Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (383. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sadece işcilikte %10 indirim yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

https://www.benimaudim.com/randevu-talebi sayfasından randevu alın derim, %10 indirim sağlıyorlarmış.

İndirim olduğunu bildiğimden orayı da denedim ancak cumartesi günü için randevu almak istediğimden bir türlü başaramadım.Şöyle ki benimaudim sitesinde cumartesi gününe denk gelen tarihleri seçtiğimde randevu saatleri aktif olmuyor.Ancak servisi arayarak randevu alabiliyorum onda da indirim olmuyor.
    -Hocam bu far yıkama nasıl çalışıyor biliyor musunuz? Ya da kapak var kendi yok mu sistemin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruhumun

quote:

https://www.benimaudim.com/randevu-talebi sayfasından randevu alın derim, %10 indirim sağlıyorlarmış.

İndirim olduğunu bildiğimden orayı da denedim ancak cumartesi günü için randevu almak istediğimden bir türlü başaramadım.Şöyle ki benimaudim sitesinde cumartesi gününe denk gelen tarihleri seçtiğimde randevu saatleri aktif olmuyor.Ancak servisi arayarak randevu alabiliyorum onda da indirim olmuyor.
    -Hocam bu far yıkama nasıl çalışıyor biliyor musunuz? Ya da kapak var kendi yok mu sistemin.

Müşteri hizmetlerini arayın durumu belirtin bende 2 gün bekledim servis danışman vs seçemedim haftasonu doldu dedim müşteri hizmetleri hangi bayii gideceğimi sordu ve o bayiiden tlf geldi randevum oluşturuldu ve ödeme noktasın da durumu hatırlattım ve işçilik %10 uygulandı bilginiz olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fdaolu4198 F kullanıcısına yanıt
    hb alacaksanız a3

sedan alacaksanız 2.el 3 kasa bmw

hb a3 daha sportif görünümlü ve daha genç işi gibi.

sedanla hb iç hacim neredeyse aynı. sedanın bagajı 40lt daha büyük 380-420

hb almanya’da üretiliyor sedan sanırım polonya olmalı.

a3 sedan şirket araçlarıyla her yer doldu

• ilk bakım için 1.000 tl aşırı pahalı değilmi olsa olsa ne kadar indirim olacak
  • 30bin bakımı kaç para tutacak görecez :) ben 15bin bakımını 900tl ye falan yaptırmıştım. Arkadaşta BMW 116i var onun 1300 falan tuttu 45bin ya da 60bin bakımı. Bizimki de onun gibi bişe olur
  • Audi'lerdeki S-Tronic sorunlu mu, bilenlere sormak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpi_Turk

30bin bakımı kaç para tutacak görecez :) ben 15bin bakımını 900tl ye falan yaptırmıştım. Arkadaşta BMW 116i var onun 1300 falan tuttu 45bin ya da 60bin bakımı. Bizimki de onun gibi bişe olur

çok yüksek fiyatlar gerçi hangi markada gereksiz pahalı değilki bakımlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: forever eagle

hb alacaksanız a3

İç hacimde arka taraf bir tık daha geniş hocam sedanda.

Dediğiniz gibi bagaj 40lt daha büyük.

Sedanlar Macaristanda üretiliyor.

Dediğiniz gibi fakat kompakt sedan sınıfında tasarımsal anlamda bence lider. Çoğu a3 ü a4 sandığım oldu benim.

Sonuç olarak illa hatchback araba alacağım şeklinde sabiti olmayan kişilere kesinlikle a3 alacaksa sedanını öneriyorum. Araba kesinlikle sportback versiyonuna göre daha şekilli ve ve daha ben burdayım diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tokatfatihi

quote:

Orijinalden alıntı: Ruhumun

quote:

Müşteri hizmetlerini arayın durumu belirtin bende 2 gün bekledim servis danışman vs seçemedim haftasonu doldu dedim müşteri hizmetleri hangi bayii gideceğimi sordu ve o bayiiden tlf geldi randevum oluşturuldu ve ödeme noktasın da durumu hatırlattım ve işçilik %10 uygulandı bilginiz olsun..

