Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (304. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok henüz fiyat alamadım,ama nerden baksan 2000 den aşağı istemez
  • UMUT KIRDI U kullanıcısına yanıt
    hayalet ekran için almıştım,2000 euro diye,geri görüş kamerayı başka yerde orjinal yaptırdım 650tl,tavan rayı 600tl orjinal krom,katlanır aynalar 2000 tl gibi bir rakam çıkıyo arka ledleri sormamıştım
  • thekinger T kullanıcısına yanıt
    Şehir İstanbul hocam. Burada kar yağdığında trafiğe de çıkmam sorun olmaz ama arada Düzce - Bolu - Kastamonu yapmam gerekecek kışın. O nedenle o güzergahta da bana sorun yaşatmaması gerekiyor. 16' i ben de düşündüm ama sanırım cizilmesini göze almam gerekecek. Lastik veya janti muhafaza edebilecek yerim de yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Şehir İstanbul hocam. Burada kar yağdığında trafiğe de çıkmam sorun olmaz ama arada Düzce - Bolu - Kastamonu yapmam gerekecek kışın. O nedenle o güzergahta da bana sorun yaşatmaması gerekiyor. 16' i ben de düşündüm ama sanırım cizilmesini göze almam gerekecek. Lastik veya janti muhafaza edebilecek yerim de yok

Ya üstad çizilme felan olmuyor zaten yarın fiyat bilgisini vereceğim sana

• Aracta 91w lastik var 260 ibreden oturu sanirim. Cunku w 270 km e denk geliyor. Ama sorun suki aracin max hizi 200 km. Simdi 91t kislik sava taktirsam sikinti cekermiyim? Kisin 190 km hizlara cikacak halim yok. 138 tlye dusmus n11 de. Bende siparisi verdim hemen kacirmamak adina.

• ozan bişar O kullanıcısına yanıt
    Hocam kamerayı nerde taktırdınız.

• acenteci A kullanıcısına yanıt
    İstanbul bahcelievlerde yaptirdim daha once ki sayfalarda foto paylastim ordan da bakabilirsiniz

• İnceledim arka kamerayi nereye taktılar foto varmı?

• Uzun zamandır izlediğim en eğlenceli test, vakti olanlar için

a3 sedan 1.6 tdi design için kapora verdim aracı alınca bende arka stoplara led almayı düşünüyorum ender de fiyat 2.900 artı 250 işcilik yazıyor wolsvagen apo usta da fiyat ve iletişim bilgileri nedir acaba tşkler
  • Sanirim sport paketlerde de arka stoplar led degil. Bu demek oluyo ki artik o sik arka ledli yeni kasa araclari goremiyecegiz.:(

• video atnmaya calıstım beceremediysem özür.

Tesekkurler hocam cevabınız için.

Hayalet ekran benim için çok elzem değil, navigasyon olmayınca bir esprisi kalmıyor bence.

Ama katlanır ayna, arka led ve krom cam çıtalarını düşünüyorum ciddi olarak.
  • Merhaba, hayırlı forumlar.

Biriniz bana da yardım edebilir misiniz?

Şimdi biz araba alma arefesindeyiz. Bayide sorduk kampanya o bu şu dedi a3 var elimde dedi.

ARAÇ: A3 1.6 dizel design line imiş. Ne hikmetse orada hiç aracın özelliklerini, broşürünü falan almadım. Audi sitesinde de yeni a3 s3 diye bir broşür var. Orada hayalet ekrandan falan bahsedilmiş ama araçta hayalet ekran falan yok.

Şimdi, hayalet ekranlı audiler şuan satışta var mı, yoksa 2017 falan mı? Bir çok markanın makyajlı kasası çıktığını gördüm. Benim alacağım a3 design line dizel 1.6 eski kasa mı, yeni kasa mı? Bunu biri bana izah edebilir mi?

Fiyat listesinde ambition, ambiante, attraction var, ama design line falanda var. Şimdi bu araç için kampanya var deyip bize 107 bin TL ye satıyorlar. Alıyoruz yani. Ben araçtan anlamam, aracı kullanacak kişi de benim valide. Aydınlatır mısınız beni, biz ne alıyoruz tam olarak? Broşür, donanım nedir bu aracın?

• excellenthuman E kullanıcısına yanıt
    mrb..şu anda attr.ambiente vs donanım paket isimleri kalktı,onların yerine baz,design ve sport paketler geldi.alacağınız kasa makyajlı kasadır ve muhtemelen yeni kasa 2018-2019 da çıkacak.fiyat doğrudur ve dijital klima,park sensörleri,otomatik vites,yarı deri koltuk,kromajlı egzost ucu,direksiyondan kumandalar,yeni mmı radyo,17 inch jantdonanımdadır
  • ali rıza yaşar A kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun. Peki bu araçta sürüşe etki eden konfor donanımı olarak neler var?
    Yani
    Hız sabitleme,
    ön arka park sensörü,
    geri görüş,
    yorgunluk tespit,
    şerit takibi,
    kör nokta uyarısı,
    adaptif fren vs.
    anahtarsız giriş
    anahtarsız çalıştırma
    start stop
    navigasyon,
    (ghost ekran niye yok mesela? opsiyon mu?)

Şimdi örneğin, çelik jant ya da koltuğun deri olması gibi görsel zevkten ziyade, aracı kullanan kişiye yardımcı nitelikteki diğer sistemleri özetlemeniz mümkün mü? forumu da okuyorum geriye doğru ama başkaları da hiç broşürü falan görememiş, bulamamış. Yani araba alıyoruz, perşembe elimizde olacak ama hala daha ne donanımlı, ne özellikli çözemedim.

Zahmet ettircem ama hakkınızı da helal edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: excellenthuman

Allah razı olsun. Peki bu araçta sürüşe etki eden konfor donanımı olarak neler var?
    Yani
    Hız sabitleme,
    ön arka park sensörü,
    geri görüş,
    yorgunluk tespit,
    şerit takibi,
    kör nokta uyarısı,
    adaptif fren vs.
    anahtarsız giriş
    anahtarsız çalıştırma
    start stop
    navigasyon,

Şimdi örneğin, çelik jant ya da koltuğun deri olması gibi görsel zevkten ziyade, aracı kullanan kişiye yardımcı nitelikteki diğer sistemleri özetlemeniz mümkün mü? forumu da okuyorum geriye doğru ama başkaları da hiç broşürü falan görememiş, bulamamış. Yani araba alıyoruz, perşembe elimizde olacak ama hala daha ne donanımlı, ne özellikli çözemedim.

Yorgunluk Tespit ve Start Stop dışındakiler opsiyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

quote:

Orijinalden alıntı: excellenthuman

Yani
    Hız sabitleme,
    ön arka park sensörü,
    geri görüş,
    yorgunluk tespit,
    şerit takibi,
    kör nokta uyarısı,
    adaptif fren vs.
    anahtarsız giriş
    anahtarsız çalıştırma
    start stop
    navigasyon,

Yorgunluk Tespit ve Start Stop dışındakiler opsiyon.

Yorgunluk tespit olduğundan emin misin ?

• Yorgunluk Tespit tüm donanımlarda standart.

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.