Şimdi Ara

## WoW - Yeni Başlayanlar Soru Sorma Merkezi ## (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.447
Cevap
42
Favori
148.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oynamasi basit olan DPS ne onerirsiniz.
  • xhonez kullanıcısına yanıt
    Hocam basit şeklinde düşünme bence; şimdi basite alışırsanız hep o şekilde kalırsınız. Çook sevdiğiniz ilginizi çeken bir class vardır mutlaka olmalı, ha işte o sizin main classınız ona yıllarınızı verebilirsiniz.
    Hepsinin bir basitliği bir zorluğu var; yine de illa basit arıyorsanız.
    Bunların basitliği pve pvp olarak da ayrılır çünki pvp de tüm skilleri kullanırsınız ama pve de bazı skiller kullanılmaz yada çok çok nadir.
    Hunter, hemen hemen herkes tarafından basit olarak görülebilir Lock, mage kısaca ranger classlar pve için bir tık basit görülebilir ama bunlarında kendi içinde bir zorluğu elbet var.
    Diğer yandan wow her paket törpülenmiş bir oyun, yani vanilla dönemi ile şimdiki arasında fark var.
    O açıdan hepsini oynayabilirsiniz çok rahat, ha 1 ay sürer belki öğrenmeniz ama sonunda değer bu verdiğiniz zaman.
    Ben ilk duel attığım da heyecan dan klavyeye basamadığımı bilirim, aynı şekilde bende sırf basit olsun diye gidip DK yapmıştım, becerememiştim sonra benim neyim eksik diyip diğer classlara yönelmiştim. Şimdi baksan pek problemim yok.
    O açıdan basit diye bakmamanızı tavsiye ederim. Biraz daha nasıl ve hangi class la daha verim alabilirim, eğlenebilirim diye düşünün.

• aschil kullanıcısına yanıt
    Şu oyundaki en büyük hallerimden birisi, alt olarak bir alliance kasmak. Bu ek paket biraz yorucu olduğu için sadece 1 alt istiyorum. Horde açıyorum bi şekilde 5dk sonra cıkıyorum canım alliance çekiyor ama onuda başaramıyorum. Bişeyler beni uzaklaştırıyo, bunun sebepleri gold bölünecek, main ve ana param tn de. Bir başka sebebi worgen mı human mı. İkiside ilgimi çok çekiyor özellikle female olanları cok cool duruyor. Son sebep ise end game. Ally m+ da raidde vs nasıl bilmiyorum sadece streamden biliyorum bu sebeplerden hala alt açabilmiş diyilim -.-

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    gözünü karartıp argent dawn geç. gerisi bolca istek ve zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Hocam basit şeklinde düşünme bence; şimdi basite alışırsanız hep o şekilde kalırsınız. Çook sevdiğiniz ilginizi çeken bir class vardır mutlaka olmalı, ha işte o sizin main classınız ona yıllarınızı verebilirsiniz.
    Hepsinin bir basitliği bir zorluğu var; yine de illa basit arıyorsanız.
    Bunların basitliği pve pvp olarak da ayrılır çünki pvp de tüm skilleri kullanırsınız ama pve de bazı skiller kullanılmaz yada çok çok nadir.
    Hunter, hemen hemen herkes tarafından basit olarak görülebilir Lock, mage kısaca ranger classlar pve için bir tık basit görülebilir ama bunlarında kendi içinde bir zorluğu elbet var.
    Diğer yandan wow her paket törpülenmiş bir oyun, yani vanilla dönemi ile şimdiki arasında fark var.
    O açıdan hepsini oynayabilirsiniz çok rahat, ha 1 ay sürer belki öğrenmeniz ama sonunda değer bu verdiğiniz zaman.
    Ben ilk duel attığım da heyecan dan klavyeye basamadığımı bilirim, aynı şekilde bende sırf basit olsun diye gidip DK yapmıştım, becerememiştim sonra benim neyim eksik diyip diğer classlara yönelmiştim. Şimdi baksan pek problemim yok.
    O açıdan basit diye bakmamanızı tavsiye ederim. Biraz daha nasıl ve hangi class la daha verim alabilirim, eğlenebilirim diye düşünün.

