Şimdi Ara

Yenı Başlayanlar Soru Sorma Merkezi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5.398
Cevap
44
Favori
133.288
Tıklama
Giriş
    1268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Crealog

Rahatsız ediyorum ama iki ciddi sorunla karşılaştım.

1. Peti diriltme özelliği kaybolmuş, Dungeon'da farkına vardım. Onu nereden bulup skile koyacağım.

2. Dungeondan çıktım, bir de baktım halen partideyim. Partiden nasıl çıkacağım?

Değerli yardımlarını esirgemeyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Sol üstteki portre bölümüne sağ tıklayıp leave party yi seçersen çıkarsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Offff offff. Revve Pet skili çalışmıyor. Daha doğrusu tıklayınca peti diriltecekmiş gibi harekete başlıyor, bir saniye sonra bırakıyor. Sonra yine dakikalarca revive pet skilinin dolmasını bekliyorum, yine aynı şey oluyor.

Nasıl ticket atılyıor acaba? Bunu bildirmem lazım. Böyle saçmalık mı olur ya?

Bir de arkadaşlar, Dungeon'da ahtapot kolları gibi şeyler var duvarda, beni devamlı yakalayıp öldürüyor, rezil oluyorum. Onlara yakalanmadan nasıl geçebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crealog -- 28 Ekim 2016; 11:45:06 >

Tıkladıgın revive pet, combata girmeyen eglencesine oynanan mini game'in peti.
    revive pet duruyor iyi bakın skill sayfasına.cdsız skilldir. petlerini tameliyorsun satın almak yok, spec dedigim sey her classın oynama şekliyle ilgili. N tuşuna bastığında 3 secenek goreceksin. hangisini sectiysen talentsta o sekmeye deger verebilirsin.
    mount satıcısı orgrimmarda mevcut üst kata çıkman lazim asansörle kenarda ufak bi kulenin içinde. dungeonda da diger dpslerin dibine yapış napıyolarsa yap bisi olmaz.hangi realmdesiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhoIsYourSummoner -- 28 Ekim 2016; 12:59:22 >
    |
    |
    Crealog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    466 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

revive pet duruyor iyi bakın skill sayfasına.cdsız skilldir. petlerini tameliyorsun satın almak yok, spec dedigim sey her classın oynama şekliyle ilgili. N tuşuna bastığında 3 secenek goreceksin. hangisini sectiysen talentsta o sekmeye deger verebilirsin.
    mount satıcısı orgrimmarda mevcut üst kata çıkman lazim asansörle kenarda ufak bi kulenin içinde. dungeonda da diger dpslerin dibine yapış napıyolarsa yap bisi olmaz.hangi realmdesiniz

Çok çok teşekkür ederim de, başka revive pet skili bulamadım. Yok. Bu tıkladığım revive peti de, N'ye basıp kendi ana skil sayfamda buldum.

Petsiz mal gibi duruyorum. Ne görev yapabilirim, ne başka şey.

Size de zahmet oldu, tekrar tekrar teşekkür ederim.

• Yüzbaşı
    466 Mesaj
    quote:

Çok çok teşekkür ederim de, başka revive pet skili bulamadım. Yok. Bu tıkladığım revive peti de, K'ya basıp kendi ana skil sayfamda buldum. Dördüncü skil.

Petsiz mal gibi duruyorum. Ne görev yapabilirim, ne başka şey.

Size de zahmet oldu, tekrar tekrar teşekkür ederim.
    |
    |

• Yarbay
    2613 Mesaj

İlk 10 seviyede geliyor hepsi. N tusuna bastıgında marksmanship beastmastery yada survivaldan birini secmen gerekli. bunu sectikten sonra o dedigim skilleri P ye basarak bulabilirsin.P ye basarak açtığın sayfanın sagında racial skills üst bölmede hangi specializationı sectiysen de altta olurm senin kuanacagın genel skiller burda bulunuyor. beast tamelerken yani pet bulurken kendine haritada başıboş leveli seninkinden düşük beastleri alabiliyorsun. Ayı, akrep vs almanı önermem dungeonda tankın aggrosunu bozuyor skillini kapatmadıgın sürece o yüzden ogrenene kadar kaplan,kuş türlerini tamelersen daha iyi olur senin için
    hangi realmde oynuyorsun oyun ici de yardım etmek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhoIsYourSummoner -- 28 Ekim 2016; 13:17:25 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    466 Mesaj
    quote:

