Şimdi Ara

## WoW - Yeni Başlayanlar Soru Sorma Merkezi ## (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.446
Cevap
42
Favori
147.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neyse vereyim 80 lirayı gittiği yere kadar gitsin 100k falan vardı en son üstümde. Guild den atmışlar tabi 9 aydır yokuz diye. Token parası çıkaramazsam da o ara Fifa 18 çıkar Fut a dönerim muhtemelen. Token alabildiğim sürece oynarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    En son baktığımda 230k filandı, hızlıca kasma durumu yoksa uğraşılmaz. Diğer türlü amelelik.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Aslında WQ'ten gelen Order Resources, Blood of Sargeras ve Gold + rasgele girdiğimiz raid + dg lar la birlikte bendeki full meslek mining, jc ve enchanting sanki aylık o parayı çıkarttırır gibi geliyor. Günde 2-3 saat oynuyorum 60 günüm ve 170k var yani şu an geleceğe umutla bakıyorum biraz

Yalnız Retri Paladin oynuyordum da class şu an tam bir çöp damage vuramıyor resmen. Holy Paladin yapacağım da Retri için harcadığım 16k Arc. Power'ın tamamı ya da bir kısmını geri alma şansım var mıdır acaba?
  • Gençler cümleten selamın aleyküm ps4 almayı düşünüyorum böyle battlefield 1 gibi oyunlar oynamak istiyorum ama bu oyunlar bildiğiniz gibi 200 lira gibi bu oyunları daha ucuz veya (pc torrenti) gibi ps4de varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ouzzhan18 O kullanıcısına yanıt
    Usta burası wow konusu :)

https://forum.donanimhaber.com/battlefield-1-ps4-ana-konu-ciktiii-savas-baslasin--114791512

şuraya felan sorarsan daha iyi :)
  • Ya ben 16 GB RAM , İ7 3632 qm ve asus r7 240 4 GB ekran kartı aldım. Acaba witcher 3 ve GTA 5 i full ayarlarda 1024x768 çözünürlükte oynayabilir miyim? Oynayabilirsem kaç FPS alabilirim?

• Yav wow forumu böyle mi canlandırılır gençler
  • AMA Ben Bilmiyorum :D

• arkadaşlar rouge oynamak istiyorum ama yeni başlayanlara göre değil diyorlar sizce nekadar zorlanırım denildiği kadar zormudur yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: commander rogers

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-k401ub-fr064d-i7-6500u-8gb-500gb-2gb-940mx-14-freedos-pmu357813
    http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550vx-dm277dc-i7-6700hq-8gb-1tb-2gb-gtx950m-156-freedos-pmu354351

Bu iki notebook arasında performans açısından çok fark varmıdır yardımcı olursanız sevinirim.

Vardır tabi ki dostum biri Q işlemci fark ettiysen diğeri U işlemci yanlış bilmiyorsam enerji tasarruflu işlemci oluyordu galiba onlar daha düşük performans verir doğal olarak ve biri 940m diğeri 950m. Bence tahmin ettiğimizden daha çok fark olur hatta. Bütçen el veriyor herhalde sakın hata yapıp 940'lı olanı alma çok üzülürsün sonra
  • Rogueun zor olmasının nedeni oyundaki birçok kavramı öğrenmen gerektiğinden. Melee karakteri çözeceksin dot sistemini öğreneceksin combo point doldurup boşaltmayı energy ayarlamayı çözmen lazım o yüzden sadece doldur boşalta bağlı karakterlerle başlaman daha kolay olur paladin warrior vs gibi ama tabi eninde sonunda öğreneceksin rogue da oynayabilirsin boostlamazsan levellarken öğrenirsin bunları

• WhoIsYourSummoner W kullanıcısına yanıt
    Cevabiniz icin tesekkur ederim aslinda 50 level monk 100 level warriorum var ama millet cok zor dediginden oturu biraz gozum korktu gerci warriordada enrage ayarlamada biraz zorluk cekmiyor degilim bir deniyim yinede tesekkurler

• arkadaşlar şuan elimde legion paketi yok cataclysm raidlerini farmlayarak para kasabilirmiyim?
  • Arkadaşlar horde pvp için kazzak iyi midir ?

