Şimdi Ara

## WoW - Yeni Başlayanlar Soru Sorma Merkezi ## (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.448
Cevap
41
Favori
148.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yeni paket bi ara indirime girer mi? Girerse de böyle BlizzCon vs. gibi spesifik tarihleri var mıdır? Hep kaçırırım böyle indirimleri. Oyuna 280 TL verip dönmek çok zor geliyor şu an

Ah şu kurlar yedi bitirdi bizi
  • Arkadaşlar yeni başlayacak biri için türk nüfus az olan bir realm tavsiyesi istiyorum.
  • Standartuye S kullanıcısına yanıt
    argent dawn
  • Lightbringer- 976 iLvL Holy Priest sahibiyim. 4 aydır WoW oynuyorum. Mythic Antorus'ta ilerlemek istiyorum. Şu an 2/11. Guild arayışındayım.
  • Selam arkadaşlar. Kız arkadaşımla başlamaya karar verdik oyuna. Haliyle bazı sorularım var.
    Önden belirtmek gerekir diye düsünüyorum doğumgününde ona hediye olarak battle chest aldım d&rden.

şimdi biz raf(arkadaş davet sistemi) ile oynamak istiyoruz. ilk sorum şu anda güncel olarak iki hesapda türkiye üzerinde kayıtlı ise bu sistem kullanılabiliyor mu?
    sonrasında yanlış anlamadıysam davet edilen taraf bir ay satın alırsa oyunu ona da bir ay hediye gidecek. iki ay alırsa davet edilen taraf pet veriliyormuş ona. oyun süresi de ekleniyor mu bir yada iki ay olarak?
    diğer oyuncularla ne sıklıkla karşılaşacağız? metin2 tarzı merkezi bir köy olayı var mı?

• Arkadaşlar bende oyuna yeni başlamak isteyenlerdenim.Her yeni patch ile bir önceki patch battle chest paketine giriyormuş.14 Ağustosta BFA çıkacağına göre 20 temmuz gibi battle chest alsam, BFA çıktıktan ne zaman sonra Legion Battle Cheste girer?
  • Pazartesi verilen kargo saat 18:05 te Salı günü gelir mi beyler lütfen yardım!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marvel35

Arkadaşlar bende oyuna yeni başlamak isteyenlerdenim.Her yeni patch ile bir önceki patch battle chest paketine giriyormuş.14 Ağustosta BFA çıkacağına göre 20 temmuz gibi battle chest alsam, BFA çıktıktan ne zaman sonra Legion Battle Cheste girer?
    Hiç kafa yormadan aşağıdaki paketi alabilirsiniz. Full paket 50euro.
    https://eu.shop.battle.net/en-gb/product/wow-complete-collection

Ayrıca Allied Races kasmak isterseniz rep olayları 13gün civarı sürüyor. Ben 110 boostu hemen kullandım rep kasmak için. Belki paket öncesi kolaylaştırabilirler fakat şuanki durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 12 Haziran 2018; 13:10:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cetinodinson

Selam arkadaşlar. Kız arkadaşımla başlamaya karar verdik oyuna. Haliyle bazı sorularım var.
    Önden belirtmek gerekir diye düsünüyorum doğumgününde ona hediye olarak battle chest aldım d&rden.

şimdi biz raf(arkadaş davet sistemi) ile oynamak istiyoruz. ilk sorum şu anda güncel olarak iki hesapda türkiye üzerinde kayıtlı ise bu sistem kullanılabiliyor mu?
    sonrasında yanlış anlamadıysam davet edilen taraf bir ay satın alırsa oyunu ona da bir ay hediye gidecek. iki ay alırsa davet edilen taraf pet veriliyormuş ona. oyun süresi de ekleniyor mu bir yada iki ay olarak?
    diğer oyuncularla ne sıklıkla karşılaşacağız? metin2 tarzı merkezi bir köy olayı var mı?
    Hepsinin cevabı evet hocam Köy demeyelimde insanların toplandıkları bi şehir var evet

• fazlasıyla sorum varda biri battledan ekleyip yardım ederbilirmi ? 110 karakterim var ama bilmediğim tonla şey varda
  • belki tecrübeli birileri okur, yardımcı olmak ister, oyun içinden bi' kaç sorum olacak.
    warmane.com'da icecrown clientinde oyuna başladım 3.3.5a yaklaşık olarak 3 gün oldu
    hearthstone ve heroes of the storm tecrübem ve daha öncesinde çok fazla free to play mmorpg tecrübem olduğu için, çok fazla yabancılık çekmiyorum, görevleri yaparak ilerliyorum.
    34 lvl oldum, Horde Orc Warrior kasıyorum, şu an Fury ağırlıklı olarak gidiyorum,
    https://wotlk.evowow.com/?talent#LGbc0fhZhxe0Vbu0eRVzAo:oGMoz0
    linkteki talenti yapmaya çalışıyorum.
    Arms, Fury, Protection ağaçlarının türkçe açıklamalarını bulabileceğim bir kaynağa ihtiyacım var.
    internetten bakıyorum ama bulamıyorum.
    aynı zamanda Arms, Fury ve Protection Spellbooklarının türkçe açıklamalarına ihtiyacım var.
    fakat hiçbir kaynakta skillerin türkçe açıklamalarını bulamıyorum.

oyun bana şu an halihazırda çok keyif veriyor. bir sürü görev var. görevleri çözmek, yapmaktan keyif alıyorum. tam aradığım tarzda bir mmorpg.

spellbook ve talent ağacı için türkçe kaynağa ihtiyacım var.
    umarım yardımcı olacak birileri çıkar.

