Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (350. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
673.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: commandoer

Hocam hayırlı satışlar aracınızdaki jantlar orjinal araçta gelen sanırım bu tür bir jantı bulabileceğim bir yer varmıdır bilginiz varmıdır tasarımı çok hoşuma gitti.

Hocam ; jantlar opsiyonel ancak belirttiğiniz gibi orijinal. Yetkili serviste orijinalini getirtmeniz mümkün ama epeyce uçuk fiyat vereceklerdir. Belki 18" e geçmek için elden çıkartmak isteyen olabilir, malum siteyi takip etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 30 Mart 2017; 13:55:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam

• Arkadaşlar herkese merhaba, uzun zaman sonra aradığım a3'ü bulup aldım. Uzun sürdü arayışım . Boş makyajlı kasa sıfır a3 almak yerine dolu bir 2.el a3 aldım. Allah utandırmasın. Yardımı dokunanlara çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2ceahmet -- 30 Mart 2017; 13:55:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2ceahmet

Arkadaşlar herkese merhaba, uzun zaman sonra aradığım a3'ü bulup aldım. Uzun sürdü arayışım . Boş makyajlı kasa sıfır a3 almak yerine dolu bir 2.el a3 aldım. Allah utandırmasın. Yardımı dokunanlara çok teşekkür ederim.

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın keyif ve sağlıkla

• 2ceahmet kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kazasız belasız kullanın

Arkadaşlar 2015 led stoplu aracıma dinamik dönüş sinyali eklenti aparatı gibi birşey var mı? Yoksa komple mi değişmesi gerekir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar herkese merhaba, uzun zaman sonra aradığım a3'ü bulup aldım. Uzun sürdü arayışım . Boş makyajlı kasa sıfır a3 almak yerine dolu bir 2.el a3 aldım. Allah utandırmasın. Yardımı dokunanlara çok teşekkür ederim.

Kazasız belasız güle güle binin İnşallah
  • quote:

Hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kullanmak nasip olur inşallah.
  • Arkadaşlar dinamik dönüş sinyali için aparat yeterli olur mu ? Yoksa stopların komple mi değişmesi gerekiyor ?

Bilgisi olan var mı?

• Anahtarın pilini değiştiren oldu mu arkadaşlar ? Benimki pil düşük pili değiştirin uyarısı vermeye başladı. Anahtara zarar vermeden neresini nasıl açıyoruz acaba?

Edit : Amblem tarafından açılıyormuş. Kataloğa ulaştım

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 31 Mart 2017; 11:14:32 >
  • Kış lastiklerine bugün veda ettim. Nokian'ı çıkartıp Pirelli'yi takan lastikci bile bunun üzerine bu olmayacak abi dedi

• Merhaba arkadaşlar.Sportback aracım için lastik basıncı kaç olmalı.Kapı kenarında yazıyor ama sizlerin tavsiyesi nedir.Teşekkürler.

• Merhaba,

Bayilerde hazır olarak 1.0 TFSI Sportback A3 + Panoramik Cam Tavanlı araç gören oldu mu hiç?
  • 2012 de 1.4 TFSİ ACT motor çıktığında ömrü fazla olmayabilir demiştik. A4'lerde bu motor kullanılmıyordu şimdi makyajla GOLF'te de kalktı. Yeni 150hp'liklerde ACT yok. 1.2 TSi motor 105hp iken iyiydi 110hp yaptılar emisyon nedeniyle bu kez de tüketimi arttı performansi düştü. Yerine 1.0 TSi geldi ve yine GOLF forumuna dikkat ederseniz izlenimler pek iyi değil. Bu motorun da ömrü 5 seneyi geçmeyebilir. 1.0 TFSi'ye niyetlenecekler bu silsileyi ve VAG'ın motorlardan çabuk vazgeçebilirligini dikkate alırlarsa sonradan hayal kırıklığı yaşamayabilirler. Sayg.

