Şimdi Ara

Yeni AURİS 2013 (413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.973
Cevap
62
Favori
605.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hiç niyet etmedim ama kitapçığa bakmak lazım.
  • Aracı dün teslim aldım. Alır almaz da iş çıkışı trafiğine kaldım (İzmir altınyol) eve vardığımda ortalama 6 litre gösteriyordu. bugün de alışveriş için çıktım ve çevre yolunu kullandım. 3.9 gösteriyordu. sanırım yaris'ten daha az yakacağım bununla performans olarak da 5 km'lik bir fark var. yaris 6. vites 2000 devirde 110 görüyor, auris ise 105. inşallah memnuniyet seviyem aynı şekilde devam eder =) herkese kazasız-belasız sürüşler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erincar -- 28 Ekim 2015; 11:38:06 >

• Bekir__ B kullanıcısına yanıt
    yol bilgisayarında km, kalan yakıt v.s kısımlarını gecerken (---------)bu şekilde çizgi olan bir yer var ona gelince tuşa basılı tut kısılıyor. orta ekran zaten setupa basıyorsun ordan kapatabiliyorsun gece sürüşlerinde gözünü almıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziraatci01

yol bilgisayarında km, kalan yakıt v.s kısımlarını gecerken (---------)bu şekilde çizgi olan bir yer var ona gelince tuşa basılı tut kısılıyor. orta ekran zaten setupa basıyorsun ordan kapatabiliyorsun gece sürüşlerinde gözünü almıyor.

çok teşekkür ederim.
  • Hız uyarı sıstemı varmı aurıste arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_acar

Hız uyarı sıstemı varmı aurıste arkadaslar?

Fabrika çıkış açık bi sistem yok. Kurcalayinca açılıyodur belki. Hic kurcalamadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dusunenler fikirlerini ve yorumlarini yazarsa sevinirim. Forum reklami gibi olacak ama tek yerden takip daha iyi olcak gibi

http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=70119.msg953438#msg953438

@highhardware
    @erincar
    @cetera
    @donlastigi
    @ziraatci01
    @ynsemreaydin18
    @zuu19
    @peugeot206WRC
    @goldumut07
    @DougH
    @BRV35
    @forever eagle
    @gokaykac
    @erkmenson
    @Bekir__
    @gastan
    @sammy.1905

• quote:

Orijinalden alıntı: cetera

Güzel olmuş Alicilik ,

Güle güle kullan.

Perflex cam ruzgarliginı sadece ön cam için alabiliyormuyuz ? Nerden aldınız ? Kaç liraya mal oldu ?

Ankarada Ivedik Oto sanayide unlu bir dukkanda bulabildim.

75tl ye maal oldu montaj dahil. Ikilisini sormadim. Dun gece selulozik tinerle de yazialri sildim daha guzel oldu.
  • Dostlar merhaba, bugün lastik basınç uyarısı verdi fakat 40 dk yandıktan sonra söndü. Lastik havasını ayarlayıp reset atmam gerekir mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erincar

Dostlar merhaba, bugün lastik basınç uyarısı verdi fakat 40 dk yandıktan sonra söndü. Lastik havasını ayarlayıp reset atmam gerekir mi sizce?

Aynısı bendede oluyor özellikle sabahları çalıştırınca uyarı veriyor 10-15 dk sonra sönüyor

• Havayı ayarlayıp Reset atmaktan kastınız ne anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: zuu19

Havayı ayarlayıp Reset atmaktan kastınız ne anlayamadım

torpidoyu açınca sol tarafta gizli resetleme düğmesi var. Lastik havasını ayarladığınızda ışık sönmez ise 3 saniye basılı tutup oradan söndürüyorsunuz. Denge bozulunca tekrar yanıyor.

Bu arada usb bellekten müzik dinlemek istedim ama görmedi, kitapçıkta da net bir bilgi yok. Nasıl görmesini sağlayacağım bilmiyorum =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erincar

quote:

Orijinalden alıntı: zuu19

Havayı ayarlayıp Reset atmaktan kastınız ne anlayamadım

torpidoyu açınca sol tarafta gizli resetleme düğmesi var. Lastik havasını ayarladığınızda ışık sönmez ise 3 saniye basılı tutup oradan söndürüyorsunuz. Denge bozulunca tekrar yanıyor.

