Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (415. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Audi sıfır faiz kampanyası Dynamic donanım için.

Sport ve design donanım için vade farkı alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydancan

Audi sıfır faiz kampanyası Dynamic donanım için.

Sport ve design donanım için vade farkı alıyorlar.
    Bunu bilmiyordum. Gerçekten öyle mi? Şuan bayideyim design prestige paket için 188 fiyat yazmışlar. Zarardayız :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goyildirim G kullanıcısına yanıt
    aynı şeyi bende yaşamak üzereydim hatta bayramdan önce 192 bine dynamic + prestige pakete kapora verdim aman abi al kaçmaz bu bi daha gelmez dedi satıcı arkadaş ama vazgeçip bayram sonrasını bekledim kaporamı da geri aldım . 2 hafta kadar öncede yine kampanya var gel dedi 189 a sport +prestige pakete kapora verdim sonrasında da istanbul audi cityi aradım onlar telefonda 188250 verdi sinirim bozuldu durumu anlattım hemen 188250 yaptılar ama istanbuldaki arkadaş bunlar ilk seri daha gelicek arabamız var acele etmeyin dedi bende kaporayı yine çektim ve gidip 3000 km de sedanını aldım ve burda şimdi okuyorum 185 bin bile fiyat alan var 3 bin 4 bin TL ler iyi paralar ; İnsanları aman kaçmaz , son araba , alın bi daha gelmez , daha inemeyiz gibi algıyla kandırmak hoş değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: uran

aynı şeyi bende yaşamak üzereydim hatta bayramdan önce 192 bine dynamic + prestige pakete kapora verdim aman abi al kaçmaz bu bi daha gelmez dedi satıcı arkadaş ama vazgeçip bayram sonrasını bekledim kaporamı da geri aldım . 2 hafta kadar öncede yine kampanya var gel dedi 189 a sport +prestige pakete kapora verdim sonrasında da istanbul audi cityi aradım onlar telefonda 188250 verdi sinirim bozuldu durumu anlattım hemen 188250 yaptılar ama istanbuldaki arkadaş bunlar ilk seri daha gelicek arabamız var acele etmeyin dedi bende kaporayı yine çektim ve gidip 3000 km de sedanını aldım ve burda şimdi okuyorum 185 bin bile fiyat alan var 3 bin 4 bin TL ler iyi paralar ; İnsanları aman kaçmaz , son araba , alın bi daha gelmez , daha inemeyiz gibi algıyla kandırmak hoş değil
    Maalesef :(

• Şu zamanda sıfır a3 alabilmek basit bir şey değil. Nacizane tavsiyem 2-3bin fiyat farklarına takılıp arabanızdan alacağınız zevki azaltmayın boşuna. Her zaman farklı fiyatlı araçlar oluyor bayi kar payları ve araçların giriş tarihleri nedeniyle. Bunlar her zaman her marka için olan şeyler Allah kaza bela vermesin ağız tadıyla kullanın :)

1.5tfsi ile ilgili bir soru vardı dizele kıyasla. Ben dizel aracımı satıp 1.5 tfsi almıştım geçen sene. İhtiyaçlara veya beklentilere göre 1.5tfsi çok iyi bir motor aynı şey 1.4tfsi içinde geçerli tabi. 0-100 için 2sn gibi bir fark az görünebilir ama sürüşü inanılmaz farklı kılıyor ara hızlanması, sessizliği ile başlı başına bir tercih sebebi benim için mesela. Benim dizele göre tek şikayetim düşük hızlarda sokak aralarında kasislerde viteste bir kararsızlık olabiliyor. Dizel düşük hızlarda(20-30kmh) daha konforlu olabiliyor.

Beklentilerine göre motor bakın derim. Düşük km ve şehir içi kullanım 1.0 öne çıkarken sürekli yol yapıyor veya aracı sınırlarında kullanıyorsanız dizel daha ekonomik olacaktır. 1.5tfsi ise daha yüksek konfor (arka bağımsız süspansiyon), güç(116-150ps), hız ve tüketim sunuyor :)

Benim iki araçtaki tüketimim 6,1lt ve 6,3lt sırasıyla. Şehir Ankara ortalama hız 47-48kmh gibiydi ama dizelde çok basıyordum yüksek bir ortalamam vardı. Siz normal kullanımda iki motor arasında 1lt tüketim farkı olur gibi düşünün.

Umarım bazı sorulara cevap olabilmişimdir, saygılar.

