Şimdi Ara

## WoW - Yeni Başlayanlar Soru Sorma Merkezi ## (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.447
Cevap
42
Favori
148.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Özgür Can

Alt karakterimi pub'dan normal raide sokmaya çalışıyorum ( ww monk) 851 item levelim var beğenip kimse almıyor arkadaş. Druid ile oynarken 835 ile kesmiştim normal raidi ilevel sevdası bu kadar mı yükseldi

Sorma yahu bende de 853 ilvl var ama tınlayan yok.Bakıyorum heroici için 860+ yazıyorlar bazen 853 ile normaline giremiyorum.Guild falan şart sanırım.Yalnızlık harbiden zor.
  • Crealog C kullanıcısına yanıt
    Ben seni payladım ama yetmemiş belli ki. Aslında küfrü de hakeden bir karaktersin ama forumdan banlanmaya değecek biri değilsin. Sana ben buradayım, gitmiyorum dedim. Bakalım sen ne kadar dayanacaksın :)

Biraz ingilizce bilen biri oyunla ilgili sorularına kolayca, videolu cevaplar bulabilirken, buraya 1 saat cevap gelmedi diye daha önce de yaptığın ve tepki aldığın gibi saldırgan, tribal mesajını yazmışsın. Kendinle öylesine çelişiyorsun ki, sana bu tavır ve tripleri seni yetiştirenlere göstermen gerekiyor dediğimde, yanılmadığımı ispatlamak ister gibisin. Gidip bir sor, 'neden beni böyle bencil, saygısız, yüzsüz biri olarak yetiştirdiniz' diye.

[size="2"]Burada kimse senin sorularını cevaplamak zorunda değil.

Öncelikle kafana sokman gereken kısım bu. Burası bir forum, insanlar cevap veriyorlarsa, tamamen kendi istekleri doğrultusunda bunu yapıyorlar. Verilen cevapların senin istediğin gibi olması zorunluluğu da yok.

Tabi haklısın, civardaki en akıllı karakter sen olduğun için, sen bizim insanlarımızın ne olup olmadığını biliyorsun ama biz senin ne olduğunu bilmiyoruz. Benim gibiler olmazsa, senin gibiler olur. Ben buna izin vermem.

• Orta seviye ingilizce ile çok rahat oynanabilir aslında oyun.Hikayeler sıkıntı dersen onların bile cevirileri mevcut intetnette.En basitinden bi görevin yada durumun başına How yazıp aratsan bile baya bi video resim çıkıyor.Saolsun buradaki arkadaşlarda mümkün mertebe yardım ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SercaN__ kullanıcısına yanıt
    İlk haftalarda zindanlar için de çok düşük ilevel gereksinimi oluyordu çünkü ilevel yükseltmek şimdiki kadar kolay değildi. World quest'lerin ilevela göre yükselmesi, Emissary kutusundan çıkan itemların da bu şekilde ayarlanması, ilevelı yüksek oyuncu sayısının artmasıyla mythic ve mythic plus zindanların biraz daha kolay hale gelmesinin sonucu bunlar. 850 üstü ilevel ortalamasıyla EN normal 1 saatten kısa sürede bitirilebildiği için, özellikle DD classlarda normal olarak yüksek ilevel tercih ediliyor. Bir de melee olmanın etkisi var, ne kadar azsanız o kadar iyi :) Geçen gün görev için gireyim dedim, 2-3-9'da 6 melee dps vardı, düşün.

Main karakteri için ilevelı bir yerde tıkanan varsa ben elimden geldiğince yardımcı olurum. Belki raide girmek zor olur ama en azından mythic ve mythic plus zindanlardan bir şeyler olabilir. Alt karakter ile bu benim main karakter diye gelmeyin, bilirim olup olmadığını :)

@IchigoKurasaki

Gözün aydın @aschil :)

