Şimdi Ara

Yeni Audi A5 Coupe 1.4 TFSİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
0
Favori
20.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

ÖTV zammından önce 418i grancoupe almak üzereydim, prestij (yada luxury) paket 161bin lira. Performans tabiki mükemmel değildi ama aracı almaktan vazgeçirecek kadar kötüde değildi. Vazgeçme sebebim 4 serisinin 2017de makyajlanacak olması, makyaj öncesi 1 ve 3 serilerindeki bazı problemler (su birikintisinden geçerken motora su girmesi, direksiyon titremesi, koltuk raylarındaki paslanmalar vesaire)

Yani A5'inde fiyatı iyi ayarlanırsa performansı kimsenin dert edeceğini sanmıyorum. 1 litre motorlu sedan ve hatchback a3ler kapış kapış hatta karaborsa satıldı.

418i ' yi kurtaran mükemmel zdf şanzımanı hiç 136 hp gibi değil , gayet atik , direksiyon titremesi de yok.

a5 için 1.4 150 hp gayet memnun edici olacaktır , olumsuz eleştirileri anlamıyorum , yüksek motor vergileri , piyasa ve insanların alım gücü kalemlerini değerlendirmediklerini düşünüyorum
  • Yorumları okuyan da piyasada herkes v6 arabayla geziyor sanıcak , 150 lik yeni kasa A4 e bindim son derece tatminkar gidiyo şehiricinde atik , otobanda 230 desen görüyor... Leon Fr yada Scirocco ile de drag race yapmak zorunda değilsiniz gönül ister 250 beygirlik quatro ile gezelim ama vergi yükü ve benzin rakkamları ortada ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Audi kaça bırakır bu aracı sizce güzel indirime gidiyorlar genelde .
    Engelli indirimi ile bu aracı almayı düşünüyorum .
  • Ben geleceklerden ayirttim. 1.4 prestij ve delux paket+ alti duzlestirilmis direksiyon+siyah kumas tavan doseme+ 5 kollu 18 lik jant yeni getirdi bu jantlari sadece digital ekran yok 240.000 e veriyolar bu araci. Ama paketlerden birini cikarip 220 lere kadar dusuyolar. Ben pek pazarlik edemedim ilk bas cok alma niyetinde degildim kacirmamak icin ayirttim ufak bi kapora vererek insallah gelince pazarlik ederim. Ama baska illere sordum onlarda bu paketileri bu fiyatlara veriyor muhtemelen yeni oldugu icin fiyati dibe cekiyolar bence basarili bir satis taktigi cunku araci satabilmesi icin keza ilk defa kucuk motorlu a5 getiriyolar fiyatlari dipte tutmalari mantikli.bi nevi tanitim araci gibi.zaten sifir aracta cok kar marjlari yok diye biliyorum.

Ayrica 4.18 i bende test ettim dedigi gibi kasa bayagi makyajlanacakmis ellerinde 2016 lar vardi. 3 silindir kelimesi benim hosuma gitmedi ama suruste bi farki yok tabi bide el frenine taktim ben gicik oldum premium arac diye satilor ama elektronik degil.surus guvenligi icin oldugunu solediler. 5 ve 7 serisinde niye elektronik onlarda surus guvenligi yok mu dedim sustu.tabi kotulemiyorum boyle bi arabayi kotulemek haddim degil sadece soguk geldi o araba bana.mercedeste c serisi guzel o da biktiracak kadar cok. O yuzden a5 e karar kildim umarim pisman olmam cunku uzun yillar binmem lazim.

• samsunluuu55 kullanıcısına yanıt
    A5 in tasarımı leş diyorsunuz mercedes c nin ne artısı var sadece yıldızı var gerisi koskoca Bi hiç mercedesin ikinci eline Bi bakın bakalım 130 150 Bi sürü c var aynı modelde aynı paraya a5 alabilirmisin acaba Mercedes c de kullandım şuanki aracım a5 kesinlikle a5 her açıdan üstün belki dış tasarımda Bi tık Merso ii olabilir gerisi boş bunu iki aracada binince çok ii anlarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Artes54

A5 in tasarımı leş diyorsunuz mercedes c nin ne artısı var sadece yıldızı var gerisi koskoca Bi hiç mercedesin ikinci eline Bi bakın bakalım 130 150 Bi sürü c var aynı modelde aynı paraya a5 alabilirmisin acaba Mercedes c de kullandım şuanki aracım a5 kesinlikle a5 her açıdan üstün belki dış tasarımda Bi tık Merso ii olabilir gerisi boş bunu iki aracada binince çok ii anlarsın
    c serisi ile A5 fiyatlarını kıyaslamanın mantığı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Artes54

Araclarin 2.el fiyatlari , sürüşü ve piyasasi hakkinda bi karşılaştirma icermeyen bir mesaja karşılik, verdiginiz yanıta bir bakiniz lütfen

• İkiside aynı sınıf araç fiyat kıyaslaması yapılabilir a5 sadece 5 kapı coupe a5 tek kapı coupe nin karşılıgı mercedeste c coupe bakarsanız internete gorebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.