Şimdi Ara

yeni başladım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Starter pack yükledim battle.net appinden
    karakteri 7 lvl yaptım ama sadece görev yapabiliyorum level kasıyorum bu pakette savaş falan yokmu varsa nasıl girebilirim
    yarın ücretsiz olacakmış legion falan mı ücretsiz olacak oyunu daha iyi tanımak için yarın oynamak istiyorum nasıl o pack e geçebilirim yarın için?
    birde satın almak istesem direkt oyunumu alacağım yoksa ek paket alıpmı oynayacağım.
    alırsam oyun parasıyla aylık ücreti ödemeyi düşünüyorum günde kaç saat oynamam lazım onu biriktirmek için?
    yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

• hocam pm gelmeme ihtimaline karşı burdan tekrar yazıyorum
    arkadaş eklerseniz çok iyi olur.
    ben oyunu 10 gün sonra falan alıcam battlechest oyunun kendisi oluyor değil mi paket falan değil son paketin fiyatına baktım 45 euro görünüyor daha oyunun hiçbişeyini bilmeden o fiyata almam ama battlechest ile bir sınır olmadan oynanabiliyormu? oyuna bağlanırsam sınırı varsada veririm artık parasını. Ödemeyi yapmazsak feshedilirmi yoksa dondurulurmu hesap arkadaş nasıl eklenir bilmiyorum battle.net de nickim umutcicen profilde yanında #2913 yazıyor avrupa serverindayım sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutcicen -- 23 Haziran 2018; 23:24:47 >
  • Ayın 24 ünde bedava değil ayın 24 üne kadar eski oyunculara gametime bedava

Oyunu oynamak için battlechest + bfa alman gerekli

İlk ay gametime bedava sonrasında 13 euro

Savaştan kastın pvpyse ilerde bol bol var. Pve odaklı bi oyun dungeon görev ve raid ağırlıklı.

Oyun parasıyla gametime kasamazsın yeni başlayan biri olarak hele şu zamanda. Yeni expansion geldiğinde yani 14 agustosta yeni mapte gathering yani toplayıcılık mesleği kasarak gold sağlayabilirsin. Her expansionın başında revaçta olur.

@umutcicen battlechesti aldıgında 100 levela kadar açılır oyun. İlk ay bedava oynayabilirsin sonrasında gametime alman gerekir. 100 levelda oyunu öğrenebilirsin ki etraflıca oynarsan 1 ay yetmediğini göreceksin. Fabulouz#2720 ekleyebilirsiniz sorunuz olursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhoIsYourSummoner -- 25 Haziran 2018; 0:15:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

Ayın 24 ünde bedava değil ayın 24 üne kadar eski oyunculara gametime bedava

Oyunu oynamak için battlechest + bfa alman gerekli

İlk ay gametime bedava sonrasında 13 euro

Savaştan kastın pvpyse ilerde bol bol var. Pve odaklı bi oyun dungeon görev ve raid ağırlıklı.

Oyun parasıyla gametime kasamazsın yeni başlayan biri olarak hele şu zamanda. Yeni expansion geldiğinde yani 14 agustosta yeni mapte gathering yani toplayıcılık mesleği kasarak gold sağlayabilirsin. Her expansionın başında revaçta olur.

@umutcicen battlechesti aldıgında 100 levela kadar açılır oyun. İlk ay bedava oynayabilirsin sonrasında gametime alman gerekir. 100 levelda oyunu öğrenebilirsin ki etraflıca oynarsan 1 ay yetmediğini göreceksin. Fabulouz#2720 ekleyebilirsiniz sorunuz olursa.
    hocam ekliyorum teşekkür ederim
    binek almak istiyorum kaç lvlde açılır
    battle for azerothdan bahsediyorsunuz sanırım onu almak zorunlumu sadece battlechest yeter sanıyordum

• umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Mount 20 levelda açılır 60 levelda uçma gelir. Oyunu 100 levela kadar oynamak için battlechest yeterli zaten yeni oyuncular için tavsiye etmiyorum yeni expansionı hemen almalarını. Güncel oyuncular 14 agustosta bfa ya baslayacaklar onlar için şart bfa sen de beğenirsen oyunu devam etmek istersen alırsın.

• quote:

Mount 20 levelda açılır 60 levelda uçma gelir. Oyunu 100 levela kadar oynamak için battlechest yeterli zaten yeni oyuncular için tavsiye etmiyorum yeni expansionı hemen almalarını. Güncel oyuncular 14 agustosta bfa ya baslayacaklar onlar için şart bfa sen de beğenirsen oyunu devam etmek istersen alırsın.
    sağol hocam bende battle chest alıp kasmak istiyordum
    1 ayda ne kadar kasarım
    günde 2 saat oynarsam
  • Oyunu öğrenerek görev yaparak meslek kasarak ilerlersen 2-3 haftada 100ü görürsün. Direkt exp kasmaya uğraşırsan daha kısa sürer. Sana tavsiyem oyundan çıkacağın zaman karakterini büyük şehirlerden birinde bırak işte hordesan orgrimmar allysan stormwind vs gibi. Rested exp diye muhabbet var sen oyunda yokken karakterin şehirdeyse experience barın exp boostla doluyo bekleme süresine göre. Bir de side questlerle zaman kaybetme derim lore a bağlı görevler var meşhur oyundan daha çok keyif alırsın

• quote:

Oyunu öğrenerek görev yaparak meslek kasarak ilerlersen 2-3 haftada 100ü görürsün. Direkt exp kasmaya uğraşırsan daha kısa sürer. Sana tavsiyem oyundan çıkacağın zaman karakterini büyük şehirlerden birinde bırak işte hordesan orgrimmar allysan stormwind vs gibi. Rested exp diye muhabbet var sen oyunda yokken karakterin şehirdeyse experience barın exp boostla doluyo bekleme süresine göre. Bir de side questlerle zaman kaybetme derim lore a bağlı görevler var meşhur oyundan daha çok keyif alırsın
    hocam yeni gördüm kusura bakma
    oyunda dungeon raid ve görevlerden başka neler var
    bir arkadaş battlechesti alınca heirloom göndercek 1 ayda 100e kassam diğer ay bfa almadan yapabileceğim şeyler varmı
    mesela legion bedavamı olucak onumu oynuycam

• umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Legion bfa çıktıktan sonra battlecheste eklenecek. 14 agustosu bekle. Pvp var pet battle var mount farmlayanlar var meslek kasanlar var yapcak çok şey var oyunda kısaca

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.