Şimdi Ara

Yeni AURİS 2013 (435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.973
Cevap
62
Favori
605.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alicilik kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, linkteki led kiti aldım taktım fakat normal kullandığım sarı halojenden daha kötü performans verdi. Uzunlar var ile yok arası. Takarken nelere dikkat etmeliyiz ??

http://www.aliexpress.com/item/Runstreet-TM-9600lm-LED-Car-Automotive-Headlight-Kit-Cree-XHP-50-40W-4800lm-Bulb-H1-H3/32438717417.html
  • MeT.. M kullanıcısına yanıt
    keske benım daha onceden attıgım lınktekı led xenon kıtı alsaydınız.
    40 watt sızınkısı.
    bu kitte ise 55 watt

http://www.aliexpress.com/item/Super-bright-55W-5200LM-powerful-9012-Hir2-LED-HeadLight-kits-4300K-6000k-Bulb-Car-9012-LED/32521150229.html
  • goldumut07 G kullanıcısına yanıt
    kargo 50 günde zor geldi. Pasif soğutucu alayım diye düşündüm. Sizin aldığınıza da bakmıştım fiyat olarak neredeyse yarı yarıya fark vardı.
    Dün son bir ayar yaptık şuan gayet güzel, halojenden daha baskın. 40W ile 55W arasında farkı ne kadar bilmiyorum. Orjinal ampul 40W diye hatırlıyorum o yüzden 40W aldım. Fan sesi oluyor mu? Lambalar açıkken radyo çekim gücünde sorun yaşadınız mı?
    fan sesi oluyor ama nerden duyulcakki:)
    55 watt aydınlatma super.yanyana mercedes bmw lerin orginal 4300 k mercekli xenonlarıyla aynı sayılır.renk tonu zaten aynı..
    radyo ile problemımız yok.cokta acmıyoruz radyoyu.
    Umut hocam aciklama yapmis benim ekleyecegim cok birsey yok.

Bizdeki ampulun fiyat farki lumiled ve carkin ayarlanabilir olmasindadi. Sizin aldiginiz Cree led. Daha cok isinan parlak ama isik yayilmasi az olan bir led cekirdegi. O yuzden uzun aydinlatmasi iyi degil. Mercek eliden geleni yapiyor.

Odaklama ile oynasanizda ampul canagindaki aydinlanma belirli bir oranda olacagi icin cok degismeyecek.
  • Arkadaşlar merhaba,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ilk-sahibinden-2013-dizel-temiz-auris-285958686/detay/

Şu araç hakkında düşünceleriniz nedir? Comfort Plus paketi var mı 2013 Auris'te aklım karıştı. Bir işaretlenen donanımlar doğru mu bilemedim. Fiyat fena gelmedi bana.
  • Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    comfort plus yok araç life donanım. Baz donanım yani. işaretlemeler de de yanlışlıklar var.
  • erincar kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Arkadaşlar 2013 auris piremıum paket dizel otomatik düşünüyorum ikinci el tavsiye edermisiniz? +/- leri nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert kartal 1903

Arkadaşlar 2013 auris piremıum paket dizel otomatik düşünüyorum ikinci el tavsiye edermisiniz? +/- leri nelerdir?

İçine bindiniz mi hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam dün araca baktım bindim test ettim fiyatta anlaşamadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert kartal 1903

hocam dün araca baktım bindim test ettim fiyatta anlaşamadık

Nasip kısmet hocam bu işler :)

• Arkadaşlar yarın 2013 dizel otomatik aktif paket Auris bakmaya gideceğim. Şurasına bak, şurasına özellikle dikkat et diyeceğiniz bir şey var mı? İki haftadır araba bakmaktan telef oldum.

Arabayı da hiç bilmiyorum ama Toyota sonuçta.

• Merhaba bahsettiğiniz aracı sıfır aldım 3 yıldır kullanıyorum sıkıntısı sorunu yok az yakıyor yeterli donanımlarda gönül rahatlığıyla düşünebilirsiniz kronik bir sorunu yok
  • Arkadaşlar 2013 model Auris 1.4 dizel mmt araç almayı planlıyorum. Araç hoşuma gidiyor ayrıca 1.4 dizel ve otomatik oluşuda az yakması bakımından ilgimi çekti. Yalnız toyota nın sitesinde sıfır olarak otomatik vites satılmıyor nedenini bilen varmı acaba? Ve dizel otomatikte sıkıntı mevcutmu kronik olarak? Satışını neden durdurdu acaba toyota? Birde 1.4 dizel mmt kullanan arkadaşlar yakıt nasıl yakıyor yazarlarsa sevinirim.
  • merhaba, p6 lumiled araştırıyoruz. 4300k, 5000k, 6000k hangisini önerirsiniz??

aldığınız linki de paylaşır mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeT..

merhaba, p6 lumiled araştırıyoruz. 4300k, 5000k, 6000k hangisini önerirsiniz??

aldığınız linki de paylaşır mısınız

Ben de 5000K var bugunku aklim olsa 4000alirdim.

5000K saf beyaz. Bu kar beyazi dediklerinden gunduz ledinden daha beyaz duruyor oyle dusunun. 4000 daha sariya caliyor ve goruntuyu artiriyor. Beyaz yagmurlu havada problem olabiliyor.

Odaklama iyi ama LED in prensip ozelliginden kaynakli uzak mesafede korlesme mevcut. Yani uzun aydinlanmasi eskisi kadr ileri gitmiyor daha dogrusu ilerideki isik akisi onceye nazaran dusuk.

Yeni arac aldik onda yine Kisa huzmede mercekli halojen ampul Uzun huzmede halojen ampul var. Ona da getirtecegim yakin zamanda.
  • USB bellekteki şarkıları türlerine göre dinleme

1. USB Belleğe MP3’ler atılıyor.
    2. Bilgisayarda İtunes programı açılır.
    3. Müziklerim bölümüne USB deki MP3 lerden “HAFİF MÜZİK” olanlar seçilip açılır.
    4. Ctrl+A ile tüm “HAFİF MÜZİK”ler seçilir.
    5. Üzerinde sağ tuş yapılır.
    6. “Bilgi ver” satırı tıklanır.
    7. Ayrıntılar / Tür sekmesinden “HAFİF MÜZİK” seçilir ve tamam tuşuna basılır.
    8. Ekranda tüm şarkıların tür bilgisinde “HAFİF MÜZİK” yazana kadar beklenir ve USB Belek bilgisayardan çıkartılır.
    9. Toyota touch 2 ye takılır ve “TÜRLER” sekmesinden “HAFİF MÜZİK” seçilir.
    10. Her MP3 e bu şekilde tür bilgisi girilir ve arabada istenilen tür dinlenir.
  • güzel bilgi teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.