Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
673.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkürler. 2.000 tl çok tabi.Kısa bir araştırmayla takan yetkili servis bulamadım.Dışarıda taktırmaya karar verirsem soracağım bir takım şeyler olacak size.Buradan ya da pm atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruhumun -- 7 Haziran 2020; 1:46:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruhumun

Cevap için teşekkürler. 2.000 tl çok tabi.Kısa bir araştırmayla takan yetkili servis bulamadım.Dışarıda taktırmaya karar verirsem soracağım bir takım şeyler olacak size.Buradan ya da pm atarım.
    Tamamdır elimden gelen yardımı yaparım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A3 2017 dynamic TDI aracıma hız sabitleyici taktırmak istiyorum bayide ne kadar acaba?ya da bayiye alternatif bir yerler var mı onerdiginiz? Yer Ankara

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doncorleone06

A3 2017 dynamic TDI aracıma hız sabitleyici taktırmak istiyorum bayide ne kadar acaba?ya da bayiye alternatif bir yerler var mı onerdiginiz? Yer Ankara
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-audi-a3-8v-2012-2019-cruise-control-hiz-sabitleyici-el-gazi-771521710/detay/
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Eyvallah reis peki bu garantiyi bozar mı arabada acaba? Bir de güvenilir mi

• quote:

Eyvallah reis peki bu garantiyi bozar mı arabada acaba? Bir de güvenilir mi
    Hocam ne desem yalan olur. İlandaki numarayı arayıp sorarsan daha iyi olur. Ben de düşünüyordum taktırmayı ama sonra vazgeçtim.
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Sebebi nedir özel değilse?

• quote:

Sebebi nedir özel değilse?
    özel bir sebebi yok. benim dizel A3 düz vitesli. 2000 lira parayı gömmek şu an için pek işime gelmedi. Zaten 4-5 bin lira bir parayı büyük turbo projesine harcamıştım. onun dışında satılan bu mal bence güvenilir ve orijinal bir üründür.
  • Eyvallah

• doncorleone06 D kullanıcısına yanıt
    serviste parça 2700 civarı, işçilik için 700 civarı alıyorlar. Güncel bilgidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snoppy -- 10 Haziran 2020; 13:53:25 >
  • snoppy kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam ya ben de dün sordum çok para,,ama başka yerde yaptırılan ruhsata işlemek falan da gerekiyor sanırım onu bilen var mı.?

ruhsatla ilgisi yok.
  • Eng. kullanıcısına yanıt
    Emin misiniz hocam

Ruhsatla alakası yok ama bildiğim kadarıyla kodlama ve lisanslama yapılması gerekiyor.

Dışarıdan alacağınız parçanın garantisi ne olacak belli mi?
    Aracın bu donanımı tanıması için yapılacak aktivasyon işlemi crack'li yazılımlarla mı yapılacak?
    Sürüş güvenliğini doğrudan etkileyecek bir donanımı servis dışında yaptırmak ne derece güvenli olabilir?

Eğer aracınızda garanti varsa servis dışına yönelmenizi tavsiye etmem. Bu arada şu anda parça ülkede yok, 10-15 günlük sürede Almanya'dan sipariş veriyorlar.
    ruhsatta aksesuar yazacak hane yok. ender elektronik diye bir firma yapıyor. onlardan bilgi alabilirsiniz. servise de sorarsınız. hangisi aklınıza yatarsa. çok gerekli bir donanım değil aslında. neden ihtiyaç duydunuz?
  • snoppy kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam ama 1400 lira fark var ya

• Eng. kullanıcısına yanıt
    Uzun yolda iyi oluyor hocam ya çok rahat

güzergahda trafik sakin ve yol eğimi yoksa güzel de, o tür yol denk gelmiyor her zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eng.

güzergahda trafik sakin ve yol eğimi yoksa güzel de, o tür yol denk gelmiyor her zaman.
    ender elektronik 2260 lira diyor..500lira için servis dışına değmez kanımca
  • quote:

ender elektronik 2260 lira diyor..500lira için servis dışına değmez kanımca

Alıntıları Göster
    sana attığım linkteki ürünü aradın mı?
  • 
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.