Şimdi Ara

YENİ AVEO 1,3 DİZEL LT. ALDIM. (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
6
Favori
55.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İkinci el araç alımında sbm.org.tr sitesinden araç hasarını şasi numarası ve plaka ile sorgulayabiliyordunuz ama sorgulamalar artık yapılamıyor. Nedeni ise bu sorgulamaların buradan ücretsiz yapılması kurumun işine gelmemiş, cep telefonunuzdan mesaj atıp sorgulama yapmanızı istiyorlar ve bedeli 4 tl. Bu konuda herkese şikayet etmek lazım mutlaka her hizmet paralımı olmalıdır. Veya beğendiğiniz bir sürü araç varsa her sorgulama için 4 tl'mi vermelisiniz. Daha önce internetten beğendiğim aracın sahibine şasi numarasını sorduğum ve sorgulamayı buradan yaptığım çok oldu. Birisine şasi numarasını sormak başka, vatandaşlık numarasını sormak başka, ayrıca galeriler araç sahibinin vatandaşlık numarasını vermek istemiyor. Tamamen iş paraya dönmüş yakında parayla hasar kaydını silerlerse şaşırmam.
  • arkadaslar ıyı gunler hayırlı ısler bende aranıza dün ankaradan katıldım 2013 dızel aveo lt kullanıyorum hepınıze kazasız günler dılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertukr

arkadaslar ıyı gunler hayırlı ısler bende aranıza dün ankaradan katıldım 2013 dızel aveo lt kullanıyorum hepınıze kazasız günler dılıyorum

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevap yazan arkadasa tesekkurler sureklı nete bakamıyorum ara ara bakıyorum herkeze kolay gelsın
  • s7e7v7e7n7 kullanıcısına yanıt
    aracinizi degistiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

aracinizi degistiniz mi?

evet, megane 3 hb aldım :)
  • İkinci el araçlara talep bu aysonu başlar ve yaza fiyatlar yükselir iyi zamanlama yapmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erginy15

http://www.hepsiburada.com/chevrolet-aveo-t300-1-3-racechip-pro2-chip-tuning-1248-cm3-75-hp-190-nm-p-OTRC101147

bu tür cihazlar işe yarıyor mu, bilgisi olan var mı acaba?

tavsiye etmem forumda bir arkadaş sesi ve yakıtı arttırdığını söylemişti.
  • pakimeno kullanıcısına yanıt
    Tamam, teşekkürler.
  • Beğenmediğiniz özellikleri nelerdir..
  • imzamda bulunan aracım ile takas etmek isteyen dizel temiz araç arıyorum, LT veya LTZ
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.