Şimdi Ara

## WoW - Yeni Başlayanlar Soru Sorma Merkezi ## (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5.448
Cevap
41
Favori
148.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben farklı birkaç karakterde defalarca o görevleri alıp, iptal ettim. Hiçbirinde de bahsettiğin gibi bir durum olmadı. Söylediğin gibi görevi class hall'da ilk aldığın Calydus'ta yoksa ya quest log'da duruyordur veya bir kısmını yapmışsın ve sonraki görevi iptal etmişsin demektir. Hangi spec için alıp iptal ettiğini hatırlıyorsan bakalım görevlerine belki bir sonraki yerde bulabiliriz görevi.
  • WeiLucas kullanıcısına yanıt
    Flask yap sat. En önemli çiçek suramardaki. 1 blood ile sadece 3 tane alınıyor ve flask için 7 tane gerekiyor. Eskisi kadar hızlı satamazsın ama getirisi yüksek olur. Tanesi 800-900 şuan flaskın, rank 2 yap sonra craftla dua et rank 3 proclasın, sonra 5 tan yaparken 10 tane olabiliyor

Ayrıca 7.2 de yeni craft esyaları geliyormuş farklı olcakmış ve upgrade edilebilecekmiş. İnsanlar mesleklerini düşürmesin demiş blizz bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 15 Kasım 2016; 12:14:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Ek olarak toplama meslekleri alt meslek yapacaklar.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    O YES

EN SEVDİĞİM OLAN

• @emrecanonline Cevap için teşekkürler ama yanlış anladın hocam. Yeni patchde derken hani yeni piyasada ne iş yapar gibisinden sormak istemiştim

@aschil Teşekkürler hocam ama alt karakterler ile ne yapıyoruz ki?

@IcyTea Lemon Teşekkürler aysti hocam yine hayat kurtarıyorsun 2-3 günümü bu olaya versem 30k civarı kasabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WeiLucas kullanıcısına yanıt
    Kasarsın, daha fazla bile kasarsın eğer zamanın bolsa

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Kasarsın, daha fazla bile kasarsın eğer zamanın bolsa

Haftasonu boş sayılırım ama rank olayı sıkıntı olabilir daha yeni alıcam mesleği.

• Arkadaslar bir sorum olucak. Bu wow da basli tutma tusu varmi acaba. Mesela bir tane skill im var durmadan cast etmem gerekli bu yuzden durmadan "22222222222" diye basiyorum bunu sadece "2" e basili tutarak yapabilirmiyim?

Yabanci forumlarda bir tane addon soylemisler ama Curse de yok bu yasak olup olmadigini bilemedim. Oyunun gecmişi o kadar uzunki bu sure zarfinda yasaklanmiş olabilirmi. Bilgisi olan arkadaslarda yardim rica edicektim.
  • xhonez kullanıcısına yanıt
    Hangi addon olduğunu söylersen bilen biri yardımcı olabilir. Curse'de ve WowInterface'te yoksa sıkıntılı olması muhtemeldir.

Durum sadece sana özgü değil, 3-4 tuş oynandığı için sürekli aynı tuşlara basmak gerekiyor. Birine sürekli basan/basılı tutan bir sistem diğer instant ve global cooldown dışında olan tüm skillerin kullanımını da engeller. Birkaç macro oluşturup o şekilde deneyebilirsin aslında.
    oyun automated playe karşı olduğu için dediğin illegal olabilir oyun açısından. ama mousewheeli atayarak yapabiliyosun diye biliyorum

• emrecanonline kullanıcısına yanıt
    Mesaj icin tesekkurler.

Bahsetmis oldugum addon WowInterface de var ama bir sorun olurmu bilemedim. Yabanci forumlarda Bartender isimli addon nuda soylemisler ama ne sekilde yapiliyor bilemedim. Kullanan ve nasil yapildigini bilen biri cikar umarim

Diger addon "SnowfallKeyPress"
    bartender actionbarları falan düzenlemeye yarıyo büyütüp küçültüp ayarlıyon falan. elvuiyi kullanmanı öneririm daha fazla customizable içerik sunuyo. mesela hem actionbarları düzenliyorsun hem castbar falan gozune sokabiliyorsun. ben target ve self portraitlerini begenmedigim için deaktif ettim çanta düzenlemesini kapattım öyle kullanıyorum.

bana da demon sayacı ve trinket procunu gözüme sokacak tmw ayarları lazım cok zor ayarlamak bilen varsa bi whisplesin.

• WhoIsYourSummoner W kullanıcısına yanıt
    O zaman ben bir "SnowfallKeyPress" i deniyim bakiyim. Yapabilirsem buradan sizlerlede paylasirim.
    Autohotkey ile yapılır ama bunu blizz istemiyor program ban sebebi olması büyük ihtimal.
    Bunu geçtik, action bar addonları genelde action barın şeklini şemalini düzenler.
    Geriye konusunu açtığım addon var:https://forum.donanimhaber.com/m_100744345/tm.htm konudaki mesajları okumanızı öneririm, alttaki yorumlar addon hakkında size fikir verir, kullanması çocuk oyuncağı şuan. Güncel olarak kullanan da çok curse olduğu için ban olsaydı direkt kaldırılırdı diye düşünüyorum, sanırım blizz buna kıyak geçmiş. Addon oyunu tek tuşa düşürüyor evet tek tuş, defansif cd saymazsan tek tuş.
    Diğer seçeneğin macro eklenilebilir mouse, bu varsa driver uygulamasından ekleyebilirsin. Buna birde o gnome addonu ekleyince hiç tıklamadan 300k dps yapıyorsun yalan yok kendim bizzat raidde denedim, bg de denedim. ama oyun zevkim düştü ayrıca kullandığınız class'a göre değişiyor. Neyse belki işinize yarayan bir bilgi vermişimdir iyi günler
    ekleme: altını çizerek söylüyorum alttaki yorumları okuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 16 Kasım 2016; 16:52:55 >