Bu arada usb bellekten müzik dinlemek istedim ama görmedi, kitapçıkta da net bir bilgi yok. Nasıl görmesini sağlayacağım bilmiyorum =)

1000 bakımına gittiğimden beri lastik basınç uyarısı veriyor, dün mahallede lastikciye gittim şimdilik döndü yarın sabah belli olur ile yarayıp yaramadığı.
    USB olayıda ben direk taktım çalma listesindede usb seçtim çaldı özel hiç Bi çabam olmadı :)

• zuu19 Z kullanıcısına yanıt
    Usb'yi biçimlendirdim, sorun çözüldü. Lastik basınç uyarısı yanmıyor, dün neden 40 dk boyunca yandı anlamış değilim
  • sonradan hız sabitleyici taktıran oldu mu ? 2015 makyajsız kasa auris acitve benzinli otomatik kullanıyorum.
  • Bende o söylediğin Reset tuşunu buldum bakalım bundan sonra yanacak mı

• ziraatci01 Z kullanıcısına yanıt
    egzoz sesi için geçen hafta servis aradı parça gelmiş. Götürdüm servise bıraktım 2-3 saat içinde susturucuyu takmışlar. egzoz daki horultu gitmiş artık rahatsız etmiyor beni memnun kaldım. Garantide olduğu için ücrette talep etmediler bide güzel yıkatıp kumandanın pilini değiştirmişler. Ben Memnun kaldım.
  • Arkadaşlar merhaba

Seat leon fr manuel ile 2015 yeni auris advance skaypack otomatik arasında kaldım.
    Leon için 67500 tl den 66000 tl ye indiler. Auris içinse 76500 tl den 71000 tl fiyat verdiler.
    Biraz daha zorlasam 70000 TL de olabilir. Aracı ötv indirimiyle alacağım ve en az 6 sene kullanacağım.
    Aurisin tek düşündüren yanı çok yakması lpg taktırırsam uzun yıllar kullanabilir miyim ?
    Leon un ise 2. eli ve düşük konforu sıkıntı.
    Her gün şehir içi git gel toplam 10 km yolum var. Yılda da en fazla 16 17000 km yaparım.

Yardımlarınızı bekliyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alparslan.ersin

Arkadaşlar merhaba

Seat leon fr manuel ile 2015 yeni auris advance skaypack otomatik arasında kaldım.
    Leon için 67500 tl den 66000 tl ye indiler. Auris içinse 76500 tl den 71000 tl fiyat verdiler.
    Biraz daha zorlasam 70000 TL de olabilir. Aracı ötv indirimiyle alacağım ve en az 6 sene kullanacağım.
    Aurisin tek düşündüren yanı çok yakması lpg taktırırsam uzun yıllar kullanabilir miyim ?
    Leon un ise 2. eli ve düşük konforu sıkıntı.
    Her gün şehir içi git gel toplam 10 km yolum var. Yılda da en fazla 16 17000 km yaparım.

Yardımlarınızı bekliyorum:)

Auris ş. İçi benzinli araba 9 litreden az yapmıyor aklında olsun,bende var aynısından ondan bilmiyorum :) ş. dışı 90_100 arası 5,5 lt civarı aklında olsun karar senin

• alparslan.ersin A kullanıcısına yanıt
    benim aracımda benzinli otomatik premium. yakıt tüketiminden bahsetmek için erken sanıyorum. aracım henüz 400km'de değil. fakat ilk gözlemim. dur-kalk trafik olduğu sürece yakıt tüketimi artıyor. geçen hafta 30km yolu dur kalk trafikte tamamladığımda 10.9 tl gösteriyordu. aynı yolu dönüşte yine trafikte 9tl ile tamamladım. bahçelievler ataşehir arası neredeyse full dur kalk gittim. normal trafikte 7-8 lt arası tüketim var. şehirler arası henüz deneme fırsatım olmadı. fakat yol boş olduğu durumda 6.5tl ile tamamladığım yolda oldu.

benim ön görüm benzinli araçların hepsi yakar. :) tercih sizin. şimdiden hayırlısı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.