Şimdi Ara

YENİ AVENSİS ALDIK(RESİMLER EKLENDİ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
1
Favori
13.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: evolvo

Şimdi bu işe kalkışmamın sebebi, çok fazla km yaptığım için verdiğim yakıt parasının kanıma dokunmaya başlamasıydı, son durum aracı bedelsiz hediye ediyorum, araç üstümde kalacağından muhtemelen kasko , vergi vs ben ödemeye devam ederim,ekonomi filan kalmadı anlayacağın...

Daha ucuza , temizinden bi accord bulurduk takardık lpg'yi.

Ogün duydum utku ile konuşurken sallamışsınız accord'a.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

Şimdi bu işe kalkışmamın sebebi, çok fazla km yaptığım için verdiğim yakıt parasının kanıma dokunmaya başlamasıydı, son durum aracı bedelsiz hediye ediyorum, araç üstümde kalacağından muhtemelen kasko , vergi vs ben ödemeye devam ederim,ekonomi filan kalmadı anlayacağın...

Yok canım , accord avensisten çok daha iyi tabi ama mtv nedeniyle düşünmedim açıkçası, hareketin amacına ters olurdu,bir de ikinci el almama gibi bir takıntı söz konusu, yoksa avensisin kalas tipi accordun önünde diz çökmesine yeter de artar, ben de çok beğeniyorum aracı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolvo -- 29 Eylül 2012; 1:55:36 >

• E ortada fail olacak durum yokmus ki.dedesine hayırlı olsun.bu turbo liseli de bidaha altına araba cekecekms gbi konu acmaz;-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 29 Eylül 2012; 8:54:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

E ortada fail olacak durum yokmus ki.dedesine hayırlı olsun.bu turbo liseli de bidaha altına araba cekecekms gbi konu acmaz;-)

Sanane ulan istedigim gibi konu acarim ister kendim alicakmis gibi ister arkadasim alicakmis gibi ne konusuyosun be nedir bu cekememezlik tanimadan liseli diyosun altimda civic var bilip bilmedende konusma fake konular yakalanir bu nasil bir imza cocukmusun sen millete liseli diyosun farkin yok sanane birader isteyen istedigi konu acar senin gibilerde anca baltalar yazik be halen fail olmussun laf sokma cabasi icindesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 29 Eylül 2012; 10:16:12 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

Yok canım , accord avensisten çok daha iyi tabi ama mtv nedeniyle düşünmedim açıkçası, hareketin amacına ters olurdu,bir de ikinci el almama gibi bir takıntı söz konusu, yoksa avensisin kalas tipi accordun önünde diz çökmesine yeter de artar, ben de çok beğeniyorum aracı .

Accord iyi diyoruz da
    Hala el freni klasik
    Ses yalıtımı Avensis den kötü
    Bagaj hacmi kullanılabilir değil
    Görüntü 10 kat güzel ama maalesef eski iç yapı

• YENİ AVENSİS ALDIK(RESİMLER EKLENDİ)

YENİ AVENSİS ALDIK(RESİMLER EKLENDİ)

kromajlar arabaya ayri bir hava kattı alırken hediye verdiler takalı uzun zaman oldu aklıma yeni aplamak geldi

geri kamerası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 11 Kasım 2012; 0:16:42 >

• hayırlı olsun,

sanırım bu bütçeye alınabilecek en güzel araç.

zevk meselesi tabi,

allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

hayırlı olsun,

zevk meselesi tabi,

sağolun teşekkürler evet bu fiyata nerdeyse full+full
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokak Serserisi

quote:

hayırlı olsun,

zevk meselesi tabi,

Hocam oncelikle hayirli olsn iyi gunlerde kullanmaniz dilegimle birkac sorum olcak yakit tuketimi yol tutus ruzgar sesi ve performansla ilgili bilgi verirseniz memnun olurum

• Allah kaza bela vermesin.alabileceğim imkan listesinin bir numaralı aracı.iyi günlerde kullanın inşaallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: DouKaN_38

quote:

quote:

hayırlı olsun,

zevk meselesi tabi,

Hocam oncelikle hayirli olsn iyi gunlerde kullanmaniz dilegimle birkac sorum olcak yakit tuketimi yol tutus ruzgar sesi ve performansla ilgili bilgi verirseniz memnun olurum

Tesekkurler Sehir ici 9lt yakiyor sdisi daha denemedik yol tutusu mukemmel asfaltta yag gibi kayiyor asfalti aglatiyor:D motoru acayip sessiz durdugu yerde calisirken sanki calismiyormus gibi :) ruzgar sesi hic hissetmedim onun disinda anahhtarsiz giris ve calistirma sistemi guzel olmus direk gir ve calistir ayriyetten aracin tipi cok guzel asil duruyor baslarda alisamistim sekline ozellikle arka kasasina bindikce hosuma gimeye basladi daha acemiyim boyle incelmelerde bnm izlenimim bu:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 11 Kasım 2012; 15:46:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bu fiyata 10 numara araç, benim en sevmediğim tarafı arkası fakat o kadar kusur olur:)
    fakat buna çift egzos şart, orijinal aksesuar olarak satılıyor.

• Egzoz borususu 150 liraydi onuda hediye etseler alcaktik ha ama ordaki adam zamanla duser dedi ne kadar dogrudur bilmiyorum

• yok ya ne düşmesi olur mu öyle şey vidalı oluyor onlar. ben 7 sene kullandım en ufak oynama dahi yoktu.

bu arada o senin dediğin krom egzos ucu, bu fotoğaftaki komple çift susturuculu spor egzos, 2750 tl fiyatı var
  • Hayırlı,uğurlu olsun.Bu sınıf araç kullanacak yaşa geldiğimde kesinlikle tek tercihim Avensis olacak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DouKaN_38

quote:

quote:

hayırlı olsun,

zevk meselesi tabi,

Tesekkurler Sehir ici 9lt yakiyor sdisi daha denemedik yol tutusu mukemmel asfaltta yag gibi kayiyor asfalti aglatiyor:D motoru acayip sessiz durdugu yerde calisirken sanki calismiyormus gibi :) ruzgar sesi hic hissetmedim onun disinda anahhtarsiz giris ve calistirma sistemi guzel olmus direk gir ve calistir ayriyetten aracin tipi cok guzel asil duruyor baslarda alisamistim sekline ozellikle arka kasasina bindikce hosuma gimeye basladi daha acemiyim boyle incelmelerde bnm izlenimim bu:D

Tesekkurler..

• Hayirli olsun.

SAYGIN bir Markanin güzel bir modeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuSoniC

yok ya ne düşmesi olur mu öyle şey vidalı oluyor onlar. ben 7 sene kullandım en ufak oynama dahi yoktu.

bu arada o senin dediğin krom egzos ucu, bu fotoğaftaki komple çift susturuculu spor egzos, 2750 tl fiyatı var

2750 tl iyiymis

• quote:

Orijinalden alıntı: BrainDrain

e o zaman sen niye astra almadın da fransız aldın?

toyota capon
  • quote:

quote:

quote:

e o zaman sen niye astra almadın da fransız aldın?

toyota capon

Sana demedim ki imzasında c4 olana dedim

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.