Şimdi Ara

Yeni AURİS 2013 (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.973
Cevap
62
Favori
605.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Toyota 'nın şikayetvar.com 'a pek bakmadığını düşünüyorum ama bir şansınızı deneyin bakalım...
  • Alicilik kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsemreaydin18 -- 27 Mayıs 2014; 12:44:02 >
  • 4 gündür TOYOTA'dan aranmadım. Arabayı aldıktan sonra sürekli memnuniyet anketi için arandım. Bakıma girdim, ertesi gün aradılar servisten memnun kalıp kalmadığım hakkında. Ama Cuma ve pazar günleri Toyota İletişim Merkezine 2 adet e-posta yollamama, şikayetvar'a yazmama ve şikayetimin sitede yayınlanmasına rağmen ARANMADIM. Üzücü bir durum! Toyota Japonya'ya okkalı bir yazı yazmayı düşünüyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilcado81

4 gündür TOYOTA'dan aranmadım. Arabayı aldıktan sonra sürekli memnuniyet anketi için arandım. Bakıma girdim, ertesi gün aradılar servisten memnun kalıp kalmadığım hakkında. Ama Cuma ve pazar günleri Toyota İletişim Merkezine 2 adet e-posta yollamama, şikayetvar'a yazmama ve şikayetimin sitede yayınlanmasına rağmen ARANMADIM. Üzücü bir durum! Toyota Japonya'ya okkalı bir yazı yazmayı düşünüyorum!

ben de daha once servisle ilgili bir problem yasadim yaris vardı. servise şikayet edecegimi soyledim, toyota musteri hizmetlerini aradım. cozume ulasamadim
    acikcasi pek ilgilenen cikmadi. daha sonra ozel servis geze geze sorunun kronik oldugunu ogrendim yarislerde, olan benim 350 liraya ve sinir bozukluguna oldu.
    hala toyotaya biniyorum o da ayrı bir konu.

• Noterden protesto çekin. Boya vernik atmasının gizli kusur olduğuna dair mahkeme kararları var.
    Bu yüzden ücretsiz onarım seçeneklerden elenir geriye yenisi ile birebir değişim ve bedel iadesi seçenekleri kalır ki bu da sizin tasarrufunuzdafır.
    Yarın yürürlüğe giren yeni tüketici yasası tüketiciyi daha geniş kapsamlı koruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Noterden protesto çekin. Boya vernik atmasının gizli kusur olduğuna dair mahkeme kararları var.
    Bu yüzden ücretsiz onarım seçeneklerden elenir geriye yenisi ile birebir değişim ve bedel iadesi seçenekleri kalır ki bu da sizin tasarrufunuzdafır.
    Yarın yürürlüğe giren yeni tüketici yasası tüketiciyi daha geniş kapsamlı koruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: highhardware

arkadaşlar merhaba,

aracını kredi ile alan var mı? sormak istediğim bir kaç husus varda kredi kullanan arkadaşlara.

Kimse kredi kullanmadı mı arkadaşlar ?
  • %70lik kısmını kredi ile aldık arabanın rehinli :D Buyrun yardımcı olaım ama çok detay bilgim yok.
  • faiz oranı kaçtı kredinin ve ödemeleri nasıl yapıyorsunuz ? ne kadar tutarda ne kadar vadeli aldınız ?
  • siz sorun cevap veren olur elbet
  • highhardware kullanıcısına yanıt
    Faiz oranı 0,94 tü (ALJ Finans'tan kullandım). 61.000TL araç tutarının %44'ünü kredi kullandım. Ödemeleri ALJ Finans YKB Hesabına yatırıp mail atıyorum müşteri hizmetlerine tahsilat için. Gününden 1 hafta kadar erken ödeme yapıyorum.

Umarım yardımcı olmuştur.
  • xtrafun kullanıcısına yanıt
    aracı hangi ayda aldınız ? birde aracınız dizel Advance Skypack M/M mu?

6 ay ertelemeli miydi kredi yoksa hemen mi ödemeye başladınız ?
  • Premium donanım bir araç aldım ama gece sürüşlerde Xenon olmaması bana baya bir zor geldi. Servisi henüz aramadım ama bilgisi olan arkadaş vardır diye buradada bir sorayım dedim, orjinal xenon , otomatik yüksekik ayarı ve yıkama sistemi ile birlikte takılamaz mı acaba? 2-3 bin TL bile olsa taktıracağım.
  • Aracı Ali abiye ver o paraya muhakkak bişeyler bulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şahin22 -- 31 Mayıs 2014; 9:04:56 >
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Dün arabayı servise bıraktım. Bugün teslim aldım. Sorun halledilmiş. Başta vernik atması denmişti. Bugün sorunlu kısımda protek hatalı uygulandığı için kalktığı ve o kısmın temizlenerek tekrar protek uygulandığı söylendi. Boya atılmaması memnun etti. Rahatladım. Bu arada şikayetvar.com ve Toyota genel merkeze attığım 2 yazı serviste epey etki bırakmış. :)
  • ilcado81 İ kullanıcısına yanıt
    Umarım tekrarlanmaz
    Beyaz renkli Clio 4 de marşpiyele 5cm den basınçlı su tutunca boya kalkıyordu.
    Bence markadan bağımsız beyaz renkte problem var

• su bazlı olduğu için olabilir mi acaba? bu arada bayide Toyota Exchange fiyatı aldım. 18832km arabama 36bin fiyat verdiler :) sahibinden'de en düşük fiyat 40binden başlıyor. Öldürdüler resmen!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilcado81

Dün arabayı servise bıraktım. Bugün teslim aldım. Sorun halledilmiş. Başta vernik atması denmişti. Bugün sorunlu kısımda protek hatalı uygulandığı için kalktığı ve o kısmın temizlenerek tekrar protek uygulandığı söylendi. Boya atılmaması memnun etti. Rahatladım. Bu arada şikayetvar.com ve Toyota genel merkeze attığım 2 yazı serviste epey etki bırakmış. :)

Boya yapilmadigini nasil anladin?

• edysch E kullanıcısına yanıt
    Ben halen mercekli sistemde neden far yıkama konmamaış onu çözemedim. Ve çok ciddi bir ihtiyaç xenon olsun olmasın mercekli farlarda yıkama şarttır. Çünkü ışık dar bir düzlem doğrultusunda açılanıyor . Far olası kilenmede tamamen ölüyor. Yükseklikten ziyade tüm araçların far yıkamaya ihtiyacı var. Far yıkmama sistemi orjinal hali olmadan da entegre edilebilir ama yükseklik ayarı için aynı şey söz konusu olur mu bilmiyorum.

Pejo için çok fazla dökümantasyona sahibim ama toyota hala kapalı kutu ne var ne yok yapılır edilir mi bilmiyorum. Xenon far ve gerekli düzenek servisin de işbirliği ile 5bin tl yi rahat bulur habeirniz olsun. Normal halojen farlarımız 1000tl civarında kazada değiştiği için biliyorum.
    2bin far desek 1tl yakında balast ve xenon ampül yıkama motorları kaportanın delinmesi adaptasyon fln.....
  • Alicilik kullanıcısına yanıt
    Far yıkama için sadece tamponun delinmesi yeterli diye biliyorum, neden kaporta deliniyor?

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.