• PsyPitbull kullanıcısına yanıt
    Türkçe kaynak oluşumu yavaş yavaş başladı güncel oyun sürümleri için , bazı sitelerde denk geliyorum fakat sizin oynadığınız sürüm eski bir sürüm. Yani o zamanlara ait Türkçe kaynak bulmak daha da zor.

Size birinci tavsiyem ingilizce üzerinden gitmeniz. Çok karışık bir ingilizcesi yok skillerin. Zamanla hem oyunu yavaştan keşfeder hem de ingilizce alt yapınızı oluşturursunuz oyun için.

İkince tavsiyem ise oyunu orjinal sunucuda oynamanız. O zaman şuan oynadığınızdan daha büyük keyif alacağınıza eminim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris7777

Hepsinin cevabı evet hocam Köy demeyelimde insanların toplandıkları bi şehir var evet

Alıntıları Göster
    Yanitiniz için sağolun hocam. Maalesef bir bilgisayar değişimi yaptim oyuna pek dusemedik. Geç yanıtladigim için de kusura bakmayın.

• Arkadaşlar 25 yaşındayım artik iş güç sahibi oldum evlilik tarzi şeylerde düşünmüyorum şuan için. Bekar evimde kedimle yaşiyoruz ama artık işten eve gelince bi boşluğa düşüyorum canım sıkılıyor. Wow’a başlasam beni içine çeker mi bu oyun? Eskiden knight, silkroad gecmisim var, rpg oyunları çok seviyorum onun dısında oyun oynamam zaten kolay kolay ve biliyorum ki bu wow rpg’lerin babası ama işte bir türlü cesaret edemedim bu oyuna başlamaya çok istesemde, hep ulan daha lol oynarken 4 skill’i doğru atamıyosun ordaki 50 tane skill’i nasıl kullanıcaksın, nasıl öğreniceksin kafasinda oldum, bu yüzdende cesaret edemedim. Gercekten cokmu zor öğrenmem bu saatten sonra? İngilizcem de çat pat oyun ingilizcesinin bir tık üstü falandır. Ama dedigim gibi arkadaslar bu oyun cok ilgimi cekiyor hic bilmedigim halde aksamlari twich’den raid falan izliyorum ulan keşke bende oynayabilsem şu oyunu diyorum. Birde son olarak oyun casual oyunculuga ne kadar müsait? Günlük 5-6 saatle biryerlere gelinir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.

Arkadaşlar 25 yaşındayım artik iş güç sahibi oldum evlilik tarzi şeylerde düşünmüyorum şuan için. Bekar evimde kedimle yaşiyoruz ama artık işten eve gelince bi boşluğa düşüyorum canım sıkılıyor. Wow’a başlasam beni içine çeker mi bu oyun? Eskiden knight, silkroad gecmisim var, rpg oyunları çok seviyorum onun dısında oyun oynamam zaten kolay kolay ve biliyorum ki bu wow rpg’lerin babası ama işte bir türlü cesaret edemedim bu oyuna başlamaya çok istesemde, hep ulan daha lol oynarken 4 skill’i doğru atamıyosun ordaki 50 tane skill’i nasıl kullanıcaksın, nasıl öğreniceksin kafasinda oldum, bu yüzdende cesaret edemedim. Gercekten cokmu zor öğrenmem bu saatten sonra? İngilizcem de çat pat oyun ingilizcesinin bir tık üstü falandır. Ama dedigim gibi arkadaslar bu oyun cok ilgimi cekiyor hic bilmedigim halde aksamlari twich’den raid falan izliyorum ulan keşke bende oynayabilsem şu oyunu diyorum. Birde son olarak oyun casual oyunculuga ne kadar müsait? Günlük 5-6 saatle biryerlere gelinir mi?
    Oncelikle gec kalmis sayilmazsin cunku her ek pakette herkes aslinda bir nevi oyuna yeniden basliyor ve suan bfa paketi geliyor 14 ağustosta.

Oyun aslinda gorundugu kadar karisik degil maks 2 haftani alir cozmen bence. Karakter olarak dh veya hunte acarsan suan oynamasi kolay karakterler diyebilirim .

Oyun keyifli herseyi ayni anda yapman zor. Ya pvp yada pve odakli olman lazim. Hatta oyuna yeni basladigin icin eski paketlerin drop mountlarini filan farmalayarak ek bir eglence sağlaya bilirsin. Tn swna basla zaten türk swi diyebiliriz her turlu cevaplarini alirsin.

Simdiden iyi eglenceler

• bilgisayarımın bişeyler indiriyorum ve bu esnada kimsenin bilgisayarımı kullanmasını istemiyorum böyle bir imkan var mı varsa nasıl@Elemriel
  • Kolay gelsin ben bu yıl uçak teknolojisi bölümü yazdım ama gözümde -10 derece miyop var sıkıntı olur mu

• Karekök ygs çözdüm şimdi sizce acile mi yoksa 345 e mi başlamalıyım

• Merhabalar, Format atılan ve Get data back for NTFS programı ile kurtarılmış bir Excel dosyasını açtığımda bozulmuş bir şekilde açılıyor içerisinde karakterlerden oluşan yazılar var. Önceliklikli olarak herşeyi denedim kurtarma programlarının hepsini kullandım, ama sonuç alamadım ve çok önemli bir excel dosyası , yardımlarınızı rica ediyorum lütfen. Excel dosyasını okumamın bir yolu yada kurtarabileceğim bir program var mı?
  • ARKADASLAR Bİ OYUNA SİSTEMİM YETMİYOR AMA BEN OYUNU ACMAYA BASTIGIMDA
    OYUN EKRANI GELİYOR VE BİRDEN CALISMAYI DURDURDU DİYOR SİSTEMDE EKRAN KARTIM YETMİYOR YETEN BİR EKRAN KARTI ALSAM ACILIR DEGİL Mİ ?
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.