Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (387. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2017 sportline 1.6 tdi sedan prestij paket led far ve stop katlanır ayna metalik renk 169bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faz1955 -- 29 Mart 2018; 15:20:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaslar 2008 1.6 102 bglik motordan otomatik a3 aldım aracın kontagını ilk açtıgımda p konumunda gösterip sonrasında hemen bütün harfler(prdns) sürekli yanar hale geliyor ve aracın kacıncı viteste oldugunu da göremiyorum vites gecişlerinde sorun olmadıgını düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler
  • Şu sıralar aldığım direksiyon dersinde kullandığım araba bu. Şuraya reklamını da bırakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faz1955

2017 sportline 1.6 tdi sedan prestij paket led far ve stop katlanır ayna metalik renk 169bin

birde şimdi sor euro bu konumda iken elde olanı aldığın için kendini şanslı hissedeceksin.
  • Merhaba,
    Akü değiştiren var mı, EFB veya AGM ne tip akü aldınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faz1955

Çok iyi fiyat stokta kalmış bir araçtı sanırım o donanımda bir arac şu anki kurla imkansız

• Arkadaşlar multimedia nın cd sürücüsü içine SD kartı taktım yanlışlıkla CS kart içeride kaldı.Multimedia yı sökmek için anahtarlarını nereden bulabiliriz? Bilgisi olan var mı?

http://www.aztekteknoloji.com/hama/urun/arac-radyo-anahtari-audivwchrysler/HM.42666

Bu veya benzeri bir şey olsa gerek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Arkadaşlar multimedia nın cd sürücüsü içine SD kartı taktım yanlışlıkla CS kart içeride kaldı.Multimedia yı sökmek için anahtarlarını nereden bulabiliriz? Bilgisi olan var mı?

http://www.aztekteknoloji.com/hama/urun/arac-radyo-anahtari-audivwchrysler/HM.42666

Bu veya benzeri bir şey olsa gerek..
    araç trim kiti
    olarak aratırsanız aliexpress n11 gittigidiyor sahibinden gibi yerlerde buna benzer parçalar mevcut hocam .

youtube da söküm videolarını seyredin aracınızın teyibinin birde ona göre girişin olmadı servise götürün.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Hocam bulduklarım hep eski kasa için.Gerçi yüksek ihtimal yeni kasaya da uyar ama.Servis te hem uzak hem vakit alacak hem pahalıya yapacak.Kafayı çıkartıp üstünü söküp alacağım işlem bu kadar basit.Servis çalışanlara zerre güvenim yok.O konuda tecrübeliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Hocam bulduklarım hep eski kasa için.Gerçi yüksek ihtimal yeni kasaya da uyar ama.Servis te hem uzak hem vakit alacak hem pahalıya yapacak.Kafayı çıkartıp üstünü söküp alacağım işlem bu kadar basit.Servis çalışanlara zerre güvenim yok.O konuda tecrübeliyim.
    trim setleriyle işinizi görürürsünüz ozaman hocam.
    1-2 youtube dan açma sökme videosu da seyret süprizle karşılaşma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strange Night

Şu sıralar aldığım direksiyon dersinde kullandığım araba bu. Şuraya reklamını da bırakalım.

bu eski kasası yalnız ustad

• Selam arkadaşlar,

2017 model Sportback 1.6 tdi design line satın alıyorum (tanıdıktan).

Geri görüş kamerası ve hız sabitleme sonradan serviste eklenebilen özellikler midir? Eğer öyleyse tahmini ne kadar tutar bilen var mıdır?

(cuma gecesi kafama takıldı, pazartesiyi beklemeden sormak istedim).

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

trim setleriyle işinizi görürürsünüz ozaman hocam.
    1-2 youtube dan açma sökme videosu da seyret süprizle karşılaşma.

Alıntıları Göster
    Elektrikçi 2 dk da yaptı. Anahtar da piyasada olan anahtarlardan bir tanesiydi.
  • BTMWTMP B kullanıcısına yanıt
    Geri görüşü servislee takmıyor. Takan servis varsa kendi insiyatifiyle. Ama hız sabitlemeyi hepsi takıyor. 1170tl+işçilik. 1500 e yapıyorlar diye biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefondaki müzikleri bluetooth dan nlemek için nasıl bir ayar yapmam gerek? Telefon konuşmasını yapabiliyorum ama medya sesi gelmiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: SARIMSAKLI MAYONEZ

Geri görüşü servislee takmıyor. Takan servis varsa kendi insiyatifiyle. Ama hız sabitlemeyi hepsi takıyor. 1170tl+işçilik. 1500 e yapıyorlar diye biliyorum.
    Bilgi için teşekkürler. Geri görüş için Ender Elektronik'te vs. bagaj kilitinin yerine takılan orjinal kamera varmış ancak garantiyi bozar mıyım diye korkuyorum.

Hız sabitleme için dün Çekmeköy Audi 2115 TL fiyat çekti (malzeme+işçilik)
  • BTMWTMP B kullanıcısına yanıt
     Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

Dün çekilmiş bir fotoğraf. Bayrampaşa Audi Şenyıldız

İşçiliğe o kadar almaları çok absürt.

Ender ile ilgili olarak da yaptırın hiçbir sorun olmaz. Garanti dışı kalma vb gibi bir durum yok. Parçayı monteden sonra kaskoya ekletin yeterli

• thekinger T kullanıcısına yanıt
    Android ise telefonunuz ayarlarda bluetooth kısmına gidin. Bağlandığınız aygıtı seçip "medya sesi" seçeneğini seçin
     Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 15 Nisan 2018; 18:26:45 >
  • Arkadaslar 2015 Model 2.0 TDI Audi A3 Sportback Ambition tavsiye edermisiniz? Sorunlari varmidir bu modellerin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SARIMSAKLI MAYONEZ

Dün çekilmiş bir fotoğraf. Bayrampaşa Audi Şenyıldız

İşçiliğe o kadar almaları çok absürt.

Ender ile ilgili olarak da yaptırın hiçbir sorun olmaz. Garanti dışı kalma vb gibi bir durum yok. Parçayı monteden sonra kaskoya ekletin yeterli
    bende geçen hafta sordum 2000 in biraz üstü dediler telefon ile izmirden gerçekten çok, hele ki parça fiyatı böyleyse. Şenyıldızda ne kadara yapıyorlar acaba.

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.