• emrecanonline kullanıcısına yanıt
    ty,konusu gelmişken hocam; bu leg düşmedikçe her düşürmediğimizde şansımız artıyor diye bir muhabbet vardı. acaba bu ayrı ayrı mı ?
    yani dungeon da ayrı, wq de ayrı mı sayılıyor merak ediyorum blizzard bu konuda bir şey dedi mi acaba.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Bad Luck Protection diye 7.1'le eklediler onu. Ama öyle şunda şu kadar bunda bu kadar diye bilgi yok. Boss dropları tamamen RNG, her kesilen boss şansı artırsa da, normalde şans o kadar düşük ki, belirgin bir %'ye ulaşıp 'şu kadar boss kesersen kesin düşer' şekline dönüşmeyecek. Ortak fikir Emissary'de en yüksek şans olduğu yönünde, her düşmediğinde artıyor ama işte 24 saatte bir.
  • Legendary'den vazgeçtim 2 aydır onlarca Mythic, lfr, normal raid 849 u geçemedim. Bad Luck Protection olsa yanıma bir uğrardı. Düşen Itemleri kırmaktan zengin oldum.
    @emrecan akşam ekleyeceğim. Yeri gelmişken özellikle bu bölümdeki faydalı içeriklerin için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    anladım hocam, teşekkür ettim.
  • xass kullanıcısına yanıt
    Hem uygun statları olan itemları kullanıp hem ilevel yükseltmek oldukça zor. Uygun itemlar olmayıp ilevelı yüksek olanlar da grupta bariz sırıtıyorlar. Hele legendary düşmemişse, tam senin bulunduğun 845-50 bandında sıkışabiliyorsun. Düzgün bir grupla Karazhan yapmak bile bir şeyleri değiştirebilir.
    hangi realmde oynuyorsunuz, beraber zaman geçirebilceğim birileri olması iyi olurdu en azından karazhan falan yaparız. guildle girdiğim 14 dd lik grupta (demolock oynuyorum biliyorsunuzdur belki addlerde dps rampup biraz zordur)ki eye bossunda oneshot deniyecegimiz için tüm dps cdlarımı saklamam gerekti.
    içeri girdigimiz phasede bossa vurulan damage doneda ilk 5te olmama rağmen ilk wipeta dps düşük diye gruptan çıkarıldım . damagedone gibi bi ibare varken insanlar neden dpse bu kadar takıntılı anlamıyorum. yanlış mı düşünüyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhoIsYourSummoner -- 9 Kasım 2016; 15:10:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecanonline

Hem uygun statları olan itemları kullanıp hem ilevel yükseltmek oldukça zor. Uygun itemlar olmayıp ilevelı yüksek olanlar da grupta bariz sırıtıyorlar. Hele legendary düşmemişse, tam senin bulunduğun 845-50 bandında sıkışabiliyorsun. Düzgün bir grupla Karazhan yapmak bile bir şeyleri değiştirebilir.

Hah ağzına sağlık. Düşen itemlarda o kadar dengesiz düşüyorki. Bir gruba girdikten sonra itemlerı değiştiriyorum. 840 civarı oluyor. Ama uygun stat olduğu için daha fazla verim alıyorum. Oyun içinde inspect yaparlarsa direct atılıyorum.

• WhoIsYourSummoner W kullanıcısına yanıt
    Normal şartlarda, yani aktivitenin eşit olduğu dövüşte Dps'i yüksek olanın Damage Done'da yüksek olur, mantık o. Guild run'larda oyuncu çıkarma mantığını ben hiç anlayamadım. Bana göre ya baştan alınmaz, ya bitirene kadar devam edilir. Herkes her şeyi bildiği için oluyor aslında bu, 'o karakter; o ilvl bende olacak da neler yaparım ben' kafası. Kiminde haksız değiller ama çoğu zaman daha kolay yapmak varken neden uğraşayım diye düşünüyorlar. Sonra guildte raid yapacak adam bulamayıp ağlıyorlar.

Yapılır Karazhan'da sıkıntı yok da senin çene çok tehlikeli Cindya :)
    ahaha sen miydin o yazan ork sevdam race change aldırdı artık grullroc olarak geziyorum

• Beyler leg düşmüyor bir el atın Suramar'da toplanıp grev yapalım düşmeyenlerle.
  • WhoIsYourSummoner W kullanıcısına yanıt
    Adam çıkarmak bazı durumlarda mantıklı, ama senin durumunda saçmalığın danişkası olmuş. Progress bossunda olursun, herkesin önceki dpsini takip edemezsin haliyle hatalarınıç dpslerini anlık görüyorsun. Şimdi 5-6 try alınır ve niye kesilmiyor analiz edilir. Eğer sorun dps yetersizliği ise, düşük dpsden adam çıkarırsın ama olay dps değilde saçma hatalardansa bu hataları yapan kişiyi uyarırsın. Guildin progressinde bulunuyorsan seni çıkarmaları hakarettir. Öyle saçma bi guildde durman hata bence. Önce sınırların zorlanması gerekiyo.

Bu hafta karazhan'ı dh den ekiple yapalım bence ama herkeste dps arkadaş burda 5dps mi girsek, sondaki göz bossu bizi uzayda düdükleyebilir ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 10 Kasım 2016; 18:39:41 >

• Arkadaslar legion paketi alinca game time geliyormu

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    ahaha moroes teque atar

• quote:

Orijinalden alıntı: KargalarınKargasası

Arkadaslar legion paketi alinca game time geliyormu

Nope

• quote:

Orijinalden alıntı: KargalarınKargasası

Arkadaslar legion paketi alinca game time geliyormu

Hayir gelmez

• arkadaşlar oyunu 12 yıldır oynuyorum, oyuna yeni başlayan arkadaşlar arıyorum raf daveti atmak için, server/ırk/klas seçiminde ve goldda yardım edebilirim. PM ile görüşelim.
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.