Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (386. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görüşü etkileyecek düzeyde olmadığında(dediğiniz gibi daha düşük hızlarda) benim çocukların hoşuna gitti hatta bu su turbulansı .Ama golf'te olmadığına eminim böyle bir durumun. Servise göstermeyi düşünmüyorum ..Çözülemeyen sorunlar için 1.cevap:ilk defa sizde duyduk bu şikayeti,2.cevap Herkeste var bu durum ama, bu bir problem değil..Çok önemli bir problem olmadıkça peryodik bakım yaptırıp kaçmaya çalışıyorum servislerden genelde..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Servisten tekrar bakmak için çağırmışlar hocam ama pek birşey çıkacağını zannetmiyoruz. Bu boyutta olmasa da benim A4'te de var gibi duruyor. 2 gün önce yoğun yağmurda ortalama 100km/h dolayları hızda benim aracımda da bir akıntı oluştu. Daha yüksek süratte ve daha yoğun yağışta ayna görünmez hale gelebiliyor. Kuvvetle muhtemel tasarımsal bir sıkıntı olabilir. Daha evvel GOLF ve A3 Sedan'da dikkatimi çekmemişti. Arkadaşımız uyarana kadar 1 senedir A4'te de dikkatimi çekmemişti.

Benim araçta görsel ;

A3 Sedan aracımda da var benim, yağmur suyu ve silecek suyu hep bu şekilde akıyor. Hatta silecek suyu sıkılırken hızlıysak ve yavaşlayınca aşağı doğru inip ivme kaybediyor :)

• Arkadaşlar herkese merhaba, malüm problemi yaşayan benim, aracım 2 aylık kadar servise götürdüm “daha önce hiç karşılaşmadık” dediler, baktılar ama çözüm olmadı, zannedersem tasarımsal bir konu yada benim tahminim ön cam sol çıtalar ile ilgili sorun var çünkü benim araçta su sol aynanın yarım karış üzerinden yan cama geliyor oradan sol cama akıyor, birazda sol Aynanın orada öbekleniyor, video var ama buraya ekleyemedim. Sonuç olarak ben işin peşini şuan için bıraktım, belki konuyu Almanya ile paylaşırsak çözüm yolunda ilerlemiş oluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir haftadır a3 1.0 kullanıyorum daha önceleri mercedes kullandım..bir konuya açıklık getirmek istedim.sözüm 1.0 çekerim, giderim diyen şaba nlara, ya ben bu kadar kıvrak ZIP kın gibi bir araç beklemiyordum.çekmek değil resmen ateş ediyo bu araç..çok keyifli kullanması...lütfen tecrübe ederek konuşalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenivolvos40

Arkadaşlar merhaba,

Sline Aracımda 17 Jant bulunmakta ve bunları orijinal 18 ile değiştirmek istiyorum. Mevcut jantları ekledim. Aracım 15000Km de çizik vs bulunmuyor. resimde görüldüğü gibi çok temiz. ilgilenmek isteyen varsa özelden mesaj atabilir.

kazasız sürüşler.

dostum satıldı mı jantlar.
    sattıysan hayırlı olsun, satmadıysan ne kadara verirsin.
    son olarak bende 17" almayı planlıyourm ama orjinal olanından. satış yaptıysan kaça sattığını söylermisin? özelden
    teşekkürler

• Audi a3 sportline 2017 aracıma 17-18 (konfor nedeniyle karar veremedim) jant taktırmak istiyorum. Öneriniz olur mu, ikinci el de alabilirim.
    ayrıca ankaradaki gmg garage a denk, işini doğru yapan istanbul anadolu yakasında hizmet veren film uygulamacı var mıdır?

