Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alper029 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
8.693
Cevap
155
Favori
570.292
Tıklama
Giriş
    428 Mesaj

120 binde değişecekti zaten bi 30 bin km erken bozuldu, ben de 15 bin km kadar uyarı verdikçe su ekleyerek devam ettim.

dediğim gibi allah cana vermesin demek lazım. umarım bundan sonra sıkıntısızca uzun yıllar boyu kullanırsınız.

bir de şöyle bir şey geldi benim arabamın başına kapağı düşmüş logarı(açık mı bırakmışlar yoksa içe mi düşmüş bilmiyorum) görmedim yağmurda ona düşüp sağdaki ön ve arka iki jantı yamulttum, ön lastikte içten balon yapmıştı, jantları düzelttirdim lastikleri değiştirdim ama bir süre sonra vınlama sesi gelmeye başladı sağ taraftan ve sağ ön porya bilyesi değişti, bu kadar hasarla atlattığıma çok şaşırmıştım o zaman. narin gibi gözükse de sağlam arabalar aslında.
    |
    |
    zekersin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

DSG için yapılması gereken dedikleriniz zaten.
    |
    |
    darkrapsodi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iyi bari o zaman gereken her şeyi yaqpıyormuşum :)
    |
    |
    Eng. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bak poryayı unutmuşum. Benim durduk yere sol ön teker poryası da bozuldu. Değiştirdim. Bu şartlar altında audiye tövbe etmem lazım ama seviyorum. Sıfır alacak olsam yine alırım. Geçen gün 170 bin sportback'e fiyat aldım. Cam tavan, dinamik sinyal vs. Fiyat çok iyi geldi. Ordan çıkıp mercedese gitim. A serisi sedana 293 bin teklif ettiler. Mbux hariç öyle aman aman bi yanı da yoktu. Üstelik bezinliydi. Bu arada benzinliye de partikül filtresi koymuşlar. Koşarak uzaklaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zekersin -- 25 Ekim 2019; 14:40:23 >
    |
    |

sıfır için 170 bin mevcut piyasa şartlarında iyiymiş gerçekten. A serisi sedan için biçilen fiyat çok absürt.

benzinde partikül filtresi ilginç olmuş ama neden ihtiyaç duydular ki acaba?
    |
    |
    zekersin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Emisyon düşürmek için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    478 Mesaj
    Rejenerasyon olduğunda zaten egzosdan farklı bir koku geliyor. Anlaşılır aradaki fark.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    daskinoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    cevap tabiki.. yağ modeli sordum ve bu yağı söyeldi. castrol edge professional longlife iii 5w-30. yalnız bu yağı bulmak imkansız.
    amazon da var o da Türkiye ye göndermiyor. Doğuş castrolü de kendine bağlamış anlaşılan...
    Herkese selamlar.

Geçen Cuma günü 120 bin liraya leon ararken,154000 TL'ye 2016 tdi ambiente donanim 26000 km'de A3 aldım.Aracın premium havası çok hoşuma gitti ve leon'dan vazgeçerek almış oldum. Araba donanim açısından oldukça iyi ama bazı eklemeler yapılabilir gibi geliyor.Anahtarsız çalıştırma ve navigasyon yüklemesi yapılabilir mi? Arka koltuklar için kol dayama yaptiran oldu mu? Seramik koruma ve kaput film korumayı yaptırdık. Sizlerin tavsiye edeceği birşey olursada paylaşmanızı rica ediyorum.

|
    |
    2016 A3 sportback'ta yol yada lastik seside olabilir.Bu seviyede bir arabada olması hayal kırıklığı oldu.Bu sesi kesebilen oldu mu?Tavsiyeleriniz nelerdir.

|
    |

Hocam standart yağ-filtre bakımı için mi randevu aldınız?
    Araç kaç km'de ve hangi servisten aldınız randevuyu bir de malzeme dahil ne fiyat verdiler acaba?
    Önümüzdeki ay 2018 model dizel sportback araç için randevu alma durumu var da.
    Garantiden dolayı eli mahkum ne fiyat çıkarırlarsa çıkarsınlar ödenecek gerçi
    |
    |
    bilal.37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Garanti meselesinden dolayı mecbur servise gitmeye devam ediyorum.
    Maltepe Erel den standart bakım aracım 17.200 km 3.yıl.
    Zubizu indirimi, yaş indirimi falan 1300 civarında çıkar dediler.
    |
    |
    aphacan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler.
    1300-1500 civarı olacak gibi araç İzmir'de servise girecek bu arada (muhtemelen Audi Eröz).
    Fiyat alınca paylaşırım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: bilal.37

Garanti meselesinden dolayı mecbur servise gitmeye devam ediyorum.
    Maltepe Erel den standart bakım aracım 17.200 km 3.yıl.
    Zubizu indirimi, yaş indirimi falan 1300 civarında çıkar dediler.
    Zubizu indirimi alabilmek için ekstra birşey belirtmek ya da servise önceden haber verilmesi gerekiyor mu? Yoksa her gelene otomatik yansıtıyorlar mı?
    Cumartesi 3.yıl bakımı için online randevu oluşturdum.

Zubizu uygulamasını indir telefona hocam, anladığım kadarıyla da servis danışmanına uygulama üzerinden bi kod veriyorsun indirim yansıyor.
    Siz nereden aldınız randevu fiyat ne verdiler?
    |
    |
    tokatfatihi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dün maltepe erelde 3. yıllık bakımı yaptırdım. Yakıt filtresi değişimi ile birlikte 1.680 TL ödedim. Yağ hariç bütün parça ve işçiliklerde %10 indirim uygulandı.
    |
    |
    Yakın zamanda sıfır a3 için bayilerden fiyat alan var mı? Liste fiyatları ile gerçek fiyatlar arasındaki farkı merak ediyorum.

Forumda 184 diyorlar. 1.0 SB prestige artı led paket

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    omer_k_izmir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bilal.37

Zubizu uygulamasını indir telefona hocam, anladığım kadarıyla da servis danışmanına uygulama üzerinden bi kod veriyorsun indirim yansıyor.
    Siz nereden aldınız randevu fiyat ne verdiler?
    benimaudim.com da randevularda %10 indirim sürekli uygulanan bir metot (sadece işçilikte geçerli), Cumartesi Erzurum Erz servisi zibuzu indirimi felan var dedi. Kod vs. hiçbirşey istemediler direkt kendileri halleti ve Fren hidroliğini de değiştirelim dediler onay verdim. 1627 TL ödedim. Hidrolik istemesem tutar ne kadar olur diye sordum ve 1370 gibi olacağını belirttiler.
    |
    |
haberler
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.