Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (429. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 A3 Atraction sedan beyaz araçla aranıza katıldım.(65bin km)

Kauçuk Bagaj havuzu ve paspas önerilerinize açığım. Benim aldıgımda kaucuk pas paslar yeni ama kayınpederdede aynı araç var ona lazım :)
  • byJARDEL kullanıcısına yanıt
    Servisten orj. Kauçuk paspas aldım ekimde 400 lira civarına. (Sb)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2013 1.6tdi sportback'im var. 55binde. Mekatronik ya da kavrama arızası benim de başıma gelecek mi?
    Şu an yurtdışındayım. Dönünce satsam, arabamı seviyorum, satmasam hergün korku içindeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

aracına serviste S3 tavan çıtası taktıran oldu mu?
    https://urun.n11.com/tasiyici-barlar/audi-a3-s3-2014-2016-orjinal-skyport-tavan-citasi-P351529178
    https://tr.aliexpress.com/item/32831511367.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snoppy -- 24 Kasım 2019; 15:31:19 >

• snoppy kullanıcısına yanıt
    Çok fazla istyorum fiyat alırsanız paylaşır mısınız?

• DeliCingene kullanıcısına yanıt
    tabii ki paylaşırım ama öncesinde benim de servisteki fiyatlar hakkında üç aşağı beş yukarı bir fikrim olsa da servise öyle gitsem iyi olur diye düşünüyorum.
  • Merhaba. 2016 model a3 araç var. CD deki müzikleri rasgele çalamıyoruz. Bunun ayarı var mı acaba? Yardımcı olabilecek :(
  • Selamlar 2015 a3 sedan için internetten paspas alan varsa öneri verebilir mi

• plekumat06 P kullanıcısına yanıt
    tekzenin internet sitesinden bosse marka paspas alabilirsiniz ben yeni aldım gayet memnunum 115 liraydı

Ben araç alırkej bayiden sordum. Yok dediler. Sonradan takılmıyor dediler. Aynısı krom çerçeve için de söylendi.

• Şuan 1.6tdş manurl 2018 kasım çıkışlı arabamın bakımı geldi 3 5 gün önce acaba 1-1.5 ay geç götürsem sorun olur mu? Araba 5 bin kmde

• EriadoR_ kullanıcısına yanıt
    merhaba;

2014 1.6tdi sedan kullanıyorum. arabam 110.000 km'de henüz mekatronik kavrama vs şanzımanla ilgili problem yaşamadım. isterseniz satın tabi ama sebebinin bu olmasına gerek yok bence. tabi yine siz bilirsiniz.
  • DeliCingene kullanıcısına yanıt
    yıllık bakımı geciktirince bir şey olur mu bilmiyorum ama kilometreyi 3-5 bin geçirince sorun olmuyordu.

selamlar.
  • Arabamın arka sileceği çok ses yapıyor, servisten silecek almıştım ama 1 ay sonra aynı ses devam etti. Bu arka silecek sesini yaşayan ve çözebilen var mı?

• Arkadaşlar selam, ön park sensör hatası yaşayan oldu mu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Preobrazhenski

Arabamın arka sileceği çok ses yapıyor, servisten silecek almıştım ama 1 ay sonra aynı ses devam etti. Bu arka silecek sesini yaşayan ve çözebilen var mı?
    ilginç ama benim araçta da ses yapıyor. Lastiğini değiştirdim, kendisini komple değiştirdim, yetmedi cam üzerinde demir tozu temizliği ve yumuşak kille pürüzsüzleştirme işlemi yaptım bana mısın demedi. birkaç kullanımdan sonra ses yapmaya başlıyor yine. Camın bombesi mi hatalı nedir anlamadım bir türlü.
  • tohr T kullanıcısına yanıt
    İlk aldığım günden beri arada yapıyor. Kendi kafasına göre engel varmış gibi ötüyor.
    Aynı sorun bende de var

• Geri viteste park etmeye çalışırken balatalardan ses gelen var mı? Fren yapınca mı oluyor anlamadım Benim araç henüz 2800 km de , son 1 aydır olmaya başladı gibi

• concordet72 C kullanıcısına yanıt
    Ben sıfır km 2017 Aralıkta almıştım arabayı. Çok sinir bozucu bir ses, servise götürdüm normal dediler nesi normalse demiştim ama ilginç bir şekilde yaklaşık 1 sene sonra kendiliğinden geçti, şimdi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munans -- 6 Aralık 2019; 0:34:16 >
  • 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.