Şimdi Ara

Yeni başladım yardım lazım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dota 2 ye yeni başladım moba türüne aşinalıgım var bundan önce 3 yıl lol oynadım ( 3 yıl lol oynayıp dotanın kolay gelecegini düşünmek sacmalık bend biliyorum bunu) oyun cok zevkli sevmemek zaten imkansız ama biraz zor. Her neyse sorum şu bana yeni başlayanlar için kolay avını kolay yakalayacak en önemlisi zevkli ( gerçi oyunda zevkli olmayan bi heroyla karşılasmadım daha birz lion sıkıcı geliyor insana) bir hero tavsiyesi istiyorum

Birde lifestealer ultisi nasıl kullanılmalı ? Çözemedim gitti..

Ve dotada LoL gibi ranked sistemi var mı daha önemlisi amac nedir? Mmr sistem ivar diye duymustum. Ve şuan oyun modlarından bazıları kilitli levella mı alakalı bu acaba şimdilik sorularım bu kadar aklıma geldikce sorarım yardımlarınızı bekliyorum trollemeyiniz lütfen..

• HardToBeAGod kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_90497242/tm.htm Burda SirCourage adlı arkadaşımızın hazırladığı bir rehber var yeni başlayanlar için onu kullanabilirsin.

Lifestealer ultisi kendi takım arkadaşının veya creep'lerin üzerinde kullanılabilir.Rakip takım oyuncuları üzerinde kullanılamaz. Düşman creep veya ormanda ki creeplerin içinden çıktığında o creepin canını sana verir.Dışarı çıktığında orda yazdığı kadar hasarı küçük bir alan içerisine verir.Kendi takım arkadaşlarının içine de girebilirsin.

Ranked sistemi 13 level'a ulaştığında açılacak.10'ar maç daha atarak rankını belirler sonra devam edersin.Oyun modları yeni başlayanlar için kısıtlı oluyor.Oynadıkça açılırlar merak etme.

Bir de trollemeyinizden kasıt nedir,böyle bir izlenim nerden geldi belirtirsen sevinirim.

• bildiklerimi cevaplıyım dostum lvl ın yükseldikçe yeni maç şekilleri açılacak en son da sanırım 16 leveldaydı ranked maçlar açılıcak.Sistem biraz farklı mmr da çok usta değilim bilenler anlatsın.DOTA 2 diğer mobalara göre grafik ve efekt yönüyle üstün aynı zamanda daha keyifli olduğu gibi çok daha karışık ve çok stratejiktir.O yüzden zorlar.Hero konusunda yeni başlayanlara özellikle tavsiye edilen herolar var ama ben o heroları sevmeyip kendim botlara karşı hard modda trainingte hero deneyerek favori herolarımı buldum.Ama şunu asla ama asla unutma DOTA 2 de op ya da işlevsiz işe yaramaz hero yoktur.Bütün herolar 10 üzerinden 10 dur.İyi bir kullanıcıyla hepsi mükkemmel iş yapıp oyun kazandırır.Itemları,heroları ve kim kimin antisidir, kim ne yaparı öğrenmenin en iyi yolu her heroyu en az bir kere araştırıp videolarını seyretmek rehberini okumak ve üstüne botlara karşı hard modda bi training maçı çakmak.Bu şekilde kendinle özdeşleşicek heroları bulabilir aynı zamanda oyun mekaniklerinde ve diğer herolarda da ustalaşmış olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeFSuH

http://forum.donanimhaber.com/m_90497242/tm.htm Burda SirCourage adlı arkadaşımızın hazırladığı bir rehber var yeni başlayanlar için onu kullanabilirsin.

Lifestealer ultisi kendi takım arkadaşının veya creep'lerin üzerinde kullanılabilir.Rakip takım oyuncuları üzerinde kullanılamaz. Düşman creep veya ormanda ki creeplerin içinden çıktığında o creepin canını sana verir.Dışarı çıktığında orda yazdığı kadar hasarı küçük bir alan içerisine verir.Kendi takım arkadaşlarının içine de girebilirsin.

Ranked sistemi 13 level'a ulaştığında açılacak.10'ar maç daha atarak rankını belirler sonra devam edersin.Oyun modları yeni başlayanlar için kısıtlı oluyor.Oynadıkça açılırlar merak etme.