Diğer versiyonlar için bilmiyorum fakat aracınız dynamic donanım ise evet kapak var ama far yıkama yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: RANCH SOS

quote:

Orijinalden alıntı: forever eagle

hb alacaksanız a3

İç hacimde arka taraf bir tık daha geniş hocam sedanda.

Dediğiniz gibi bagaj 40lt daha büyük.

Sedanlar Macaristanda üretiliyor.

Dediğiniz gibi fakat kompakt sedan sınıfında tasarımsal anlamda bence lider. Çoğu a3 ü a4 sandığım oldu benim.

Sonuç olarak illa hatchback araba alacağım şeklinde sabiti olmayan kişilere kesinlikle a3 alacaksa sedanını öneriyorum. Araba kesinlikle sportback versiyonuna göre daha şekilli ve ve daha ben burdayım diyor.

sedan ve hb lerde ön kısım bire bir aynı ölçüde
    arka kısım hb 1422mm sedan 1423mm olarak geçmekte sadece 1mm fark var
    sedanların iç yükseklik orta kısım 1006mm arka kısım 924mm yani hb a3 göre oldukça basıktır.
    hb iç yükseklik ön kısım 1021mm arka kısım 955mm dir.

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

• forever eagle kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam. Nedense bana daha ferah gelmişti bindiğimde. Yorumumu teknik veri değil hissiyat olarak yapmıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam dış kasa büyük olunca ve dışarıdan bakınca öyle zannediliyor. öncesinde ben bayağı fark var zannediyordum.

şirkette sedan a3 ler var incelemiştim sonra araç alırken de bakınca anladım. araç alırken önce arka koltuğuna otururum

• forever eagle kullanıcısına yanıt
    Aynen aracı bilmeyen dış kasaya bakınca a4 diyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • imzam da yazdığım donanım paketi ile kasım 2016 da aracımı severek çok araştırıp inceleyerek
    aldım şansıma show-room da hem sportback hem sedan vardı EVET KESİNLİKLE KABUL EDİYORUM SEDANIN GÖRSELİ ÇOK İYİ BİR ÜST SINIF gibi duruyo ama sportback almakta değerlendirmem;
    -benim aldığım tarihte sedan 11.000tl daha pahalı idi
    -arka tavan c sütunun tasarımından dolayı basık boyum 1.79 binerken kafamı çarptım
    oturduğumda saçlarımda tavanı hissettim.
    -bagaj evet 40lt bagaj ARTISI var ama yükleme ağzı cok dar ve içinde çok girinti cıkıntı var yani kullanışlı değil .
    - belki çoğu kimse için çok önemli değildir ama benim için çok önemli detay sportback almanya üretimi sedan macaristan.
    tekrar ediyorum sedan görsel olarak çok daha iyi .keşke seat leon st gibi station wagon versiyonu olsaydı a3 ün gerçi oda 2.elde kaybettirirdi çünkü CANIM TÜRKİYEM SEDANCI.

• arkadaşlar merhaba,

2016 Siyah Audi a3 sedan sline ile bende aranıza katılmış bulunmaktayım.
  • Hocam hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olsun

• fdaolu4198 F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar merhaba,

Sline Aracımda 17 Jant bulunmakta ve bunları orijinal 18 ile değiştirmek istiyorum. Mevcut jantları ekledim. Aracım 15000Km de çizik vs bulunmuyor. resimde görüldüğü gibi çok temiz. ilgilenmek isteyen varsa özelden mesaj atabilir.  Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

kazasız sürüşler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenivolvos40

Arkadaşlar merhaba,

Sline Aracımda 17 Jant bulunmakta ve bunları orijinal 18 ile değiştirmek istiyorum. Mevcut jantları ekledim. Aracım 15000Km de çizik vs bulunmuyor. resimde görüldüğü gibi çok temiz. ilgilenmek isteyen varsa özelden mesaj atabilir.  Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

kazasız sürüşler.

Hocam, PM atıyorum ancak forumda sıkıntı var galiba, mesaj kutusunda gönderdiğim gözükmüyor. Mail atarken de captcha hatası veriyor. Anlaşabilirsek almak isterim jantlarınızı

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.