Senin bu hunterla ne alıp veremediğin var ya :). Şaka bir yana Şuan frost dk oynamak da kolay sanki, eskisi gibi rune kontrolü çok ayrıntılı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• himone H kullanıcısına yanıt
    arkadaş grubumuz da (eskiden) hunter'ı çok eleştirip ezmiştik, negatif olarak ''noob class'ı'' olarak yorumlamıştık. arkadaşım sırf hunter yüzünden oyunda tembelliğe, 2-3 skill spam yapmaya alıştığı için başka class oynayamamaya sorunu yaşamıştı.
    ve diğer class skilleri ile karşılaştırıldığında gerçekten bir tık geride olduğunu düşünüyorum ama bu benim veya bizim düşüncelerimiz onunda altını çizeyim.
    ek olarak yeni başlayan oyuncuların büyük bir kısmı sanırım hunter ile başlıyor, buda insanın aklında soru işareti bırakıyor.
    Kardeş ikna kabiliyeti olmayanlardan mısın yoksa yazmaya üşendin mi :c ben ikna edersin diye yazmıştım bu hiç yardımcı olmadı ki

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Şöyle düşün çöplükten çıkıp villa da oturacaksın şaka bir yana gold taşıma sorun değil, illa hepsini taşıma derdin varsa pet ile transfer edebilirsin, ama gold kaybın illa olur o açıdan orada kalsın onlar. Gold ile ne yaparsın ? Çook varsa satış (tercihen) yada token alırsın. Token alacağınız varsayarsak gold orada dursun daha iyi, illa envanterinde 1m gold yazması senin tatmin edebilir ama orada da kasacağın için goldun çokta önemi olmadığı için bu tatminsellik duygusunu bir kenara it.
    Female Human karakterin bikinili xmog hallerini düşün, nasıl daha seksi yaparım, diye kendini tatmin ederek ve main karakterine elveda diyip tekrardan amerikayı keşif için yolculuğuna hazırlan.
    -----
    Yetmedi mi, sıfırdan kasacağın için ve yeni bir class deneyimleyeceğin için bunun heyecanını şimdilik içinde sakla son level olduğunda bu heyecanını ortaya çıkar ve classınla bütünleş, ally mekanlarını iyice bir gez, her küşcu noktasını aç.
    Hatta işi fanteziye vur, quest text okuyarak yavaş yavaş ilerle ki heyecanın iyice içinde biriksin.

abi benden yazar olur valla

biraz yardımı oldu evet ama işte şimdi de class sorunu var hahaha range istiyorum tüm range speclerinden en sevmediklerim viable şansıma, yada rogue oynıcam ki 100 var bi tane. Ben biraz düşüneyim evet

• quote:

Orijinalden alıntı: aschil

arkadaş grubumuz da (eskiden) hunter'ı çok eleştirip ezmiştik, negatif olarak ''noob class'ı'' olarak yorumlamıştık. arkadaşım sırf hunter yüzünden oyunda tembelliğe, 2-3 skill spam yapmaya alıştığı için başka class oynayamamaya sorunu yaşamıştı.
    ve diğer class skilleri ile karşılaştırıldığında gerçekten bir tık geride olduğunu düşünüyorum ama bu benim veya bizim düşüncelerimiz onunda altını çizeyim.
    ek olarak yeni başlayan oyuncuların büyük bir kısmı sanırım hunter ile başlıyor, buda insanın aklında soru işareti bırakıyor.

Haha, sonuna kadar katılıyorum. 865 hunterı bırakıp retri palaya başladım, çok daha zevkli bir class. Ben de zamanında oyuna başlarken buralarda Hunter oynaması kolaydır oyuna hunterla başlayın gibi tavsiyeler üzerine bi bakayım diye başladım ve üzerime yapıştı. Alt kasmak ta hep zulüm geldiği için hunterla devam ettim. Ama o kadar sıkıcıydı ki açıp rehber bile okumaya üşendim doğal olarak hakkını vererek oynayamadım. Şimdi retriyle oynuyorum aşırı zevkli geliyor, kontrol edecek ve yapacak daha fazla şey var. Ben de şuan hunterla oynamayı kimseye tavsiye etmem, range olacak diye tutturanlar da gitsin başka classlara baksın. Tabi zevk meselesi ama özellikle oyuna hunterla başlamamak lazım.

