Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (407. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu karın ağrısını tam 3 sene çektim. Araştır soruştur. Yakıt ve ekonomimi düşünerek 1.0 sıfır aldım. Yakıt önemli demezsen 1.5 motorları var onu alıp makineyi kudurtabilirsin. Kaldı ki s modda koltuğa yapıştıran ve ne ara 200 olduğu belli olmayan bir yapısı var 1.0 motorun gerçi 130 dan sonra azcık duraksıyor ondan sonra tekrar açılıp yapıştırıyor. Dizel almazdım ama bunu kesin diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiserx

Bu karın ağrısını tam 3 sene çektim. Araştır soruştur. Yakıt ve ekonomimi düşünerek 1.0 sıfır aldım. Yakıt önemli demezsen 1.5 motorları var onu alıp makineyi kudurtabilirsin. Kaldı ki s modda koltuğa yapıştıran ve ne ara 200 olduğu belli olmayan bir yapısı var 1.0 motorun gerçi 130 dan sonra azcık duraksıyor ondan sonra tekrar açılıp yapıştırıyor. Dizel almazdım ama bunu kesin diyebilirim
    Neden dizel almazsınız ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vergi dezavantajı, ses, hantal motor yapısı, yakıt ekonomisi arasında eskisi kadar farkın bulunmaması buna ilaveten ilk alım maliyetinin yüksekliği ve son olarak uzun km’ler sonrasında bakım vs masraflarının çokluğu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaiserx K kullanıcısına yanıt
    1.6 dizel 1.0 benzinliden daha mi zayif ya aklim almiyor o kadarini sanki bana dizel daha keyifli olur gibi geliyor 1.0 i cok kisa sürdüm tabi bilemiyorum tam ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainTsubasa483

1.6 dizel 1.0 benzinliden daha mi zayif ya aklim almiyor o kadarini sanki bana dizel daha keyifli olur gibi geliyor 1.0 i cok kisa sürdüm tabi bilemiyorum tam ama.
    kişiden kişiye değişmekle beraber 2 aracı da kullanıp 1.6 dizel aldım. Arada çok fazla bir fark olmadığı için 1.0 yerine vergi dezavantajına rağmen 1.6 dizel tercih ettim. Bence uzun yol yapacaksanız dizel hala avantajlı.
  • A3 HB 1.0 DSG 2018 15000 km ye kaç TL için pazarlık yapmalıyım? Sıfırı şu an ne kadar bayilerde.

• 14 Aralık ta 150’500 e alındı

• Aracım 2014 1.6 tdi sportpack attraction paketi. 27000km de taliplisi var tahmini ederi nedir acaba ?

• Arkadaşlar bu 2018 modellerin navigasyon olayı nasıl çözülür? Uzun yolda iki kez telefon navigasyonu yüzünden kaza atlattık. Bu işin uygun fiyata çözümü var mı?

Uygun bir çözümü yok. Telefon tutacağı kullabmıyor musunuz?

Eğer harita kalitesinden şikayetçi iseniz Google Haritalar en iyisidir. Aracın navigasyonun da olan harita ve yönlendirme sistemlerinin google mapsden daha iyi olduğunu düşünmeyin

• Hocam aracı yeni aldım tutucu yoktu eşimin elinden bakıyordum çok tehlikeli gerçekten. Tutucu olarak nasıl bir malzeme kullanayım tavsiyeniz olur mu?

N11 de satılan Audi A3 uyumlu telefon tutucu var satış sayısı ve geri bildirim çok iyi tavsiye ederim.

Ben bu ürünü kullanıyorum, A3 için çok uygun. Kullanacağım zaman torpido gözünden alıp kolayca yerine yerleştiriyorum. Dezavantajları biraz altta kalması ve de fiyatı.
    https://www.parcagonder.com/TELEFON-TUTUCU-AYAK-BARDAKLIK-ICIN-AKILLI-DELEFON-DESTEGI,PR-1793049.html
    A3 için en güzel model budur. Ve bu modeli ilk satsn kişinin ürününden alın. Hem baseus marka manyetik kullanıyor en kalitelilerinden.
    Linkte araç yılını seçin. Model olarak da logolu olanı öneririm. Diğer saçma sapan ürünlere para vermeyin. A3 için en ideali budur.

https://m.n11.com/audi-a3-telefon-tutucu-baseus-P216132302?Renk=Siyah&Araç+Yılı=2013-2018+Arası&Model=Logolu+Model&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAiA4t_iBRApEiwAn-vt-9bJjfgKnd_MhRCpHGGt9315ufBtyqwf-APlqA5OX-oc1iRFVZYARBoCWlIQAvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 4 Şubat 2019; 14:50:16 >

• Hocam bu manyetik tutucular telefona zararlı mı peki

Hayır bi zararları yok.

• Merhabalar,

İkinci el 2013 model a3 sportback 1.6 TDI Attraction S-tronik modelini almayı düşünüyorum. Alırken nelere dikkat etmeliyim ? Kronik sorunları var mı ?

• soad_sefa kullanıcısına yanıt
    Senelik bakımları yetkili serviste yapılmış bir araç bulabilirseniz çok iyi olur. Servis kayıtlarından geçmişi görebilirsiniz. Aracın km'sine bağlı olarak kavrama yenilenmiş olabilir. 35k km altında kavrama yenileyen bir araçsa uzak dursaniz iyi olabilir. Hayırlısı olsun.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    110 bin km’de Şu an araç. Servis bakımlı. Otomatik vitesinde kronik sorun var mı ?

• soad_sefa kullanıcısına yanıt
    Hocam manuel araba alıken baskı balata bştmesine engel olamadığın gibi kavramayada engel olamazsın. Gayet doğal bi durum. Mekatronike iyi baktırın. Sıkıntı olcağını sanmam ama bi baktırın bence.

• 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.