• Arkadaslar ben demon hunter oynuyorum havoc takiliyodum veganceyi denedim daha cok benimsedim simdi bu vegancede artifact skill sayfasinda tek skill gorunuyo nedense onn nasil diger skillerini acabilirim artifack skillerini acmak icinde artifack kasmakdan baska bisi yapmak gerekirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: KargalarınKargasası

Arkadaslar ben demon hunter oynuyorum havoc takiliyodum veganceyi denedim daha cok benimsedim simdi bu vegancede artifact skill sayfasinda tek skill gorunuyo nedense onn nasil diger skillerini acabilirim artifack skillerini acmak icinde artifack kasmakdan baska bisi yapmak gerekirmi?

Legion paketinin en büyük sıkıntısı o bana göre. Artifact kasmaktan başka yolu yok. Artifact knownledge seviyesini yükselteceksin. Zaten yükseltmek mecburi. Anca o şekilde oynayabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

quote:

Orijinalden alıntı: KargalarınKargasası

Arkadaslar ben demon hunter oynuyorum havoc takiliyodum veganceyi denedim daha cok benimsedim simdi bu vegancede artifact skill sayfasinda tek skill gorunuyo nedense onn nasil diger skillerini acabilirim artifack skillerini acmak icinde artifack kasmakdan baska bisi yapmak gerekirmi?

Legion paketinin en büyük sıkıntısı o bana göre. Artifact kasmaktan başka yolu yok. Artifact knownledge seviyesini yükselteceksin. Zaten yükseltmek mecburi. Anca o şekilde oynayabilirsin

kasmak zorundayız o zaman sagolasın bide ben havocken artifact talent agacı büyüktü simdi veganceye gecince sadece 1 talent yeri varmis görüyorum onun sebebini biliyormusun

• KargalarınKargasası kullanıcısına yanıt
    O bir taneye puan verince digerleride aciliyor.
  • KargalarınKargasası kullanıcısına yanıt
    Hepsinde 3 golden (dragon) (ana trait) var, bazılarında bu ana traitlere giderken 2-3 minor trait açman gerekiyor bazılarında daha fazla. 3 nü açınca son golden açılıyor bu dps isen doğrudan dps atışı healer isen heal atışı sağlıyor. Hepsi standart dizimde değil kısaca. Bu arada ben dahaca 3. yü açmadım da sonuncu ve sonrası çok yüksek puan istiyor onun içinde şu bonus ap seviyesini yükseltmemiz şart. O da artık zamanla.
  • Monk oynayan veya class'ı bilen arkadaşlara sorum var.

2 haftadır WW Monk olarak oynuyorum. Karakterimin gear ve statları bu şekilde

https://www.askmrrobot.com/wow/gear/eu/twisting_nether/nauko

Benim sorunum raid ve dungeonlarda single target dps'imin çok düşük kalması. Özdellikle fazla hareketli bosslarda 160-170k dps ancak yapabiliyorum. Mythic+ larda 250-300k dps rahat görüyorum ama bunda aeo'nun da etkisi var. Single target için rotasyonumun kötü olduğunu düşünüp internetten araştırayım dedim ama kafam daha çok karıştı.Şimdi wowhead'de yazana rotasyon aşağıdaki gibi.

http://www.wowhead.com/windwalker-rotation-guide

Single Target

Touch of Death
    Whirling Dragon Punch (Talent)
    Fists of Fury
    Strike of the Windlord
    Tiger Palm ( if <4 Chi and about to cap energy)
    Rising Sun Kick
    Chi Wave
    Blackout Kick
    Tiger Palm

Multiple Target

Touch of Death
    Whirling Dragon Punch (Talent)
    Fists of Fury
    Strike of the Windlord
    Chi Burst (Talent)
    Spinning Crane Kick
    Blackout Kick (to build Spinning Crane Kick stacks)
    Tiger Palm

Touch of death ile başla diyor eyvallah ama sonra whirling drogan punch at diyor ama bu skilli kullanmak için öncesinde rising sun kick veya fists of fury kullanmam lazım bunları kullanmadan (ki daha chi bile toplamamışken) nasıl bu skill ile başlıyacağımı anlamadım. sonrasında da fists of fury ve ardından strike of the windlord kullan diyor ancak bunlarıda öncesinde chi toplamadan nasıl kullanacağımı anlamadım ancak energizing elixir ile chi'yi doldurup bunları kullanailirim.

icy-veins'de yazan rotasyon da bu şekilde ve nerdeyse aynı ona bakınca da aynı sorular kafamda oluşuyor.

http://www.icy-veins.com/wow/windwalker-monk-pve-dps-rotation-cooldowns-abilities

Benim anlayamadığım yada yanlış yaptığım nokta ne? Yol gösterebilirseniz çok sevinirim çünkü artık raidlerde filan dps düşük kalınca psikolojim bozuluyor

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.