• Sanırım bu haftaki event timewarped.Peki bu kazandığımız badge ları nerede harcayacağız.Aradım aradım bi türlü bulamadım.
  • SercaN__ kullanıcısına yanıt
    Dalaran(Northrend), vendoru da orada. İlk zindan son boss'undan düşen görev itemını götüreceğin yer de ora. Orgrimmar ve Stormwind'te Blasted Lands portalının bulunduğu yere, Dalaran portalı eklediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecanonline

Dalaran(Northrend), vendoru da orada. İlk zindan son boss'undan düşen görev itemını götüreceğin yer de ora. Orgrimmar ve Stormwind'te Blasted Lands portalının bulunduğu yere, Dalaran portalı eklediler.

Şimdi bu yer altında olan 2 adet dalaran portalı var biri blasted land portalının yanına diğeri üstte.İkiside şimdiki broken isles dalarana çıkıyor.

Edit : Youtube dan değişik bir yol buldum ordan gittim saol teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SercaN__ -- 12 Kasım 2016; 17:8:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Şu oyundaki en büyük hallerimden birisi, alt olarak bir alliance kasmak. Bu ek paket biraz yorucu olduğu için sadece 1 alt istiyorum. Horde açıyorum bi şekilde 5dk sonra cıkıyorum canım alliance çekiyor ama onuda başaramıyorum. Bişeyler beni uzaklaştırıyo, bunun sebepleri gold bölünecek, main ve ana param tn de. Bir başka sebebi worgen mı human mı. İkiside ilgimi çok çekiyor özellikle female olanları cok cool duruyor. Son sebep ise end game. Ally m+ da raidde vs nasıl bilmiyorum sadece streamden biliyorum bu sebeplerden hala alt açabilmiş diyilim -.-

O taraflar çok mavi. Vazgeç.

• emrecanonline kullanıcısına yanıt
    bende o portalların ikiside yeni dalarana atıyor
  • SercaN__ kullanıcısına yanıt
    Valla ben de siz söyleyince öğrendim, oradan geçerken 2 Dalaran portalı görünce 1 tanesi Northrend'e götürüyor sanmıştım. Az önce denedim söylediğiniz gibi ikisi de Broken Isle'a götürüyor. Bu durumda en kısa yol, Dalaran'dan Valley of Eternal Blossoms portalı, ardından Shrine of Two Moons ya da Shrine of Seven Stars'tan eski Dalaran portalını kullanmak gibi görünüyor.
  • Oyundaki ikinci ayımda stormheim topraklarında iki gün boyunca bir aşağı bir yukarı koşturarak fjarnskaggl toplamıştım ve game time parasını çıkarmıştım. Yeni gelen patch ile piyasa bayağı bir değişmiş, güzelim bitki tanesi 20 Golda kadar düşmüş

Herneyse yeni patchde buna benzer veya farklı bir gold farmlama taktiği var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WeiLucas kullanıcısına yanıt
    7.1 patch ile Blood of Sargeras vendoru geldi, ot-maden gibi craft materyalleri Blood of Sargeras'la alınabiliyor. O yüzden piyasa oldukça düştü çünkü kullanım alanı dar olduğu için oyuncularda yüzlercesi birikmişti. Bu haftaki bot banlarından sonra fiyat biraz daha yükselir gibi geliyor ama paketin ilk ayı gibi mümkün değil. Yine de herb-ore sürekli alıcısı olduğu için zahmetli ve getirisi iyi yöntem olarak görünüyor.

Patch'e özel yeni gold farm tekniği duymadım, bulursan bize de haber ver :)
  • WeiLucas kullanıcısına yanıt
    zamanın varsa eğer, sürekli gold kasmak istiyorsan biraz alt karakter kasmaya bak; fiyatlar dibi gördükçe alt karakterler değerleniyor.
  • Herkese merhabalar,

Oyuna başlayalı 3 ay kadar oldu. Destruction warlock oynuyorum. Spec değiştirmek istiyorum ama ikinci artifact silahı için order hall'dan görevi aldığımız npc ikinci silah için herhangi bir görev vermiyor. Youtube'tan videolarada baktım. izlediğim videolarda sorunsuz çalışıyor npc ama ben gidip görevi almaya çalıştığımda herhangi bir görev gözükmüyor. icyveins vs. siteleride araştırdım ama bulamadım. İlk silahı aldıktan sonra ikincisi için görevi almıştım ama abandon yaptım çok önceleri şimdi görevi vermiyor. Atladığım herhangi birşey mi var acaba yardımcı olabilcek arkadaş varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.