Şimdi Ara

Yeni Başladım Ara Ara Yardım Edebilecek Bir Arkadaş Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba mesai bittikten sonra oynayabileceğim bir oyun düşünüyordum aklıma aniden wow geldi ve indirdim ve starter pack ini aktif ederek oynamaya başladım. Oyun hakkında gerçekten hiçbir bilgim yok. Knight ve Dota 2 geçmişim var. Galiba 100 liraya paket almam gerekiyormuş. Kısacası oyun hakkında bilgili arkadaşlar varsa 20 yaş üzeri tanışmak isterim ara sıra ufak tefek sorularım olur çok rahatsız edeceğimi düşünmüyorum. Özel mesaj ile skype adreslerini iletirlerse sevinirim iyi forumlar :D

• Merhaba, mesai bittikten sonra oynalılabilecek bir oyun değil. En azından (özellikle) başlangıç aşaması için.
    Tatil zamanınıza denk getirip, oyuna kendinizi gaza getirip başlamanızı öneririm.
    Karşılaştığınız soru/sorunları konudan veya yeni başlayanlardan sorun, cevaplayanlar çıkabilecektir diye de düşünüyorum.
  • Şu saatten sonra casual bitti. Boş yere vakit harcamamanızı öneririm.
  • Casual nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani üstteki arkadaş diyorki eski ek paketlere nazaran bu ek paket "grinding" dediğimiz oturup başından kalkmamann gereken bir ek paket.Ama sen ona aldırma.Az,öz yavaş yavaş öğrenirsin.Şuan evde değilim ama özel mesaj atarsan 1-2 gün içinde discord adresimi verebilirim.Kolay gelsin 😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum boşver bunları başlamak istersen özel mesaj yada discorddan konuşabi,liriz (skype devri bitti) bana ulaşabilirsin gönlünce yaşım 25
  • Sesli konuşmalardan hoşlanmıyorum ama ne zaman yazarsan cevap verebilirim. Xinjy - Twisting Nether.
  • wow efsanedir, ama geçmişte kaldı. oyunu herkes biliyor, oynayanların çoğu pro denilecek seviyeye gelmiş. yeni başlayan birine ben tavsiye etmem. onun yerine çoğu playerının acemi olduğu black desert gibi bi oyuna başlaman daha güzel olur.
  • Black desert i bırakan bırakana. İstediği kadar sandbox olsun G.Kore mmo su tutmaz dedik. Metinci,kınaytçı ,silkroadçu tayfa bu oyunu oynar community ayaklar altında kalır dedik. dinlemediler wow a her daim başlanır. şu son patch te leveling zorlaştı ama sonuçta 110 karakterin beleş oluacak. bir 50-60 lvl kassan class mekaniklerini kaparsın zaten.

Her sene wow öldü derler. her sene milyonlarca dam devam eder bu oyuna. boş beleş yorumlar. başlıyacaksan başla hiç bir şey kaybetmez,çatır çutur da kasarsın.
  • banada yardımcı olcak birii varsa özelden discord atabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonhanımNaber

wow efsanedir, ama geçmişte kaldı. oyunu herkes biliyor, oynayanların çoğu pro denilecek seviyeye gelmiş. yeni başlayan birine ben tavsiye etmem. onun yerine çoğu playerının acemi olduğu black desert gibi bi oyuna başlaman daha güzel olur.

Black desert da eskide kaldı Athena Online var yeni çıkmış oda eskide kalmadan hemen başla

yoksa prolar ile oynarsın aman ha!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.