Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
8.605
Cevap
149
Favori
561.964
Tıklama
Giriş
    3407 Mesaj

Rica ederim. Hatta buyrun iç yapısını da görün. Full led iö tarafta iki led ampul ile görevini yaparken, matrixde 100lerce led yolun virajın karşıdan gelen aracın durumuna göre sürekli değişken çalışır.

FULL LED

MATRİX

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Hakan.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7996 Mesaj
    bu ılandakıler neden matrıx tazmıs hocam sattıktan sonra adam gelse bu matrıx degıl dese ne yapacaklar

Bizim ülke insanı kafa başka bir şeye çalışmaz ki. Anca dolandırıcılık hile hurda

|
    |
    Hakan.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7996 Mesaj

vallahi hocam sorma
    |
    |
    Bahsedilenler: RANCH SOS

Ful led ile matrix arasındaki farkı pek çok kullanıcı bile bilmiyordur.
    |
    |
    RANCH SOS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

artık uzun vade kullanım deneyimleri için sorusu olan varsa memnuniyetle cevaplarım.

45.000 km'de garantiden kavramayı değiştirdiler, bunun dışında standart her 15 binde bir bakıma girdi ek masraf çıkarmadı.

55.000 km'dir aynı kavrama ile sorunsuz kullanıyorum araç haftaiçi her gün istanbul trafiğinde. şu anda titreme vs bir şey yok gayet sağlıklı çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkrapsodi -- 11 Haziran 2019; 16:33:47 >
    |
    |
    15 gün önce alamadığım aracı şimdi almak üzereyim bu sefer de 1,6 tdi sport + prestige paket (sunroof) ve led farlar mevcut araca kapora verdim beyaz renk ama hala alıp almama konusunda kararsızım bu araçlar 200 bin eder mi bu fiyata başkasına satabilirmiyim yani kafamda bir sürü soru var Audi'nin giriş seviyesi bi arabasına 200 vericem kendim bile inanamıyorum ama piyasa malum akıl verin destek verin

Deri koltuk, gg kamerası, elektrikli koltuk, ön park algılayıcısı varsa değer...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    uran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sportlarda deri yokmuş designlarda yarı deri var fakat onlarda da koltukda yanal destekle baldır desteği yok gg kamera var ön park var , elektrikli koltukda yok hatta bence en komiği hız sabitleme yok
    |
    |

82 bin tl vermeyip 2 sene sonra 150 bine aldım. Hiç dert etme 😂

|
    |
    audi a3 sedan 2015 model aracım için ikinci el bir kaç tane hız sabitleme aparatı buldum.
    fakat uyumlu olup olmadığı konusunda fikrim yok.
    uyumluluğunu nasıl kontrol edebileceğimizi paylaşırsa sevinirim.
    bazısı hatchback için diyorlar bazısı makyaj sonrası için diyorlar anlamadım gitti.

aşağıdaki daha önce forumda paylaşılmış resim buldum.
    bilgisi olan

2. El hız sabitlemeyi takamazsınız. Hız sabitleme araca kodlanıyor ve tek seferlik. (Servisin verdiği Bilgi)

|
    |
    akemals42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Servise göre apple carplay de takılmıyor araçlara yalnız ben aux kanalından bağladım.
    O zaman internette satılan ikinci eller nasıl yapıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 13 Haziran 2019; 11:6:38 >
    |
    |
    ekiraz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1013 Mesaj

Bence 1.0 motor 2. Elini alın. 1.0 motor dizeli aratmaz, performans ve tüketim yönünden.vergisi ve bakımı da daha düşük.

|
    |
  • Yüzbaşı
    265 Mesaj

Apple carplay konusunda daha detaylı bilgi verebilirmisiniz rica etsem.
    |
    |
    akemals42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ekiraz

2. El hız sabitlemeyi takamazsınız. Hız sabitleme araca kodlanıyor ve tek seferlik. (Servisin verdiği Bilgi)
    Dışarıdaki takanlar da kodlama yapıyor. Servisin yaptığı şeyden çok farklı değil.

|
    |
    Arkadaşlar benim aracım A3 1.6 tdi ambition. 2014 model. İstanbulda şehir içi kullanıyorum kısa mesafede. Km o yüzden çok düşük. Bir ara aracı satıp benzinli A4 veya o tarz bişeyler almaya niyetlendim ama fiyatlar inanılmaz seviyelerde. Yani arqbamı satıp üzerine en az 150k eklemem gerekiyor sıfır araç almak için. Bu dönemde bunu yapmak imkansız ve saçma.
    Bende acaba arabama eklemeler yapıp farklı bir araç havaaı ve heyecanı yakalayabilirmiyim diye düşündüm.
    Mesela mmi ekranı değişim android ve apple car play özelliği olan bir siaten ve fg özelliği vs ekletsem nasıl olur kaça mal okır?

|
    |
    Selamlar, aracımı geçtiğimiz Kasım ayında almıştım. 12500 km'ye ulaştım ve tahminime göre 30 Haziran'da 14900 km'ye ulaşma durumu var. Servis randevusuna 15bin'i biraz olsa da geçip gitsek problem olur mu?

Zamanında servisi arayıp bu durumu sorduğumda 1000 km ye kadar geçirebilirsiniz en kötü demişti.
    Bu servis davranışı bakımından 1000 km yoksa zaten koydukları yağ 10bin kmden sonra çöp oluyor. 1000 2000 geçsende çok bir şey değişmez. Ama geçirme tabiki de.

Ben mecbur servise gidiyoruz kavramasan dolayı. 15 binde servise gidiyorsam 22500 de sadece yağ ve yağ filtresi değişimini kendim yapıyorum. Şartları bu kadar kötü bir ülkede o koydukları castrol seri üretim varil yağın 15bini sağlıklı bir şekilde çıkarması imkansız zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RANCH SOS -- 18 Haziran 2019; 23:36:46 >
    |
    |
    greenflash kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1013 Mesaj

Hiç bir şey olmaz.rahat olun.

|
    |
    greenflash kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.