İlk 10 seviyede geliyor hepsi. N tusuna bastıgında marksmanship beastmastery yada survivaldan birini secmen gerekli. bunu sectikten sonra o dedigim skilleri P ye basarak bulabilirsin.P ye basarak açtığın sayfanın sagında racial skills üst bölmede hangi specializationı sectiysen de altta olurm senin kuanacagın genel skiller burda bulunuyor. beast tamelerken yani pet bulurken kendine haritada başıboş leveli seninkinden düşük beastleri alabiliyorsun. Ayı, akrep vs almanı önermem dungeonda tankın aggrosunu bozuyor skillini kapatmadıgın sürece o yüzden ogrenene kadar kaplan,kuş türlerini tamelersen daha iyi olur senin için
    hangi realmde oynuyorsun oyun ici de yardım etmek isterim

Pardon, K'ye basarak açtığım skill kutusunda dördüncü sıradaki Revive Beatle Pet yazıyor. P'ye de basınca aynı yer geliyor. Ve orada peti diriltebileceğim bir skil bulamıyorum. :(

• Yarbay
    2613 Mesaj

çünkü revive battle pet ana skiller(riding skillin, racial skillin hunterla alakası olmayan skillerin olduğu yer). dedigim gibi n ye basıp 3 secenekten birini aktive edersen P ye ikinci bi sekme gelicek ve orda bulabilceksin.
    http://wow.gamepedia.com/Starting_a_hunter
    asagida açıklıyor neyapman gerektigini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2220 Mesaj

@Omara @the_KHA Teşekkürler cevaplar için. Evet talent değişiyordu büyük şehirlerde, karıştırmışım. Holy priest ile denedim birkaç görev tahmin ettiğim kadar zorlanmadım şimdilik iyi gidiyor.

Bir de skill rotasyonu gösteren bir add-on var mıydı? Forumda bir arkadaş ondan bahsetmişti sanki. Hani atıyorum mage oynuyoruz ama sırasıyla atmamız gereken skiller ekranda falan çıkıyor. Yoksa rüyamda mı gördüm bilemedim.
    |
    |
    Bahsedilenler: Omara , the_KHA

çünkü revive battle pet ana skiller(riding skillin, racial skillin hunterla alakası olmayan skillerin olduğu yer). dedigim gibi n ye basıp 3 secenekten birini aktive edersen P ye ikinci bi sekme gelicek ve orda bulabilceksin.
    http://wow.gamepedia.com/Starting_a_hunter
    asagida açıklıyor neyapman gerektigini

Binlerce kez teşekkür ederim. Birazdan oyuna girersem dediğinizi yapmaya çalışayım, becerebildiğim kadar. Az önce çıkmıştım, çünkü pet olmayınca oynayamıyorum. Çok teşekkürler.

edit: BM zaten seçiliymiş. P'ye basınca da sadece Revive Battle Pet var o da peri diriltmiyor. Başka da revive skil yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crealog -- 28 Ekim 2016; 14:08:25 >

• Yarbay
    2613 Mesaj

P sayfasında Bm sekmesine basıp ss atabilir misin

|
    |
  • Yarbay
    2613 Mesaj

fire mage için we dont wipe vardi, spellflash yine rotasyonu gösteren bi addon. en customize edilebileni tellmewhen ama ayarlaması cidden çok zor genelde internette hazır kodlar kullanılır. cidden yararlıdır. baska varsa ben de öğrenmek isterim

|
    |
    WeiLucas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2220 Mesaj

Çok teşekkür ederim.

|
    |
    WhoIsYourSummoner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Paff|Aroma
  • Yüzbaşı
    466 Mesaj
    quote:

P sayfasında Bm sekmesine basıp ss atabilir misin

Önce şunu söyleyeyim, internete bakınca ve resmini görünce hatırladım. Sanki dur işareti yapan el şeklinde bir skil idi. Ama yok, yok, yok.

SS dediğiniz print screen yaparak alınan resim mi, yoksa oyunun kendine özgü bir resim alma tuşu var mı?

Sırası ile BM de yaptım, MarksM de active edip baktım ve diğerine de active deyip baktım.

İnanılmaz bir şey ama o skil yok.

SS dediğiniz print screen ise birazdan tekrar girip alıp buraya koymaya çalışayım.

Çok çok teşekkürler.

Saçmalığa bakın ya! Böyle bir şey var mı WOW tarihinde? Pet diriltme skili yok. Onlarca defa her yere tek tek baktım. Skil de yok, dolayısı ile pet de yok. Hem de hunterda. Olacak iş mi?

