Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
673.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar a3 kullanma klavuzunu internetten nereden bulabilirim ? Veya pdf halinde elinde olan var ise ekleyebilirmi buraya ?
  • ozan bişar O kullanıcısına yanıt
    Hocam nekadara aldiniz. Ustaniz montaji nekadara yapiyor. Yani toplamda nekadara mal olacak. Birde bu islem garanti disi birakiyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatdzgn -- 21 Aralık 2016; 19:39:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada buz olmasin diye silecekleri kaldiracaktim. Kaput engel oldu. Silecekler buz tutabilir gonul ferahligi ile 😀
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatdzgn

Bu arada buz olmasin diye silecekleri kaldiracaktim. Kaput engel oldu. Silecekler buz tutabilir gonul ferahligi ile 😀

Gizli özellik açılmalı bunun için sonra mmi araç ayarlarında silecek değişimi menüsü geliyor açık yaparsan silecekler otomatik olarak cama dümdüz olarak kalkıyor

• Sanki oyle bisey hatirliyorum. Yarin sabah bakacagim cok sagolasin. Tam olarak hangi menu altında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatdzgn -- 21 Aralık 2016; 20:24:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatdzgn

Sanki oyle bisey hatirliyorum. Yarin sabah bakacagim cok sagolasin. Tam olarak hangi menu altında?

Gizli özellik açtırdıysanız araç ayarları servis ve kontrol olmalı

• Yarin bakayim ben bi hocam. Yoksa actiririm bende. Cunku gizli ozelliklerin bazilari yeni kasalarda acik diye biliyorum.
  • Navigasyon bu araclarda telefon ile baglanip kullanilabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Navigasyon bu araclarda telefon ile baglanip kullanilabiliyor mu?

Hayır

• Şimdi arkadaşlar affiniza sığınarak, şimdi bu aracı 140 bin civarina alsam neden almalıyım onu bilmiyorum.

Kendimi ikna etmeye calisiyorum. Tamam diyorum. Cruze yok navi yok. Vazgeciyorum.

Geri gorus ve cam tavan var.

Audi markasi çok iyi. Motor wv nin diger modellerinde kullandiginin aynisi.

Octavia alsam ayni motor şanziman ama işte audi markasi olsun diyorum.
  • quote:

Şimdi arkadaşlar affiniza sığınarak, şimdi bu aracı 140 bin civarina alsam neden almalıyım onu bilmiyorum.

Kendimi ikna etmeye calisiyorum. Tamam diyorum. Cruze yok navi yok. Vazgeciyorum.

Geri gorus ve cam tavan var.

Audi markasi çok iyi. Motor wv nin diger modellerinde kullandiginin aynisi.

Octavia alsam ayni motor şanziman ama işte audi markasi olsun diyorum.

Estağfurullah. Şu anda 140 a alınmaz bu araç. Piyasayı beklemek lazım. Döviz oturur da c200d 220k ya satılırsa 140k ya alınır olur. Biraz bekleyelim.

• quote:

Navigasyon bu araclarda telefon ile baglanip kullanilabiliyor mu?

Hayır! Sadece sesini alabilirsiniz hoparlörden.

• Ben de bugün 1.4 tfsi sportback ambition modelini aldım, aracın gizli özellikleri açılmış ama hangileri var hangileri yok anlayamıyorum, bunları kendimizin görebileceği bi yer var mı?
  • ferhatdzgn kullanıcısına yanıt
    silecek kaldırmak için gizli özellik açtırmaya gerek yok. arabanın motoru kapalıyken ama anahtar kontakta şarj lambaları yanık olduğu zaman silecek kolunu aşağıya çekip, çekili beklerseniz silecekler bir kere camı silip sonra dik konumda kalacaktır. ondan sonra da silecekleri kaldırabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukilhan

silecek kaldırmak için gizli özellik açtırmaya gerek yok. arabanın motoru kapalıyken ama anahtar kontakta şarj lambaları yanık olduğu zaman silecek kolunu aşağıya çekip, çekili beklerseniz silecekler bir kere camı silip sonra dik konumda kalacaktır. ondan sonra da silecekleri kaldırabilirsiniz.

Orası öyle ama gizli özellik daha pratik

• quote:

Orijinalden alıntı: alphi3458

quote:

nasıl daha pratik
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alphi3458

quote:

nasıl daha pratik

Kontakla anahtarla silecek kolu ile işin yok ekrandan silecek değişimine evet diyorsun silecekler kalkıyor kendiliğinden

• mrt008 M kullanıcısına yanıt
    Amortisörtler değişti mi değiştiyse ses sorunundan kurtuldunuz mu?

Benim araba da da soğuk havalarda gıcırtı sesi geliyor mayıs 2016 da almıştım. Sizin araba da 2016 model mi?

Ses kesildiyse ben de götürüp bir göstereyim diyorum.

Cevap için teşekürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemakg

Amortisörtler değişti mi değiştiyse ses sorunundan kurtuldunuz mu?

Benim araba da da soğuk havalarda gıcırtı sesi geliyor mayıs 2016 da almıştım. Sizin araba da 2016 model mi?

Ses kesildiyse ben de götürüp bir göstereyim diyorum.

Cevap için teşekürler.

Cok sukur kesildi.dun aldim araci sag arka amartisor degisti.makyajli kasa sportback benim arac buarada.sizde goturun bence.once trimlerden koltuklardan kapidan falanmi geliyo dye sesin kaynagini tespit ediyolar.benim 3 gun kaldi serviste.icerden olmadigina kanaat getrince mekanik boyutuna gecmisler.amartisore yogunlasmislar.amrtsor degisince kesilmis.

• selcukilhan S kullanıcısına yanıt
    Bunu bilmiyordum. Iyi oldu ogrendigim. Tesekkur ettim. Yarin deneyecegim.

• 
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.