Şimdi Ara

Yeni AURİS 2013 (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.973
Cevap
62
Favori
605.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam 2013 Auris Otomatik dizel için hangi yakıt firmasını önerirsiniz? Kimi bp kimi shell diyor karar veremedim bir türlü.
  • Shell v-power nitro dizel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde öylesine forumda dolanırken TCT de MM baskı değişminin 2000tl olduğunu öğrendim :D

Arabayı satmayı düşünmeidm değil o ne fiyat öyle ya.
  • HEr iki aracıma da teslim almadan nce taktırdım ve çok memnunum. Dar yerlere bile çok rahat giriyorum. Artık bu devirde her araçta park sensörü olmalı. Yetkili serviste ön arka montaj dahil 350tl gibi bir rakam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdemmani

HEr iki aracıma da teslim almadan nce taktırdım ve çok memnunum. Dar yerlere bile çok rahat giriyorum. Artık bu devirde her araçta park sensörü olmalı. Yetkili serviste ön arka montaj dahil 350tl gibi bir rakam..

Bende öyle düşünüyorum verdiğiniz bilgi için sağolun işlem ne kadar sürüyor bilginiz varmı

• şahin22 kullanıcısına yanıt
    İşlem 2-3 saatte biter. yani sabah bırakırsanız öğleye teslim ederler. Asıl zaman alan işlem boyanan sensörlerin kuruması. Ben araçları alırken düşündüm para vermek istemedim ama sonra bir düşündüm tamponnu sürttürsem bir yere zaten onarımına o parayı verecem. Ne gerek var dedim taktırdım... Çok rahat birşey. Hiç düşünmeden taktırın derim.
  • Herkese iyi geceler , bugün aracı yıkattıktan sonra usb girişindeki plastik kapağın yerinde olmadığını gördüm yıkamacı kaybetmiş nasıl becerdiyse servise sordum orda da bulamadım bu kapağı nereden bulabilirim yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.https://store.donanimhaber.com/94/c8/71/94c871d0e74464531be9be4228b2cc86.jpg
     Yeni AURİS 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noname23 -- 13 Mayıs 2014; 23:35:59 >
  • auris 1.33 49tl makyajlı polo 1.2 tsi(esp 2 hava yastigi) 45700tl ve golf 1.2 comf 58e arasında kaldım siz auris kullananların düşüncelerini almak isterim

ocak 13de 40tl olan araç şimdi 49tl nasıl zam böyle
  • Arkadaşlar ben aurisin motor gürültüsünden baya rahatsızım Corolla ve avensiste hiç ses yok serviste aurisin spor olmasını istediklerinden eksoz sisteminden kaynaklı bir sesmiş acaba bu ses engellenebilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

auris 1.33 49tl makyajlı polo 1.2 tsi(esp 2 hava yastigi) 45700tl ve golf 1.2 comf 58e arasında kaldım siz auris kullananların düşüncelerini almak isterim

polo yu çık bir kere auris ve golf ün yanında olmamış ekonomi istiyorsan Auris lpg taktırıp devam edersin golf ünde 1.2 si gayet performanslı auris e göre konforları aynı diyebilirz ama golfün iç plastikler daha kaliteli ama ben olsam auris alırım daha ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: gastan

quote:

auris 1.33 49tl makyajlı polo 1.2 tsi(esp 2 hava yastigi) 45700tl ve golf 1.2 comf 58e arasında kaldım siz auris kullananların düşüncelerini almak isterim

polo yu çık bir kere auris ve golf ün yanında olmamış ekonomi istiyorsan Auris lpg taktırıp devam edersin golf ünde 1.2 si gayet performanslı auris e göre konforları aynı diyebilirz ama golfün iç plastikler daha kaliteli ama ben olsam auris alırım daha ucuz

auris lpg de garanti dışı kalır mı ? ayrıca garanti süresi ne kadar poloda 1500tl ye 2 yıl mı uzatıyorlarmış

• 2 hafta önce arabamı çekmişlerdi, 80 TL ödeyerek otoparktan teslim aldım hemen peşinden tahsilat makbuzunun örneğini de ekleyip Sulh Ceza Mahkemesine daha ceza tebliğ edilmeden itirazımı sundum.
    Dün ayrıca 80 TL tutarınca trafik cezasını adresime teslim etmişler. Bunun da fotokopisini alıp Sulh Ceza Mahkemesindeki dosyama ekledim, karar çıkmasını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 16 Mayıs 2014; 12:31:25 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gastan

quote:

auris lpg de garanti dışı kalır mı ? ayrıca garanti süresi ne kadar poloda 1500tl ye 2 yıl mı uzatıyorlarmış

3 yil garanti arti 500 tl te 2 yil uzatiyolardi motor garanti kapsamindan cikar ama lpg sirketleri ustleniyor garantiyi

• quote:

Orijinalden alıntı: TT75

Bu da benim yakıt tüketim istatistiğim... böyle istatistik görülmemiştir :)

aracım 1.6 benzinli otomatik...

19.600 km'nin ortalamasi 7.8 lt/100 km...

aracı aldığım ilk günden bugüne tüketimde bir azalma var... ama teorik tüketim değerlerini tutturmak hala çok zor...

...

Yeni AURİS 2013

Hocam tebrik ederim cok titiz bir insan olmalisiniz.

• Maalesef öyleyim :) bu aurisimde 1 yillik istatistik. Bundan onceki Yaris'imde 5 yillik istatistik de mevcut :)

• arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar...bilginiz olması açısından yazıyorum. hafta sonu 300 km uzun yol yakıt deneyimimi aktarıyorum. otoyolda 306 km'de eco modu önemsenmeden ortalama 130 km hız ile 53 liralık gaz yaktı araç. gazın litre fiyatı (2,3) tüpün markası landirenzo....yol bilgisayarındaki ortalama yakıt değeri:7,2.....
  • actionengineer A kullanıcısına yanıt
    Fazla iyi değil mi ?
    aracımda gaz yok ama 17 kuruş yakmış aracınız , baya iyi bence
  • bana da çok iyi geldi yakıt. ankara trafiğinde mart aylarında 90 liralık gaz ile 443 km gitmişti..20 liralıkta benzin harcamıştı yanında. ama uzun yolda kontak kapatmadan gittiğim için 1-2 liralık benzin ya harcamıştır ya da harcamamıştır.....tavsiye olunur.
  • Benim 650cc lik 650kg ağırlığındaki Subaru şehiriçi km de 15 kuruş yakıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bizim depo kac lt idi ? 55 di mi?

Araci en son silme doldurdum. Suan range 0 a indi
    Yaptigim km 650km
    Ortalama tuketim 6.9lt (650km) icin.

6.5x7 desek 49-3.5den 45.5lt yakmisim demektir.

Yani nerden baksak 9lt yakit var depoda
    Bi 100km daha yapar mi dersiniz ? Deneyeyim mi yolda kalirsam gelen olur mu :)

• 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.