Blood elf warrior hakkında ne düşünüyorsunuz pvp ve yeri gelince raiding için. Horde olarak sadece blood elf female seviyorum. Estetik görünüş önemli.. ama racial özellikler de önemli tabi..:/

Yoksa human warrior mu açmalıyım ?

Aslında ilk etapta alliance olacaktım( yıllardır olduğum gibi) ama bgleri vs hep kaybettiklerini ve yaş ortalamasının düşük insanlardan oluştuğunu falan söylemiş herkes. Benim de youtube'da gördüğüm ally hep kaybediyor bgleri vs. Bende blood elf açmaya karar verdim gibi.

2 yıl sonra dönüyorum oyuna. Yardımınıza ihtiyacım var. Her şey için Teşekkürler:)

Ally olursam ravencrest

Horde olursam kazzak seçeceğim galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 12 Temmuz 2017; 0:46:48 >
  • undomiels kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim tam tersi pvp=ally pve=horde. ayrıca kalite olarak hepsi aynı, iyiside kotusu de var.

hangi realm diyeceksen arena ladder aç bak, hangisi coksa ona yonel tavsiyem arkadas ortamına gore tercih yap.

hardcore oynamayacaksan racial salla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Benim bildiğim tam tersi pvp=ally pve=horde. ayrıca kalite olarak hepsi aynı, iyiside kotusu de var.

hangi realm diyeceksen arena ladder aç bak, hangisi coksa ona yonel tavsiyem arkadas ortamına gore tercih yap.

hardcore oynamayacaksan racial salla.

Cevap için çok teşekkürler. Ladder baktım alliance için ravencrest kararım doğruymuş:D horde için stormscale var sanki diğerlerine göre iyi durumda olan.

Hardcore oynamayacağım ama öyle filthy casual da oynamayacağım. Günde 4-5 saat, haftasonlsrı full oynayabilirim.

Warrior konusunda human ya da belf açacağım . Karar verirsem bir..:/

Bu arada stromscale pvp olarak iyi gibi ama pve yönü zayıf mıdır ? Çünkü her ne kadar pvp yi çok sevsekte legion bir pve expansionu gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: commander rogers

http://www.ebrarbilgisayar.com/lenovo-v310-80t300bgtx-i5-7200u-8gb-128gb-ssd-1tb-2gb-r5-m430-156-freedos-pmu356933
    http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550vx-dm277dc-i7-6700hq-8gb-1tb-2gb-gtx950m-156-freedos-pmu354351
    http://www.hepsiburada.com/hp-15-ay115nt-intel-core-i7-7500u-16gb-2tb-r7-m440-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-y7y95ea-p-HBV0000031D5O?magaza=Nethouse&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=Cj0KEQjwkZfLBRCzg-69tJy84N8BEiQAffAwqo6hnJQVDqIX5g7RXCI9ei4eQy3ZKXGiAAWSuZUGZoIaAjP_8P8HAQ

Aralarından hangisini seçmeleiyim acaba?
    lenovoda SSD, ekstra pil, parmak izi okuyucusu ilgimi çekti ama tasarımı hoşuma gitmedi

Burası wow başlığı ile ilgili. Dalga mı geçiyorsunuz günlerdir ? Gidin başka yeri meşgul edin. Hiç mi okumuyorsunuz ? pc/donanım bölümünde sorun .

Sorum aynı arkadaşlar horde mu olmalıyım alliance mi pvp için karar veremedim. Horde olursam warrior belf olacak.server kazzak sanırım.

Her bir cevap için ayrıca teşekkürler.

• Arkadaşlar bu oyunu hiç oynamadım, çok konuşuluyor sürekli görüyorum. Böyle ekibiyle oynayıp bana da işte arada tsde filan sorduğum/soracağım sorularda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? Ona göre satın alıp başlayabilirim hemen.
  • Arkadaşlar 2016 eylül ayında 1 ay alıp oynadım, 63 lvl'e kadar druid oynadım horde tarafına gönül verdim.

Bir kaç sorum var,

30 günlük uzatma 55 tl mi ?
    Battle chest alınca 30 gün oyun süresi veriyor, 35 tl oluyor.

Çok fazla bilgim yok sizce 63 olan karakterime uzatma alıp ona mı devam etmeliyim yeni karakter mi kasmalıyım ? drenorda oynuyorum.

Ek olarak yeni karakter kasmak için full set heirloom itemlerini nasıl teğmin edebilirim ? yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.