Şimdi Ara

YENİ AURİS YAKIT TÜKETİMİ VİDEOSU .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
7.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bence abartılacak bir durum yok bu hızlar da 1.6 atmosferik arabaların yakalayabileceği değerler .

not : video alıntıdır araba benim değildir kemer takmayan da EŞEK tir duyarlı forumcuları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E-HDI -- 15 Mart 2013; 19:59:00 >

• Gayet guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekstra bir durum değil bence
  • ekstra bir durum değil bence
  • 1500 devirde araba kullanıyorsun. hayat kısa dizel alıpta gönlünce binseydin keşke...
  • Bu yeni auirise LPG kiti uygulanabiliyor mu ?
  • güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLPhinuSs

Bu yeni auirise LPG kiti uygulanabiliyor mu ?

evet tam uyumlu
  • Mucize yok ortada 90-100km hizlarda cogu aracin yakabilcegi bir ortalama.

• Benzinli görünce elim ayağım titriyor artık. 2 LT yaksa bile almadan evvel düşünürum, o derece.
  • Keşke emniyet kemerini taksaymışsınız, yakıt tüketimini etkilemez ama hayat kurtarabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VOLTA

quote:

evet tam uyumlu

Bunu güzel yapmışlar işte. Şanzımanda değişti heralde yanılmıyorsam. Eskiden 4 ileri otomatik varken şimdi CVT şanzıman var değil mi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VOLTA

quote:

evet tam uyumlu

Bunu güzel yapmışlar işte. Şanzımanda değişti heralde yanılmıyorsam. Eskiden 4 ileri otomatik varken şimdi CVT şanzıman var değil mi ?

Evet. Piyasadaki en uyumlu ve verimli çalışan CVT şanzımanlardan birisi hem de. Yakıt tüketimi ve hızlanması da gayet iyi aracın. Şanzıman da sorunsuz.
  • Dikkat ettiniz mi;
    Hız 80 km/h iken motor devri dakikada 1500, hız 100 km/h iken 2000 bile değil.
    Honda Jazz 1.4 CVT ile bile bu değerleri ancak yakalarım; hız 100 civarında iken motor kesinlikle 2000 üzerinde çeviriyor. CVT'nin yakıt tüketimine büyük katkısı olduğu gibi Auris'in iyileştirilen aerodinamik yapısı da bunda etken sanırım: gerek sürtünme katsayısı ve gerek gövdenin alçaltılmış oluşu.

(Kendime not: ne bu kardeşim Auris mi alıcaz ne? sabahtan beri Auris aşağı Auris yukarı)

Honda Civic HB'in yakında çok düşük tüketim değerlerine sahip ve güçlü 1.6 dizelle geleceği söyleniyor. Toyota erken davranıp BMW'den alacağı 1.6 dizelleri koymazsa kaybeder.
  • Premium göstergeler daha güzel duruyor.
    Gayet güzel degerler. Düşük devir yüksek hız keyfi vaad ediyor.

• 1500 devir nedir ya
  • arkadaşlar yollar hep düzmü? rampada bu devirle nasıl yokuş çıkacaksınız? istanbul trafiğinde hiç mi dur kalk yapmayacak bu araba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: odrin34

arkadaşlar yollar hep düzmü? rampada bu devirle nasıl yokuş çıkacaksınız? istanbul trafiğinde hiç mi dur kalk yapmayacak bu araba?

Çıkılan her yokuş inilir.
  • Yakıttan çok benim de dikkatimi çeken şey emniyet kemeri oldu.
    Yakıtı ise iyi fena değil CVT de güzel.
  • şu kemeri tak ben uyuz oldum ya... :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Closer -- 15 Mart 2013; 18:12:22 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.