Gule güle kullanin hocam. Hangi paket, kac model, kac km de. Ne kadara aldiniz. Sakincasi yoksa fikir olmasi amaciyla bilgi verirmisiniz?

5 aylık bir A3 1.0 TFSI kullanıcısı olarak bu konuyla ilgili ben de bir kaç şey söylemek istiyorum. 1.0 TSI/TFSI motor bahsettiğiniz 1.2 TSI 110 beygirin yerini aldı, hem de hacim ve silindir düşüşüne rağmen performans artışı ve tüketimde düşüş sağlayarak. Üstelik bugün yerini aldığı 1.2 TSI motor piyasadaki bir çok rakibine göre hala rahatça rekabet edebilirken.

VAG grubu yaşadığı skandala son bir kaç yılda büyük miktarda para ayırması gerekmesine rağmen motor ve teknoloji geliştirmelerine devam ediyor. Bu değişimin açıklaması bana göre bu kadar olumlu bir durum. İkinci el değer kaybı için konuşacak olursak da(ki sanırım siz asıl bu kısımla ilgili yorumda bulundunuz), ben bugün VAG grubunun herhangi bir markasında 1.2 TSI 105/110 motoru gözüm kapalı alırım, etrafıma da almaları için tavsiyede bulunurum. En azından kendi çevremdeki insanlar da benimle hemfikir.

Yazdıklarımın amacının size muhalefet etmek olduğunu düşünmezseniz sevinirim. Ben de konuyla ilgili fikirlerimi paylaşmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi breakerman -- 31 Mart 2017; 14:58:30 >
  • breakerman kullanıcısına yanıt
    Hocam ; muhalefet olarak algılamiyorum şahsım adına zira dikkatinizi çekerse motoru da eleştirmedim. Bizde 1.2 TSi 105hp'lik GOLF de mevcut ve bunun da onun gibi alt devirlerinin canlılığı bilgim dahilinde. Dikkat çektiğim tek nokta VAG'ın motorlarını artık çabuk gözden çıkartır bir noktaya geldiği. 1.2 TSİ ilk çıktığında saçma sapan çekerdi çekmezdi muhabbetleri yapılıyordu. Hala da yapılıyor, buna bir de 1.0 TSi dahil oldu. Aslında kağıt üstü verileri bu tartışmayı cevaplıyor. Peki ben çevremdeki insanlara aldırır mıyım veya alır mıyım? Cevabım evet alırım veya aldırırım fakat bu motorun da yakın gelecekte 1.2 TSi ile aynı akıbeti paylaşabileceğini düşünerek, bilerek ve bu düşüncemi paylaşarak.

Sözlerinize tamamıyla katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirmania

Gule güle kullanin hocam. Hangi paket, kac model, kac km de. Ne kadara aldiniz. Sakincasi yoksa fikir olmasi amaciyla bilgi verirmisiniz?

Sağolun teşekkür ederim. Allah razı olsun hepinizden.

2016 model ambition paket 14 bin km (1.6 dizel)
    Dış s-line
    İç s-line (18 jant, s line logolu altı kesik direksiyon, eşya gözü paketi)
    F1 vistes kulakçıkları
    Anahtarsız giriş çıkış, çalıştırma (start stop)
    Sunroof - zenon
    Nappa deri döşeme (S line logolu)
    Geri görüş kamerası
    ön arka park sensörü +360 derece
    otomatik park pilotu
    acc adaptive cruise control
    şerit takip asistanı.
    elektirikli katlanır dış aynalar

Malum siteden görüp beğenip aldım. Satıcının istediği fiyat 140 bin lira idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2ceahmet -- 31 Mart 2017; 16:33:7 >
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Aracımı satılığa çıktım arkadaşlar , çevrenizde ilgilenen olursa aklınızda bulunsun. İlgilenenler PM den de dönebilir isterlerse. Malum Site ; İlan No : 410361892

Hocam hayırlı satışlar, son fiyat olarak ne düşünüyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.