Şimdi Ara

Yeni başladım. İkinci ay programım ve suplementlerim ( BOL SSLİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Del Toro

ha bu koyduğun pushdown, sıkıntı yok bunda. yine de tricepslerini kullanmayı öğrenmeden 10 tekrar aşağısına düşmesen iyi olur. şimdilik hiçbirinde düşük tekrar yapma zaten.

Bu arada bu programı savaş cebeci yi dinleye dinleye oluşturdum onun programı da denebilir . Bilginiz var mı savaş cebeci hakkında bilmiyorum ama. 1 ay deneyeceğim bu programı. Baktım iyi gitmiyor porgramı arttıracağım. Upper - lower konusunuda araştırıyorum çok bi bilgim yok çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

ha bu koyduğun pushdown, sıkıntı yok bunda. yine de tricepslerini kullanmayı öğrenmeden 10 tekrar aşağısına düşmesen iyi olur. şimdilik hiçbirinde düşük tekrar yapma zaten.

Bu arada bu programı savaş cebeci yi dinleye dinleye oluşturdum onun programı da denebilir . Bilginiz var mı savaş cebeci hakkında bilmiyorum ama. 1 ay deneyeceğim bu programı. Baktım iyi gitmiyor porgramı arttıracağım. Upper - lower konusunuda araştırıyorum çok bi bilgim yok çünkü.

ya savaşı seviyorum aslında sevimli adam. bir sürü şey öğrenebilirsin ondan.

ama o programlar var ya kepazelik başka bir şey değil. ister yeni başlayan biri için ister işi bilen biri için olsun, çok kötü. bilen biri zaten ciddiye almaz bile. hatta milleti trollediğini düşünüyorum.

program olarak çok kompakt gitmene gerek yok gerçekten. yazdım yukarı baya. atıyorum genelde göğüse 4 hareket verirler 20 set falan. bunu bitirdiğinde gerçekten geberirsin. çon yanlış bir algı var böyle, acımazsa gelişmez türünden. ulan spor mu yapıyorsun başka şey mi. hem bu 20 setin ilk üçünü düzgün basabiliyorsun, hem de sakatlık riskin artıyor. bunun yerine sadece 3-5 set ağır bench daha efektif olur. yanlış anlama sana bench bas demiyorum, önemli olan bu mantığı kavraman. programını da buna göre ayarlarsın.

• eediz kullanıcısına yanıt
    kolda 30 kilo yapan adamın bacakta rahat 60-70 yapması gerekir
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Böyle bir kural var galiba. Bacaklarım gelişmemiş demekki yeterince. Diğer bölgelere göre daha güçsüz. Böyle düşünün birde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

ama o programlar var ya kepazelik başka bir şey değil. ister yeni başlayan biri için ister işi bilen biri için olsun, çok kötü. bilen biri zaten ciddiye almaz bile. hatta milleti trollediğini düşünüyorum.

program olarak çok kompakt gitmene gerek yok gerçekten. yazdım yukarı baya. atıyorum genelde göğüse 4 hareket verirler 20 set falan. bunu bitirdiğinde gerçekten geberirsin. çon yanlış bir algı var böyle, acımazsa gelişmez türünden. ulan spor mu yapıyorsun başka şey mi. hem bu 20 setin ilk üçünü düzgün basabiliyorsun, hem de sakatlık riskin artıyor. bunun yerine sadece 3-5 set ağır bench daha efektif olur. yanlış anlama sana bench bas demiyorum, önemli olan bu mantığı kavraman. programını da buna göre ayarlarsın.

kompakt gitmemeye çalışıyorum da savaş cebecinin programlarının kepazelik olduğunu düşünmüyorum. O kadar insan fayda sağlamış. binlerce takip eden kişi var. işi bilmiyorum ama o kadar insan da mı işi bilmiyor ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

kompakt gitmemeye çalışıyorum da savaş cebecinin programlarının kepazelik olduğunu düşünmüyorum. O kadar insan fayda sağlamış. binlerce takip eden kişi var. işi bilmiyorum ama o kadar insan da mı işi bilmiyor ?

savaşı takip edenlerin %90'ı 15 yaşında veletler. evet, çok cahiller ve bu adamı allah gibi görüyorlar. bak adam bulk beslenme programı diye video yapmış, 3500 kaloril-fazla da olabilir- diyet yazmış program diye. günde 1 kilo tavuk falan vardı. sen o kadar yemeği yiyip onun programlarıyla da büyürsün, evde oturup da büyürsün. ama optimum mu? hayır.

• Del Toro kullanıcısına yanıt
    Oraya bende takıldım cidden . 1 kilo tavuk yiyin dio günde. 200 gr bile yerken öğürtü gelio artık. Ama bi gerçekde var ciden 500 gr yemek gerekiyor protein için. Bu arada 25 yaşındayım bende ama fitness kpnusunda cahil olduğumu söyleyebilirim. bakalım deneyeceğiz bakalom işe yarayacak mı , programı çğnkü 2 aydır full body den hiç verim alamadım. Spor salonundaki hocalardan birinden de olmadı bir ders özel program için ders alıcam bu programda işe yaramazsa. Baktom yine hiç bir değişim yok artık başka bir program araştırıcam.

• bacakta büyük oranda kas vardır ve vücudun en güçlü bölgesidir.bakınız mr olimpia ronnie coloman 1 ton leg press yapıyor,sakın ben olimpiya değilim gibi süper bi dönüş yapma.bacakalrın gelişmedi ise bence bi doktora görün

@Del Toro göbek büyümesin de
  • zaten o hocalar gelişmeyin, sürünün diye dandik dandik göğüs+kol veriyorlar. iki gün sonra da yanaşıp özel ders yapalım derler. piyasa böyle dönüyor. kolay gelsin.
    Yok ya para kaptırır mıyım 2 saatlik özel ders hakkım var. Daha kullanmadım. 2 kerede masaj-spa bi ara kullanicam onlri da

• quote:

Orijinalden alıntı: montevo

bacakta büyük oranda kas vardır ve vücudun en güçlü bölgesidir.bakınız mr olimpia ronnie coloman 1 ton leg press yapıyor,sakın ben olimpiya değilim gibi süper bi dönüş yapma.bacakalrın gelişmedi ise bence bi doktora görün

@Del Toro göbek büyümesin de

onu diyorum zaten. öyle bulk yaparsan hiç yoktan g.t, göbek de büyür. sonra onları yakacam diye ayrı bir uğraş. savaştan soğuma sebebi hep.
    var mı gram yağ almadan irileşen?hacim kazanan?
  • hayır yok, ben çok dikkat etmeme rağmen yağlandım bir ölçü. ama bu herifin verdiği diyetle yağlanmayı bırak obezliğe gidersin. hiç sağlıklı değil. o yağların yaşatacağı stresi saymıyorum bile.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.