna ne kadar süre ayırabileceğinizi, mmorpg'lerle ilgili ne kadar bilgili olduğunuzu bilmeden net bir şey söylemek doğru olmaz.

Sosyal bir guilde/topluluğa katılıp, varsa arkadaşlarınızla birlikte oynayıp daha hızlı ilerleme sağlamanız mümkün.

Anladıgım kadarıyla 1 veya 2 para verip ondan sonra yavaş yavaş gelişebilirim.Bilgiler için teşekkürler hocam :)

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.