Bir de trollemeyinizden kasıt nedir,böyle bir izlenim nerden geldi belirtirsen sevinirim.

Öncelikle cevabınız için teşekkürler.
    Trollemeyiniz derken dota oyuncularında lolden gelip dotaya başlayanlara karşı sert bi tepki oluyor genelde o yüzden böyle bir şey yazdım ^^

• quote:

Orijinalden alıntı: slatter123

bildiklerimi cevaplıyım dostum lvl ın yükseldikçe yeni maç şekilleri açılacak en son da sanırım 16 leveldaydı ranked maçlar açılıcak.Sistem biraz farklı mmr da çok usta değilim bilenler anlatsın.DOTA 2 diğer mobalara göre grafik ve efekt yönüyle üstün aynı zamanda daha keyifli olduğu gibi çok daha karışık ve çok stratejiktir.O yüzden zorlar.Hero konusunda yeni başlayanlara özellikle tavsiye edilen herolar var ama ben o heroları sevmeyip kendim botlara karşı hard modda trainingte hero deneyerek favori herolarımı buldum.Ama şunu asla ama asla unutma DOTA 2 de op ya da işlevsiz işe yaramaz hero yoktur.Bütün herolar 10 üzerinden 10 dur.İyi bir kullanıcıyla hepsi mükkemmel iş yapıp oyun kazandırır.Itemları,heroları ve kim kimin antisidir, kim ne yaparı öğrenmenin en iyi yolu her heroyu en az bir kere araştırıp videolarını seyretmek rehberini okumak ve üstüne botlara karşı hard modda bi training maçı çakmak.Bu şekilde kendinle özdeşleşicek heroları bulabilir aynı zamanda oyun mekaniklerinde ve diğer herolarda da ustalaşmış olursun.

Peki hocam söylediklerinizi dikkate alacagım teşekkürler yorumunuz için. İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: HardToBeAGod

quote:

bildiklerimi cevaplıyım dostum lvl ın yükseldikçe yeni maç şekilleri açılacak en son da sanırım 16 leveldaydı ranked maçlar açılıcak.Sistem biraz farklı mmr da çok usta değilim bilenler anlatsın.DOTA 2 diğer mobalara göre grafik ve efekt yönüyle üstün aynı zamanda daha keyifli olduğu gibi çok daha karışık ve çok stratejiktir.O yüzden zorlar.Hero konusunda yeni başlayanlara özellikle tavsiye edilen herolar var ama ben o heroları sevmeyip kendim botlara karşı hard modda trainingte hero deneyerek favori herolarımı buldum.Ama şunu asla ama asla unutma DOTA 2 de op ya da işlevsiz işe yaramaz hero yoktur.Bütün herolar 10 üzerinden 10 dur.İyi bir kullanıcıyla hepsi mükkemmel iş yapıp oyun kazandırır.Itemları,heroları ve kim kimin antisidir, kim ne yaparı öğrenmenin en iyi yolu her heroyu en az bir kere araştırıp videolarını seyretmek rehberini okumak ve üstüne botlara karşı hard modda bi training maçı çakmak.Bu şekilde kendinle özdeşleşicek heroları bulabilir aynı zamanda oyun mekaniklerinde ve diğer herolarda da ustalaşmış olursun.

Peki hocam söylediklerinizi dikkate alacagım teşekkürler yorumunuz için. İyi forumlar

Ne demek kardeşim senin gibi akıllı,edebli doğru düzgün adamları LOL den kurtarmak bizler için zevktir,mutluluktur ancak.Umarım DOTA 2 de tüm aradıklarını bulur keyif dolu bir kariyere sahip olursun.İyi oyunlar,iyi forumlar...

• quote:

16 levelda açılmıyor 13'de açılıyor ranked

• quote:

Orijinalden alıntı: Jrparazit0

quote:

16 levelda açılmıyor 13'de açılıyor ranked

sanırım dedim zaten 13 se 13 tür öbür adam yazmıştı 13 diye üstelemedim o yüzden ben daha 12 levelım ve sürekli trainingde kendimi geliştirmeye yönelik oynadığım için level atlayıpta ranked ı görme şansım olmadı ama o günleride görürüz inşallah...

• Bloodseeker forever
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.