Şimdi Ara

## WoW - Yeni Başlayanlar Soru Sorma Merkezi ## (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.447
Cevap
41
Favori
148.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blindfallen

https://us.battle.net/shop/en/product/game/wow

Arkadaşlar sol taraftaki fiyatı 4.99 olan tüm ek paketleri içeriyormu?(son ek paket hariç)

Evet ama US o server dikkat et ping cikar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the_KHA kullanıcısına yanıt
    Hocam dolar ile alsam avrupa sunucularında oynayamazmıyım?(Dolar daha karlı geliyor çünkü)

Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için
  • Blindfallen kullanıcısına yanıt
    Nope

Rusya üzerinden al vpn ile (eu)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mouseda sağ tık yaptığımda kamera açısı ayarlıyordum şuan sağ tık yaparsam imlecin bulunduğu yere yürüyor kamera açısı da ayarlanıyor ama aynı zamanda karakterim imlecin bulunduğu konuma hareket ediyor önceden hiç yoktu bu hareket olayı onu nasıl kaldırabilirim çıldırtmak üzere beni
  • Blindfallen kullanıcısına yanıt
    Hayir maalesef avrupa para birimi euro oldugu icin olmaz. Us.battle.net($)-eu.battle.net(€)
    Us.battle.net ten acc acip eu da oynayamazsiniz

• IchigoKurasaki I kullanıcısına yanıt
    esc e basınca büyük ihtimal interfacete click-to-move diye bi seçenek olması lazım sekmelerden birinde, onun tikini kaldır ama alısmanı öneririm raidlerde pozisyon almada çok işe yarıyor genelde sağ basılı tutup sola basıp yürüyorum

• arkadaslar benim game time bitmesine 14 gün gibi bi süre kaldi goldla game time almak icin farmlayayım diyorum farm öneriniz varmidir?
  • KargalarınKargasası kullanıcısına yanıt
    emerald nightmare önüne gidiyosun ne kadar ot çiçek varsa corrupted kesiyosun lootladıktan sonra gatherable oluyolar. herbalismle topluyosun bi saatte 15-20k getirisi var yseralline seed dreamleaf ve epic boa düşme ihtimaliyle. 2 gunde paranı çıkarıyosun

• WhoIsYourSummoner W kullanıcısına yanıt
    dedigin kadar varsa hemen bu konu üzerine yogunlasıyorum :D
  • Beyler Miningdeki bu 2 yıldız olanları nasıl 3 yıldıza çıkarırım ? Görevleri nerededir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IchigoKurasaki -- 27 Kasım 2016; 21:4:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IchigoKurasaki

Beyler Miningdeki bu 2 yıldız olanları nasıl 3 yıldıza çıkarırım ? Görevleri nerededir ?

Butun profession upgradeler rastgele ne yazik ki

• quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

emerald nightmare önüne gidiyosun ne kadar ot çiçek varsa corrupted kesiyosun lootladıktan sonra gatherable oluyolar. herbalismle topluyosun bi saatte 15-20k getirisi var yseralline seed dreamleaf ve epic boa düşme ihtimaliyle. 2 gunde paranı çıkarıyosun

Bende soyliim herb 3 se suramar in sol ust kosedeki kapali yerinde rose starlight yatagi

Ben 3. seviyeye geçirmek için item lazım diye düşündüm :D
    o rose'u nasıl 3 yapıyoruz toplayarak mı sade? ne toplasam rosedust cıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

o rose'u nasıl 3 yapıyoruz toplayarak mı sade? ne toplasam rosedust cıktı

Iste sans eseri recipesini dusurmen lazim, bendede yok daha ama duserse 95g piyasasi

• farma devam edin düşer rank 3 leri
  • Beyler bu suyun üstünde yürüyen böcek bineğini nasıl elde edebilirim ?
  • IchigoKurasaki I kullanıcısına yanıt
    Panda haritasında dread waste de balıkçılar var, onlarla rep kasman lazım. Wowhead de bineğin ismini arat bulursun rehberini ingilizcen varsa. Daily oldugundan almak biraz sürebilir ben üşendiğimden yapmıyorum ama fena ihtiyacım var lul

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Panda haritasında dread waste de balıkçılar var, onlarla rep kasman lazım. Wowhead de bineğin ismini arat bulursun rehberini ingilizcen varsa. Daily oldugundan almak biraz sürebilir ben üşendiğimden yapmıyorum ama fena ihtiyacım var lul

Al bendede o kadar, her gordugumde yada suda gitmeye calistigimda aklima gelir. Yapim ben sunu sonra derim, baska bisey cikar unuturum sonrada yapacak bisey bulamadigimda aklima gelmez

• oyun kapalımıdır oyuna giremiyom suanda
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.