• Bilgi gelirse benimle de paylaşabilir misiniz ☺ Lütfen

• Kongor kullanıcısına yanıt
    tabiki

• Günaydın arkadaşlar işe gitmek üzere arabama yürüdüğümde bu kırığı farkettim.Kırık etrafında,tamponda vs.çizik dahi yok.Yani nokta atışı bir kırık.Bu nasıl olur bir fikriniz var mı? Birde diğer sis çerçevesine kadar uzanan bir parça bu sanırım,bu kısım için parça ismi var mı? Yoksa servise tarif ederek mi fiyat öğrenebilirim.Teşekkürler.

• https://www.youtube.com/watch?v=LHqgwUn-tTI
    https://www.youtube.com/watch?v=qXczrpG_se4
    böyle bir uygulama yapan varmı acaba cok kullanışlı birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: se1530

https://www.youtube.com/watch?v=LHqgwUn-tTI
    https://www.youtube.com/watch?v=qXczrpG_se4
    böyle bir uygulama yapan varmı acaba cok kullanışlı birşey

bagaj kilidi mekanızmanız plastikse ileride sorun yaratabilir. sürekli baskı altında kalıyor mekanizma ve plastikse ileiriki zamanlarda kırılıyor.
    değişik araç marka modellerinde test edenlerin genel sonucu bu hocam.

• birde o amartisör lü çubuğu değistirip yapanlar var seat leon cular
    cok uygulamış bilemedim önceki aracımda vardı bu özellik çok kullanışlı idi
  • quote:

birde o amartisör lü çubuğu değistirip yapanlar var seat leon cular
    cok uygulamış bilemedim önceki aracımda vardı bu özellik çok kullanışlı idi

hocam benim aracımda seat leon mk3.
    ama leonların bagaj klitleri plastik ve zamanla kırılan çok bu tarz uygulama yapıp.
    ha bu demek değilki illaha kırılacak ama sürekli kilide baskı uyguluyor bu sistemler.
    bagaj kilit mekanizmanızı kontrol edin belki a3 te metaldir metalse gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz.
  • https://www.youtube.com/watch?v=zRnBkGELs5E
    burada da yay kullanmamış skoda fabia combi nin amartisörünü
    kullanmış kendime bir olur yol arıyorum 2011 jettamda bile vardı
  • quote:

https://www.youtube.com/watch?v=zRnBkGELs5E
    burada da yay kullanmamış skoda fabia combi nin amartisörünü
    kullanmış kendime bir olur yol arıyorum 2011 jettamda bile vardı

Scirocco daki sistemide takıyorlar hocam
    Scirocco Pop-up Puffer diye geçiyor
    https://www.youtube.com/watch?v=jls1XU7FR0Q

bu sisemlerin hepsi klide yük bindiriyor benim demek istediğim o deneyebilirsiniz herhangi birini
    en kötü klit mekanizmanızı değiştirirsiniz bozulursa.

• Arkadaşlar merhaba, 2013 1.6 tdi aracımda su eksiltmemesine rağmen resimdeki uyarıyı alıyorum. Sizin de başınıza böyle birşey geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: limitor

Arkadaşlar merhaba, 2013 1.6 tdi aracımda su eksiltmemesine rağmen resimdeki uyarıyı alıyorum. Sizin de başınıza böyle birşey geldi mi?

merhaba;

bunun hiç normal bir şey olduğunu düşünmüyorum, 85 bin km'deki aracımda hiç böyle bir uyarı görmedim bir an önce servise haber verin bence.

• darkrapsodi D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aslında bir servise gösterdim, bir kaçak yada sorun bulamadılar. Orjinal servisi bana biraz uzak olduğu için vakit bulamadım. Bu durumu yaşıyan oldumu merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: limitor

Merhaba, aslında bir servise gösterdim, bir kaçak yada sorun bulamadılar. Orjinal servisi bana biraz uzak olduğu için vakit bulamadım. Bu durumu yaşıyan oldumu merak ettim

serviste bilgisayara bağlayıp hangi sensörden bu hatayı aldığını tespit edip oraya bakarlar, belki sadece basit bir sensör hatasıdır.
  • Selamlar, yakında 1.6 tdi a fiyat alan oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.