Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ya anahtarla ya da kapı kolunun dış yüzeyine(iç yüzeyin kilidi açmanın tersi) dokunmanız gerekiyor.
  • jasua85 J kullanıcısına yanıt
    LED farları geçtim, 2013 yılında aldığım Clio'da bile varken 2017 model Design Paket A3'te Cruise Kontrol olmamasını şiddetle kınıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munans -- 30 Aralık 2017; 2:1:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sene a3 alan forumda yok gibi. Geçen sene ve önceki sene bu zamanlarda şu paket şu fiyat. bu araçtan hangi bayi de var. fiyat alan oldu mu? araba kalmamış napcam, renk yok.... diye bir sürü muhabbet dönerdi. Şimdi kimseden tık yok.

bmw cilere bakıyorum onlarda da fiyat alan yok. kış lastiği geyiği var, burda telefon tutucu var. durgun heralde piyasa
  • selcukilhan S kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/audi-a3-1-0-tfsi-s-tronic-116-hp-pi-ana-konu--120974552-203#130632119 dostum bu olaylar bu konu üzerinden dönüyor daha çok :)

• 1ooo motor için muhabbet dönüyor galiba genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukilhan

bu sene a3 alan forumda yok gibi. Geçen sene ve önceki sene bu zamanlarda şu paket şu fiyat. bu araçtan hangi bayi de var. fiyat alan oldu mu? araba kalmamış napcam, renk yok.... diye bir sürü muhabbet dönerdi. Şimdi kimseden tık yok.

bmw cilere bakıyorum onlarda da fiyat alan yok. kış lastiği geyiği var, burda telefon tutucu var. durgun heralde piyasa

konuşacak durum mu kalmış arkadaşım 1.0 motor için 117.000 fiyat aldı arkadaşım
  • geçen gün 1.6 TDI ile ilk uzun yolumu (430 km) yaptım. Araç henüz 500 km'de. Genelde 100 km/sa civarında seyrettim, ortalama 5.7 lt yaktı. Yorum yapmak için henüz çok erken biliyorum, sadece paylaşmak istedim.

• Herkese merhaba. 2016 attraction 1.6tdi sb aracımız var. Bu ara farklı bir yatırım için satalım desek piyasası nedir diye merak ediyoruz da varsa görüşlerinizi alabilirim.

20bin km, siyah, 3 yıl garantisi devam ediyor.

Teşekkürler :)
  • halil_ibrhm kullanıcısına yanıt
    Boya değişen yoksa 125-130 eder

• halil_ibrhm kullanıcısına yanıt
    Araç iyi durumdaysa 115 civarına gider diye tahmin ediyorum
  • Sağolun hocam, bizde 120-125 civarı olabilir mi diye düşünmüştük. Boya değişen yok çok şükür.

• quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

Ben de aşağıdaki ürünü kullanıyorum. Yapışma vs dersi yok, her araca uyuyor ve oldukça iyi tutuyor. Şiddetle tavsiye ederim. Çok sert fren yapmadıkça telefon yerinden oynamıyor, önceki aracımda kullanıyordum, sattığım kişi çok beğenince araçla aldı, kendime tekrar aynı ürünü aldım.eğer biraz daha iyisi olaun denirse bi büyük boyu da var.remax marka alın, tr de markasız olanlar da var, silikon kalitesi zayıf olduğundan tutma da zayıf kalıyor onlar

http://s.aliexpress.com/7JBZzeiE

Bir büyük boyu dediğiniz hangisi hocam, onun linkini de atabilir misiniz?

• Arkadaşlar ben de düşünüyorum a3 sedan.xenom be cam tavanlı olarak.audi 0 km araçlara çok mu indirim yapıyor?ikinci ellerden alıp boşa kazıklanır mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: munans

quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

Ben de aşağıdaki ürünü kullanıyorum. Yapışma vs dersi yok, her araca uyuyor ve oldukça iyi tutuyor. Şiddetle tavsiye ederim. Çok sert fren yapmadıkça telefon yerinden oynamıyor, önceki aracımda kullanıyordum, sattığım kişi çok beğenince araçla aldı, kendime tekrar aynı ürünü aldım.eğer biraz daha iyisi olaun denirse bi büyük boyu da var.remax marka alın, tr de markasız olanlar da var, silikon kalitesi zayıf olduğundan tutma da zayıf kalıyor onlar

http://s.aliexpress.com/7JBZzeiE

Bir büyük boyu dediğiniz hangisi hocam, onun linkini de atabilir misiniz?

Remax phone holder yazdığınızda çıkar

• hamido H kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatından indirim oluyor. Mesela A3 TDI SPORTLİNE PI Advance ve Prestige paketle birlikte ( bu paketlerin ismi değişti galiba ) liste fiyatı 208.000 iken 160-165 aralığında alınıyor. İkinci el piyasada buna göre şekilleniyor 140-150 arası aracın durumuna göre. Mesela şu an bahsettiğim aracın ikinci elini birisi daha yüksek fiyattan ilana koymuşsa ekstra donanımlara vardır o aracın ( koltuk ısıtma şerit takip sistemi vs) yahu AUDİ'de hız sabitleme bile opsiyonel :))

• Beyler herkese merhaba uzun zamandır takip ediyorum forumu

Sıfır a3 mü alsam yoksa bmw 1.18 mi ne dersiniz samimiyetle yol gösterebilir misiniz. 28 yaşında ilk kez araba sahini olacak biriyim .

• fdaolu4198 F kullanıcısına yanıt
    http://www.odd.org.tr/web_2837_1/wf_docudownload.aspx?primary_id=2027&type=73&target=categorial1&detail=single&sp_table=&sp_primary=&sp_table_extra=&openfrom=sortial&downloadfirst=yes

a3 ve 1 serisinin satış adetlerine bak kardeşim. çoğunluk yanılıyor olamaz.

ama son söz yine de kalbinin sesini dinle

• quote:

Orijinalden alıntı: fdaolu4198

Beyler herkese merhaba uzun zamandır takip ediyorum forumu

Sıfır a3 mü alsam yoksa bmw 1.18 mi ne dersiniz samimiyetle yol gösterebilir misiniz. 28 yaşında ilk kez araba sahini olacak biriyim .

HB alacaksanız BMW 1
    Sedan alacaksanız Audi A3

Tabi fiyat farklılıkları ve yakıt tercihi konusunu bilmiyorum ama A3 Sedan kullanıyorum, HB alacak olsam 1 alırdım
  • Merhaba arkadaşlar aracın ilk bakımı için fiyat aldım,ancak henüz randevu almadım.Merak edenler için fiyat TDI A3 1.070.00 Tl.

• Ruhumun kullanıcısına yanıt
    https://www.benimaudim.com/randevu-talebi sayfasından randevu alın derim, %10 indirim sağlıyorlarmış.
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.