Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (453. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Doğuş'a uğradım, Mart'ta yeni modellerin hepsini görürsün burada dediler. A1 A3 Q3 Q5...

A3'ün 400-450 bin civarı, Q3'ün 600-650 bin civarı giriş yapacağını tahmin ettiğimi söyledim, benzer fikirdeler.

• bugün Aliexpress'te gezinirken Start-Stop fonksiyonunu devre dışı bırakan küçük bir kit gördüm: https://www.aliexpress.com/item/4000838372558.html

yorumlar iyi, kurulumu da kolay. Varsayılan olarak start-stop devre dışı kalıyor. Yeniden aktifleştirmek isterseniz butona 6 sn basıyorsunuz.

Bu kit sayesinde aracı her çalıştırdığınızda start-stop'u manuel kapatmak zorunda kalmıyorsunuz.  Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-  Fiyat: $35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snoppy -- 2 Şubat 2021; 11:59:8 >
  • snoppy kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

bugün Aliexpress'te gezinirken Start-Stop fonksiyonunu devre dışı bırakan küçük bir kit gördüm: https://www.aliexpress.com/item/4000838372558.html

yorumlar iyi, kurulumu da kolay. Varsayılan olarak start-stop devre dışı kalıyor. Yeniden aktifleştirmek isterseniz butona 6 sn basıyorsunuz.

Bu kit sayesinde aracı her çalıştırdığınızda start-stop'u manuel kapatmak zorunda kalmıyorsunuz.   Fiyat: $35

bence start stop çok iyi bir sistem. devreye girmediği zaman devreye girsin diye ısıtma/klimayı kapatıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DivingDeep

bunu ben de kendim vag kodlaması ile yaparım. buradaki konu istediğin zaman açıp istediğin zaman kapatabilmekte.

• Merhaba 2014 a3 dizel araç dpf tıkanıklığı sorunu var, temizlik veya iptal öneriliyor. değişim 10bin civarı sanırım. Servis jenerasyon, sabit devir kulanım vs herşey denendi ve ışık yanmaya devam. Servis tespite göre DPF girişinde gaz akışı normal ancak çıkış tınanık, gazl üfleme yapmıyor yani.

Benzer durumu yaşayan var mı, ne önerirsiniz ?

• araban kaç bin km'de? bence içini boşalttır ve iptal ettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 11 Mart 2021; 15:34:9 >
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Temizlettirdim şu an 55 binde, iptal önerilmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

Temizlettirdim şu an 55 binde, iptal önerilmedi

o zaman 15-20 biin lira ödeyip yeni bir DPF al. yeni bir DPF takmanı mutlaka önereceklerdir. esnafa taze nakit para lazım.  Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- 

• mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Değişim değilde söküp temizleme yaptık, yoksa 10 bin verecek olsam direkt iptal
  • Dpf temizlik yaptık sökerek, motor lamba yine yandı. Şimdide fark basınç sensörü değişimi var sırada, ondan sonra da arabayı satıp vw grubuna ana avrat içerikli mail atma süreci bşlayacak
  • amazon.de üzerinden parça satın alan oldu mu hiç? Şu 1000 liraya geliyor:

https://www.amazon.de/-/tr/gp/product/B06XFXJTRP/

• Şık araç

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba 2021 model A3 sedan arkaçlarında kor nokta uyari sistemi var mı? konu hakkında desteğiniz rica olunur.

Hocam TR'de 80-150 TL arasında çok şık olanlar var. Kendim 1 sene önce alıp taktım gayet kaliteli. Siz bilirsiniz ama Yazık 1000 tl değmez.
  • dersimlifzt D kullanıcısına yanıt

onları biliyorum hocam, ışıkları yere vurduğunda dağılma blurlanma yapabiliyor. ayrıca yalnızca "halkalar" ışık olarak vursun istiyorum yere. sağında solunda audi yazmasın, ya da etrafında yuvarlak çember çizili olmasın istiyorum.

Etrafi cembersiz olani bulunabiliyor da, benim en iyi bulabildigim modelde logo mukemmel bir cizimde degil (disa dogru hafif daha buyuk halkalar) ve rengi bembeyaz degil (yani blurlanma var) Orjinale gibi bir sey bulamadim, oylesini aliexpressten vs. bulan olursa yesillendirirse cok iyi olur, 300-350₺ civari odenebilir bir rakam oylesi icin
  • Arkadaşlar Merhaba,

2020 1.5TFSI Designline sedan araç aldım. Daha önce 2016 1.6TDI design sedan ve 2017 sportback 1.6TDI design sahibiydim. Hatırlayamadığım bir konu var. Geri vitese takınca sağ ayna aşağı iniyormuydu?

• kalkanfatih K kullanıcısına yanıt
    Ayna kolu ‘r’ yani sagda iken ve vitesi geriye taktiginizda sag aynayi geri vites konumu icin ayarlarsiniz, bir dahaki sefere tekrar r ye taktiginizda o ayara gore ayna asagi iner.. Ayna kumandasi hep sagda ‘r’ de durmali bunun icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: eapantherea

Ayna kolu ‘r’ yani sagda iken ve vitesi geriye taktiginizda sag aynayi geri vites konumu icin ayarlarsiniz, bir dahaki sefere tekrar r ye taktiginizda o ayara gore ayna asagi iner.. Ayna kumandasi hep sagda ‘r’ de durmali bunun icin

Evet onu biliyorum. Sürekli vag grubu araç kullanıyorum zaten. bu şekilde olmasına ragmen inmediği için sormak istedim. forumlarda gizli özelliklerden açılıyor yazıyor ama tam emin olamadım . standartta var mı yoksa gizli özellik olarak mı açılıyor. yada MMI ekrnda araç ayarlarında menüsü varmı açma kapama için? Bunların hiçbiri değilse arızalı o zaman :)

• 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.