• Bende a3 sedan 2018 var hız sabitleyiciye taktırmak istiyorum, acaba fiyatla yada konu ile ilgili bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: maktays

Bende a3 sedan 2018 var hız sabitleyiciye taktırmak istiyorum, acaba fiyatla yada konu ile ilgili bilgisi olan var mı?
    Bugün bu işlem için servise gittim. Yazılım güncellemesi bekliyorlarmış. 2 ayı bulabilir dediler Almanyadan yazılımın gelmesi. Bizde bekliyoruz bakalım 2 ay mı olur 12 ay mı göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: halil_ibrhm

Şu zamanda sıfır a3 alabilmek basit bir şey değil. Nacizane tavsiyem 2-3bin fiyat farklarına takılıp arabanızdan alacağınız zevki azaltmayın boşuna. Her zaman farklı fiyatlı araçlar oluyor bayi kar payları ve araçların giriş tarihleri nedeniyle. Bunlar her zaman her marka için olan şeyler Allah kaza bela vermesin ağız tadıyla kullanın :)

1.5tfsi ile ilgili bir soru vardı dizele kıyasla. Ben dizel aracımı satıp 1.5 tfsi almıştım geçen sene. İhtiyaçlara veya beklentilere göre 1.5tfsi çok iyi bir motor aynı şey 1.4tfsi içinde geçerli tabi. 0-100 için 2sn gibi bir fark az görünebilir ama sürüşü inanılmaz farklı kılıyor ara hızlanması, sessizliği ile başlı başına bir tercih sebebi benim için mesela. Benim dizele göre tek şikayetim düşük hızlarda sokak aralarında kasislerde viteste bir kararsızlık olabiliyor. Dizel düşük hızlarda(20-30kmh) daha konforlu olabiliyor.

Beklentilerine göre motor bakın derim. Düşük km ve şehir içi kullanım 1.0 öne çıkarken sürekli yol yapıyor veya aracı sınırlarında kullanıyorsanız dizel daha ekonomik olacaktır. 1.5tfsi ise daha yüksek konfor (arka bağımsız süspansiyon), güç(116-150ps), hız ve tüketim sunuyor :)

Benim iki araçtaki tüketimim 6,1lt ve 6,3lt sırasıyla. Şehir Ankara ortalama hız 47-48kmh gibiydi ama dizelde çok basıyordum yüksek bir ortalamam vardı. Siz normal kullanımda iki motor arasında 1lt tüketim farkı olur gibi düşünün.

Umarım bazı sorulara cevap olabilmişimdir, saygılar.
    Söylemlerinize hak veriyorum kesinlikle. Lakin 3 hafta önce ile şimdi arasında 8 bin TL olunca insanın biraz zoruna gidiyor haliyle. İki aylık maaşımız neredeyse.

• Vosmer Bornova'dan A3 dizel 15 bin ilk bakım için 1640 TL fiyat aldım. Sizce fiyat normal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

Vosmer Bornova'dan A3 dizel 15 bin ilk bakım için 1640 TL fiyat aldım. Sizce fiyat normal mi?
    vosmerde 1.5 ay önce 60.000km bakımını (mazot filtresi dahil) 1680TL'ye yaptırttım. Tabi bunda Zubizu indirimi de var.
  • Zubizu indirimi için önceden kayıt olmak (ya da plakayı kaydetmek) mı gerekiyor? Şirket aracı olması indirim alınmasına engel teşkil eder mi acaba?

• Merhaba arkadaşlar, birkaç ay önce 2016 model A3 sportback aracımı sattım. Hiç kullanmadığım fabrika çıkışı orjinal velür paspasları satıyorum. İsteyen varsa özelden iletişime geçebilir.  Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-  Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar 30 000 km den düşük sportline veya design A3 satmayı dusunen varsa bana mesaj atsın konuşalım

• quote:

Orijinalden alıntı: maktays

Bende a3 sedan 2018 var hız sabitleyiciye taktırmak istiyorum, acaba fiyatla yada konu ile ilgili bilgisi olan var mı?
    Haziran başında işçilik dahil 2500 TL demişlerdi.
  • 2019 da manuel secenegi var mi bilgisi olan var mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirmania -- 30 Haziran 2019; 17:0:8 >
  • kadirmania K kullanıcısına yanıt
    Yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

Haziran başında işçilik dahil 2500 TL demişlerdi.

Alıntıları Göster
    2015 eylülde aracı aldığım gibi 1050tl'ye yaptırmıştım avek'te
  • greenflash kullanıcısına yanıt
    Denizli Batı'da 15 bin bakımını 1400 liraya yaptırdım. A3 2018 tdi manuel
  • Arkadaslar resimdeki girintiyi sorunsuz sekilde ve fazla para ödemeden düzelttirebilirmiyim?
     Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-
     Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Rötuş boyası ile hallolur ama hocam mikroskopla görünmeyen bi çizik gerek var mı sizce

• 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.