Şimdi Ara

YENİ AURİS YAKIT TÜKETİMİ VİDEOSU . (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
7.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben toyotanin yeni tasarim dilini begendim. ufak bir makyajla herkesin begenisini kazanir hale gelir.

ama tuketim olarak ben de cok ilginc birsey goremedim. cruze 1.6 da 5.viteste 70le giderken 5.2 lt tuketiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gösterde işi mide bulandırıyor en başından beri..Life a koy anlarımda active ve advance da olmamış. katalogta bile ortada ekran var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: дltuğ

gösterde işi mide bulandırıyor en başından beri..Life a koy anlarımda active ve advance da olmamış. katalogta bile ortada ekran var..

Yeni araç heyecanımı yarı yarıya düşürdü diyebilirim. Belki abartıyorum ama bazı insanlar için bu gibi detaylar önemli. İlk başta çok takmadım ama gitgide enteresan geliyor. Aracı teslim alırken bunu konuşacağım ancak biraz geç oldu tabii :) Ben 3.4 parti gelecek advance lerin premium ile aynı göstergelere sahip olabileceğini düşünüyorum. O zaman iyice sinir bozucu bir durum olur. :)
  • V 40'la başladı Auris ile devam ediyor donanım seviyesine göre gösterge değişimleri. Başka kaçırdığım modeller de va rmı bu kadar net olan?
  • arkadaşlar aracım henuz 100km de 3 gün dür bende yakıt tüketimi gayet sakın kullandıgım halde 7 lt olarak gözüküyor bu tüketim ne zamn normale dmner ve bu normel değer gercekte nedir dşzek 1,4 2013 auris active
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikrettr61

arkadaşlar aracım henuz 100km de 3 gün dür bende yakıt tüketimi gayet sakın kullandıgım halde 7 lt olarak gözüküyor bu tüketim ne zamn normale dmner ve bu normel değer gercekte nedir dşzek 1,4 2013 auris active

ilk rodajdan sonra 0.5 lt düşüş yaşarsın ama arabaya alışma süreci vardır şanzımana ve motora alıştığınız da 1 lt düşüş olacaktır .

ist ş.içi 6 lt yakıt tüketimi çok normal değerlerdir .

ş.dışı 100 km/h sabit hızda bu arabanın hakkı 3.5 lt dir
  • Bilgisayar verilerinden ziyade kendi ölçümlerimi kaale alırım:
    2013 Auris Active 1.6 Multidrive S 50 liralık benzinle ş.içi maximum 100 Kn gidebiliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E-HDI

quote:

Orijinalden alıntı: fikrettr61

arkadaşlar aracım henuz 100km de 3 gün dür bende yakıt tüketimi gayet sakın kullandıgım halde 7 lt olarak gözüküyor bu tüketim ne zamn normale dmner ve bu normel değer gercekte nedir dşzek 1,4 2013 auris active

ilk rodajdan sonra 0.5 lt düşüş yaşarsın ama arabaya alışma süreci vardır şanzımana ve motora alıştığınız da 1 lt düşüş olacaktır .

ist ş.içi 6 lt yakıt tüketimi çok normal değerlerdir .

ş.dışı 100 km/h sabit hızda bu arabanın hakkı 3.5 lt dir

alışmam la düşüş yaşarım sanırım cunku 1.9 motora alıstm bu biraz zayıf kalıyor sanırım fazla basıyorum aynı tepkıyı almak için, ortalama yakıt 7 litre gösteriyor ama 100 tl lik mazot aldım yaptıgım kilometre 100 ve ibre tam yarıya geldi yanı hesaba göre aşşağı yukarı km de 50 kuruş bu değer cok anormal istanbul trafiğinde de değilim trafık gayet rahat yanı bi cogu akıcı sekilde, dediğiniz gibi normale döner zamanla en azından 25 kurus seviyelerine iner

birde anlık yakıtın nasıl öğrenildiğini buldum yarın oyle deniycem bakıyım anayolda ne kadar trafikte ne kadar diye

• Bence gayet normal hatta iyi bile diyebilirim bu değerler...
  • çok da etkileyici değil sanki değerler. passat 1.4 tsi ile 90 km sabitlediğimde 4.4 yakmıştım. Eski auris ile de yaklaşık 5 lt yakalanabiliyordu. Normal değerler.
  • Klima sürekli açık, araç 4 kişi, bagaj var. Malatya-Şanlıurfa arasında yapıldı. Ortala 110-90 arası gidildi. Ancak çok fazla belde içinden geçildği için ve sağolsun malatya emniyet her yere her köşeye radar koyduğu için meskun mahallerde hız limitlerine uydum
     YENİ AURİS YAKIT TÜKETİMİ VİDEOSU .
  • Az yaksın diye keyiften ödün vermeyin, 3 günlük dünya. En fazla cebinizden 15tl fazla çıksın.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.