Eskiden de 75 ya da 76 levele kadar gelmiş, böyle bir saçmalıkla hiç karşılaşmamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crealog -- 28 Ekim 2016; 14:48:33 >

• Yarbay
    2613 Mesaj

aynen oyun içinde printscreen basarsan, c/program filesx86/wow/screenshots a gider. peki bi sey daha sorucam diger skilleri gorebiliyo musun cobrashot falan

|
    |
  • Yüzbaşı
    752 Mesaj
    Sorular öyle karışık ki, Pet battle mı yapıyorsunuz da Revive Pet derdindesiniz, hunter petini kaybetmiş onu mu arıyorsunuz belli değil.

Birincisi senin petin ölmemiş, Revive Pet bir işe yaramaz.
    İkincisi Marksmanship talentına geçtiğinde o skilleri göremezsin çünkü o spec'te pet yok.
    Üçüncüsü, aradığı skill CALL PET, tıkladığın zaman orada sahip olduğun pet görünecek, onu seçeceksin yanına gelecek. Bu petin ölmediği, sadece belirli bir mesafe uzaklaştığında veya petten önce sen öldüğünde gerçekleşen bir durum.

Son olarak, bu kullanamadığın skilleri kullanamadığın zaman karakterin sana bir şey söyler. Focus'um bitti der, menzilim yetmiyor der, onu şimdi kullanamam der ve bu mesajlar ekranın orta üst kısmında Kırmızı olarak görünür. Hatanın ne olduğunu sadece oraya bakarak anlamak mümkün olur. Buraya da karakter şunu söylüyor dersen daha net cevap alabilir, saatlerini harcamamış olursun :)

• Yüzbaşı
    466 Mesaj
    quote:

aynen oyun içinde printscreen basarsan, c/program filesx86/wow/screenshots a gider. peki bi sey daha sorucam diger skilleri gorebiliyo musun cobrashot falan

Çok tuhaf bir şey ama demek ki bu değişikliği çoğu kişi fark etmemiş.

P'ye basınca gelen speelbookta Beast Mastery sekmesine basınca, "Pet Utility" diye bir şey var. Yanında sağa doğru ok işareti var. Tesadüfen o ok işaretine basınca, çük küçük şekilde yan yana dört-beş skill açıldı petle ilgili. Pet revive de oradaydı. Tıkladım petim dirildi ama pet revive skili yine kayboldu. Diğerleri duruyor. Sanırım pet ölünce ancak tekrar görünür olacak.

Yani çok tuhaf ve saçma bir değişiklik yapmışlar. Ben de o pet utility'yi skil kutuslarından birine koydum.

Şu an pet utilityde o skil gözükmüyor ama diğerleri yan yana ve küçük şekilde gözüküyor. Siz akıllı birisiniz. İsterseniz biraz inceleyip kurcalayın ve tam ne olduğunu anlayınca bize söyleyin.
    |
    |

• Yüzbaşı
    466 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emrecanonline

Sorular öyle karışık ki, Pet battle mı yapıyorsunuz da Revive Pet derdindesiniz, hunter petini kaybetmiş onu mu arıyorsunuz belli değil.

Birincisi senin petin ölmemiş, Revive Pet bir işe yaramaz.
    İkincisi Marksmanship talentına geçtiğinde o skilleri göremezsin çünkü o spec'te pet yok.
    Üçüncüsü, aradığı skill CALL PET, tıkladığın zaman orada sahip olduğun pet görünecek, onu seçeceksin yanına gelecek. Bu petin ölmediği, sadece belirli bir mesafe uzaklaştığında veya petten önce sen öldüğünde gerçekleşen bir durum.

Son olarak, bu kullanamadığın skilleri kullanamadığın zaman karakterin sana bir şey söyler. Focus'um bitti der, menzilim yetmiyor der, onu şimdi kullanamam der ve bu mesajlar ekranın orta üst kısmında Kırmızı olarak görünür. Hatanın ne olduğunu sadece oraya bakarak anlamak mümkün olur. Buraya da karakter şunu söylüyor dersen daha net cevap alabilir, saatlerini harcamamış olursun :)

Sana gelince. Burada kimseyi kıracak bir şey yazmak istemem. Ama insan gibi yardımcı olabilmek için değil laf çakmak için koşanlar da insanda rahatsızlık yaratıyor.

Bak diğer arkadaş gayet iyi anlamış yazdıklarımı. Anlayamadıysan senin sorunun.

"Senin petin ölmedi" diye yazmışsın. Nereden biliyorsun? Yanımda mıydın? Dungeon'da gözümün önünde öldü. Hadi onu da geçtim, ıslık çalınca, çıkan, "Your pet is dead. Use revive pet" yazısını görmeyecek kadar salak olduğumu nereden çıkardın?

İnsanın canını sıkma çek git şuradan!

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.