Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (432. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    soğutma suyu seviyesi düştüyse radyatör hasar almış olabilir. Ondan uyarı vermiş gibi duruyor.

Servise götürüp sorarsanız daha net maliyet çıkartırlar. Belki de bir bağlantı parçası yerinden çıkmış da olabilir. Bakmadan yorum yapmak zor. Ama o şekilde kullanmaya devam ederse hararet yaptırabilir.
  • EriadoR_ kullanıcısına yanıt
    radyatör hasar almış ve motor suyu boşalmıştır. sakın aracı bu şekilde kullanmayın hararet yaptırırsınız ve çok daha büyük masraflara sebep olur. ben olsam kaskodan yaptırırdım, hasar kaydına falan da takılmazdım. kasko bugünler için var, kazanın resmini ve servis faturasını saklayın böylece satarken durumu anlatırsınız.

geçmiş olsun.
  • Teşekkürler cevap için.
    Servise götürdüm aracı. Çok ufak bir kaza gibi duruyor ama masraf yine de baya çıkacak sanırım. Kaskodan yapılacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icecube_fb

Guncel fiyatlar ne alemde bilen var mi? Dizel sportback sport yada design paket son fiyati nedir su an teklif alan var mi?
    Tesekkurler
    Var mı hocalar yeni fiyat alan sb sedan farketmeksizin

• takistaskop T kullanıcısına yanıt
    +1 Bende merak ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

ilginç ama benim araçta da ses yapıyor. Lastiğini değiştirdim, kendisini komple değiştirdim, yetmedi cam üzerinde demir tozu temizliği ve yumuşak kille pürüzsüzleştirme işlemi yaptım bana mısın demedi. birkaç kullanımdan sonra ses yapmaya başlıyor yine. Camın bombesi mi hatalı nedir anlamadım bir türlü.

Alıntıları Göster
    Bende de aynı sorun vardı. Hepsiburada dan Bosch Rear Audi A3 Arka Silecek (Nisan 2012-Aralık 2019) isimli ürünü aldım. 1 senedir kullanıyorum sorun yok.

• silecek pahalı sadece lastiğini değiştiricem kardeşimde golf var onun silecekleri daha pahalı ne önerirsiniz sadece silecek lastiği için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: concordet72

Geri viteste park etmeye çalışırken balatalardan ses gelen var mı? Fren yapınca mı oluyor anlamadım Benim araç henüz 2800 km de , son 1 aydır olmaya başladı gibi
    Bende de bir ara her geri geri giderken frene bastığımda olurdu şimdi azaldı ama yine de arada bir duyuyorum çok sinir bozucu birkaç arkadaşa sordum balatalara toz girmiştir servise götürdüğüne değmez diyorlar

• reko kullanıcısına yanıt
    Ön cam silecek lastiklerini değiştirmek çok zor. biz 2 kişi baya uğraşıp güç bela takmıştık.

VW grubuna silecek üreten "SWF" markasını tercih edebilirsiniz bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snoppy -- 16 Ocak 2020; 13:7:49 >
  • quote:

Ön cam silecek lastiklerini değiştirmek çok zor. biz 2 kişi baya uğraşıp güç bela takmıştık.

Bosch ile kıyaslarsak swf nasıldır dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Bosch ile kıyaslarsak swf nasıldır dostum

Alıntıları Göster
    bosch swh den daha kaliteli ben ikisini de kullandım..valeo bulursanız onuda alabılırsınız boschtan bir tık ucuz kalitesi nasıldır bilemem ama orjinal oem üreticisi..
  • quote:

swf kullandım ben begenmedim..bosch daha başarılıydı..ben önermiyorum valeo yada bosch öneriyorum..
    Valeo'yu ilk defa sizden duyuyorum, swf ve bosch arasında fiyat olarak pek bir fark yoktu baktığım yerlerde (n11, hepsiburada) , bosch ön ve arka silecek takımı 175 TL var, uygun mudur fiyatı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Valeo'yu ilk defa sizden duyuyorum, swf ve bosch arasında fiyat olarak pek bir fark yoktu baktığım yerlerde (n11, hepsiburada) , bosch ön ve arka silecek takımı 175 TL var, uygun mudur fiyatı?
    swf yerine boschdan devam et bence..ben buradan golf için almıştım https://www.sileceksepeti.com/urun/audi-a3-silecek-takimi-2013-2017-bosch-aerotwin-plus halen kardeşim kullanıyor aeortwin modelini alın..eco modeline göre daha kaliteli..valeolar bahaus gibi yerlerde var.. buradan bakabilirsin..https://www.bauhaus.com.tr/oto-aksesuarlar-silecekler/valeo-hf80-hydro-connect-oto-cam-silecek-61092970 ben kullanmadım ama bazıları valeoları boschdan daha iyi oldugunu söylüyor..dediğim gibi ben denemedim başkasının sözüne güvenirsen al.dediğim gibi valeo çok büyük bir firma ürünleri kötü olacagını sanmam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 16 Ocak 2020; 17:9:46 >

Teşekkür ettim dostum aerotwin modelini alacağım, arka silecek için sadece rear yazılmış sitelerde, onun evo-aerotwin gibi modelleri yok sanırım

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    var ama ecoda olabilir..yanlız dışarıdan alacagınız ön silecekler 65-45 cm orjinaller 65-43 cm di yanlış hatırlamıyorsam..yani dışarıda alcagınız ürünün yolcu tarafı 2 cm daha uzun ama sıkıntı çıkmıyor hatta bence daha iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 16 Ocak 2020; 18:4:50 >
    Arka silecek te 1 cm kısaymış , bir dengesizlik var ama

• 2017 Aralıkta aldığım dizel araç için yetkilli serviste yapılan 2'nci bakım 1739TL tuttu. (Cam suyu istemedim) ilgilenen arkadaşlar için göndermek istedim.
    Edit: %10 Zubizu indirimi uyguladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munans -- 20 Ocak 2020; 6:44:1 >
  • Gaz pedalına her bastığında (özellikle soğuk günlerde) sağ taraftan uğultu sesi geliyor. Pedalı bırakınca ses gidiyor. Tam yerini bilmiyorum ama sanki ses, arka sağ taraftan geliyor gibi.
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Audi a3 8v kullanıcısıyım. Aracım son 1 senedir falan mmi sisteminden problem yaşatıyordu. Ekran açılmıyor ya da açıkken bir anda kapanıyor vs. En sonunda servise götürdüm ve mmi control unit denilen parçanın artık işlevini yerine getirmediğini söylediler. İnternette yaptığım araştırmalar sonucu bu parçanın tam hangisi olduğunu anlamadım. Bu parçanın hangi parça olduğunu bileniniz var mı? (İnternette torpido içindeki modül için de vitesin ordaki tuşların olduğu sistem için de control unit diyen var.) Değerli fikirlerinize ve yardımlarınıza ihtiyacım var.

Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.