Şimdi Ara

## WoW - Yeni Başlayanlar Soru Sorma Merkezi ## (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.447
Cevap
42
Favori
148.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Metin 2'yi bir deneyin derim hocam.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen fakirsin diye neden başkalarını da aşağı çekiyorsun ki
  • Ahmopasa kullanıcısına yanıt
    raid ortamını ultra ayar kaldıramaz, süper bilgisayar olsa da
    Benimki kaldırıyordu kardeş

Kabul et işte, fakiriz yani

• Ahmopasa kullanıcısına yanıt
    14-22 fps ile oynadığım doğrudur
    Bana böyle şeyler ile geleceksiniz
  • Rpg oyunları çok seviyorum. Yazın başlasamayı düşünüyorum ancak hiç bir bilgim yok. Oyunda gelecek görüyormusunuz oynamalımıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stay With Me

Rpg oyunları çok seviyorum. Yazın başlasamayı düşünüyorum ancak hiç bir bilgim yok. Oyunda gelecek görüyormusunuz oynamalımıyım.

bu oyun bitmez . paran varsa oyna . biten eski tarz oyunculuk , ama wow casual oyunculara da hitap ediyor bir bakıma.raid mi istiyorsun en kolaydan zora kadar senin oyuna ayırdığın süreye göre oynama imkanın var. oyundaki class , race , spec , item , açık map fazlalığını veren başka bir oyun bilmiyorum.

oyuna başladığımdan beri horde oynuyorum. ilk kez ally karakter açtım , sanki başka bir oyun oynuyormuşum havası hissettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

quote:

Rpg oyunları çok seviyorum. Yazın başlasamayı düşünüyorum ancak hiç bir bilgim yok. Oyunda gelecek görüyormusunuz oynamalımıyım.

bu oyun bitmez . paran varsa oyna . biten eski tarz oyunculuk , ama wow casual oyunculara da hitap ediyor bir bakıma.raid mi istiyorsun en kolaydan zora kadar senin oyuna ayırdığın süreye göre oynama imkanın var. oyundaki class , race , spec , item , açık map fazlalığını veren başka bir oyun bilmiyorum.

oyuna başladığımdan beri horde oynuyorum. ilk kez ally karakter açtım , sanki başka bir oyun oynuyormuşum havası hissettim.

Son cümlen oyunu çok iyi özetliyor 5 senelik oyuncu da olsan yeni şeyler tadabiliyorsun illa denemediğin şeyler oluyor ama benim merak ettiğim arkadaş gelecek görüyor musunuz demiş oyunda ben görüyorum ama bu ek paketten sonra nereye bağlayacaklar konuyu da merak etmiyor değilim açıkçası aşırı da oyuncu kaybettiler zaten.

• quote:

eğer mmorpg seviyorsan wow mutlaka deneyimlemen gereken bir oyun. forumda yok wow öldü,wow bitti vs.. diye başlık açanlara, yorum yazanlara bakma. şu a oyun döviz kurundan dolayı pahalı. token olayıda balance sistemi gelince çok arttı. parası olmayan öğrenci tayfa oynamakta zorlanıyor. bazı genç arkadaşlar da bir dönem wow dan sıkılıyor. işte gw2 ,final fantasy gibi oyunlara merak sarıyor. sonra gelip burada wow bitti rererö sallıyor. bizde yaptık zamanında arakdaşlar wow un neden oynanması gerektiginide yukarıda gayet güzel özetlemiş.

• sizce bu konsolu almalımıyım karne hediyesi olarak iyi olur düşünüyodum ??

https://tr.letgo.com/tr/i/sony-ps3-super-slim-12-gb-6-oyun_c82daf4b-4af5-4edd-9b05-70f856353935
  • Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar . Ortalama olarak 1 seneyi geçkin bir süredir oyunu oynamıyorum . Aslında dönme ile dönmeme arasında kalmıştım ki şu an itibari ile bana legion hediye edildi . En azından girip bir süre takılmak istiyorum . İngilizcem çok yok o yüzden ulaşabildiğim kaynaklar çok eski yenileride çok fazla anlayamıyorum zaten . Öncelikle bir demon hunter tecrübe edeceğim kesinlikle ama main im frost dk ona devam etmek istiyorum yada oynaması zevkli olarak düşündüğüm windwalker monk oynayabilirim . Bana bu iki sınıf için yardımcı olacak birkaç tüyo rotasyon tavsiyesi veya skill açıklamaları ile ilgili yardımcı olan arkadaşa minnettar kalırım iyi forumlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Defias -- 9 Haziran 2017; 19:42:36 >

• LVL 63 paladin. Sıkılmaya başladım . Sürekli birşeyler kesip topluyoruz ne isterse . İşin zevki sadece Dungeonlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Uzekena

LVL 63 paladin. Sıkılmaya başladım . Sürekli birşeyler kesip topluyoruz ne isterse . İşin zevki sadece Dungeonlar

O levelde keyif alamamak normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

quote:

LVL 63 paladin. Sıkılmaya başladım . Sürekli birşeyler kesip topluyoruz ne isterse . İşin zevki sadece Dungeonlar

Sence ne zaman keyif alınır?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

quote:

Sence ne zaman keyif alınır?

110 olup olayın içine dahil olunca olur. Yeni raid e yetişince mesela.
  • quote:

Ayrica paladin guclu oldugu kadarda oynamasi tek duze bir classtir. Ondanda sikilabilirsiniz, 63 lvl de outland e gittiniz mi? Ucmayi ogrendiniz mi?

• the_KHA kullanıcısına yanıt
    Evet. şimdi lvl 38 human warrior. Bu çok zevkli :D
  • Oyuna geri dönesim geliyor. Sonra diyorum ki 80 küsür liraya şu oyunu alırım dönemiyorum. Hakikaten çok pahalı şu an. Oyun içi tokenle de uzatamıyor olmak tamamen kitliyor olayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Oyuna geri dönesim geliyor. Sonra diyorum ki 80 küsür liraya şu oyunu alırım dönemiyorum. Hakikaten çok pahalı şu an. Oyun içi tokenle de uzatamıyor olmak tamamen kitliyor olayı

İşi bilen kırıyordur parayı illa ama ben yapamıyorum şahsen.
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.