Şimdi Ara

Yeni baslayanlar icin GTA V Online (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
39
Favori
156.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alike03

@donhak evet yanlis bir hamle olur. Silahlara öncelik ver.

@Rwenzori Single tamamen offline
    3 Alta St, Apt 57 dairesi benim tercihim. Hem fiyati uygun hemde manzarasi güzel.
    Kalan parayla da silah satin al sonra arabalara harcarsin.

Bahsettiğin ev heist görevleri için gerekli şartları karşılıyormu manzara güzelse bir bakayım ben oraya
    Ben bir kadın bir erkek online karakter oluşturdum ev aldığımda ikiside aynı evi kullanabiliyormu, yoksa ayrı ayrı evmi alacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feriox -- 16 Nisan 2015; 20:12:44 >
  • merhabalar, oyuna banka soygunu ile başlatıyor, single mod da şehirde gezinmek için menüde bir ayar bulunmuyor, görevler yapılmadan serbest oynanmıyormu ?

hd 5750 -q6600 ile oluyor bu iş bu arada ,ancak fulhd de ram yetmiyor, kırmızı renk gösteriyor.
  • Bi ev aldım ama hiç beğenmedim geri satabilir miyim? Ayrica, arabam patladi online da geri getiremedim.:(
  • 850k var nereye harcayayım beyler tavsiye ?
  • Arkadaşlar 5 levelım npclerin görevlerine nasıl girecem? Heist ve deathmatch tarzı olmayan görevlerden bahsediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online'da yoldan çaldığımız aracı nasıl ve nereye satacağız modifiye yaptığımız yere satamadım yada bulamadım detaylı anlatırsanız sevinirim ilk gta oynayışım :)
  • Beyler herkes zenterno diyor ama, adder diye bir araba var o daha iyi değil mi?
  • Eger soygun görevlerinin hepsini siralamasina göre yaparsaniz 1.000.000$ kazanirsiniz.

Hocam bunu biraz daha açar mısınız? Ben şuan tüm heistleri bitirdim. Karşımda bi ekran var 5 heistide gösteriyor istediğini seç oyna diyor. Şimdi sırasıyla yapmak demek ilkini seçip geçip ikincisi seçip böyle böyle devam etmek tamamda, mesela 2. heistin 3. setup unu yaptım sonra bi arkadaşımın heistine katıldım sonra 4. setupdan devam ettim.Bu durumda sıra bozulmuş oluyor mu?

@alike03
  • Arkaslarla oynadigimiz setup ve heistler de ucagi, arabayi,helikopteri calistiramama gibi buglar oluyor sizlerde boyle sorun yasayan varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

Arkaslarla oynadigimiz setup ve heistler de ucagi, arabayi,helikopteri calistiramama gibi buglar oluyor sizlerde boyle sorun yasayan varmi ?

Oluyor hocam.Ama kişi ile alakalı da olabilir.Mesela bizim grupta tüm heistleri ben kurdum o sıkıntıyı yaşamadım, aynı şekilde yakın bir arkadaşımda da çok nadir oldu.Ama diğer 2 kişide bazen oluyordu ve onlar host olduğu zaman çok lag oluyor onların kurduğu server.Yani alakalı mıdır bilememde belirteyim dedim.
  • quote:

Arkaslarla oynadigimiz setup ve heistler de ucagi, arabayi,helikopteri calistiramama gibi buglar oluyor sizlerde boyle sorun yasayan varmi ?

aynen dostum.

araca biniyor arkadaşlar araç hareket etmiyor. bir çok kez yaşıyoruz bunu.

bazen kendinden hareket etmeye başlıyor. bazen hiç oralı olmuyor.

lanet birşey ya oyundan soguttu gorev yapamıyoruz.

yabancı forumlar da da aratıyorum bir tek bilgi dahi bulamadım.
  • Dün bi arkadaşla görev yapalim dedik beceremedik 7 level'ım o 1 bir birimizle nasıl görev yapabiliriz acaba

• Los santos'a satabilirsin.

• takilmak isteyen eklesin 102 levelim... gorev eglence soygun herseyi yapariz... bu oyun cok kisi ile zevkli.. nick: dragons41war steamde ayni

• Cevaplariniz icin tesekkurler. İnsallah ilk yamada duzeltirler artik bi gorevi defalarca kez tekrarlamaktan biktik.

• quote:

Cevaplariniz icin tesekkurler. İnsallah ilk yamada duzeltirler artik bi gorevi defalarca kez tekrarlamaktan biktik.

problem yaşayan arkadaş google dns mi kullanıyor?

sanırım sunucuya bizden giden veri de bir aksama oluyor lag vs nedenden dolayı bundan diye düşünüyorum.

bende superonline fiber var akkotası yok dolayısı ile hiç sıkıntı olmuyor.

ama arkadaşlar resmen sürünüyor ya ne araba gidiyor ne ucak ne çöp toplayabildiler heisstte...
  • glemrel G kullanıcısına yanıt
    Ben otomatikte kullaniyorum da diger arkadaslara aksam sorarim sonucu yazarim buraya

• Bu kadar kapsamlı olduğunu bilmiyodum internetten araba alma soygun görevleri yemek yiyince filen canınmızın artmasını görünce afeddersiniz oha dedim hocam sağolun

verdiğiniz bilgiler için
  • Çok güzel hazırlamışsın teşekkürler
  • donhak D kullanıcısına yanıt
    Evet bozulmus oluyor. Hatta uyari vermis olmasi lazim. Sira bozuluoyor oynamak istediginizden eminmisiniz diye.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.