Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (301. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.audi-viborg.dk/storage/ifha/FileArchive/A00158/Audi%20A3%20Prisliste.pdf

17. sayfads koltuk degisim fiyatlari var takriben 900 tl ye alcantra yada spor koltuk yapiyorlarmis tr deki servislerde yapilir mi bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koltuk konusunda fiyat alan yada degistiren varsa burada paylasabilirse benim gibi degistirmeyi dusunenler icin faydali olur

• Bende koltuklarimi deri/alacantra kaplatsam
    Diye dusunuyorum ama airbaglar acisinsan bu bir sorun yaratmaz mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: volcano

quote:

Orijinalden alıntı: thekinger

Sesi öyle kaoatsamfa kpntağı açınca yine müzik açılıyor.

Ses açma-kapama düğmesine 2-3 sn basılı tutun, MMI komple kapanacaktır.

Basılı tutuyorum ses kapanıyor ama mmi ekran açık kalıyor. Kontağı tekrar açınca ses gelecekmi yarın deneyeceğim.
    Park sensörünün sesi için benim araçta drive select ve stop start tuşlarının yanında ses kapama düğmesi yok. Menüden kapamaya çalışmaktan başka yol yok heralde.

• kiltuk degisimi danimarkada serviste yapiliyor hatta fiyat listeside paylastim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: volcano

quote:

Sesi öyle kaoatsamfa kpntağı açınca yine müzik açılıyor.

Ses açma-kapama düğmesine 2-3 sn basılı tutun, MMI komple kapanacaktır.

Basılı tutuyorum ses kapanıyor ama mmi ekran açık kalıyor. Kontağı tekrar açınca ses gelecekmi yarın deneyeceğim.
    Park sensörünün sesi için benim araçta drive select ve stop start tuşlarının yanında ses kapama düğmesi yok. Menüden kapamaya çalışmaktan başka yol yok heralde.

Mmi kapanana kadar basılı tutun ses düğmesine kapansın ekran

• quote:

Orijinalden alıntı: fozix

http://www.audi-viborg.dk/storage/ifha/FileArchive/A00158/Audi%20A3%20Prisliste.pdf

17. sayfads koltuk degisim fiyatlari var takriben 900 tl ye alcantra yada spor koltuk yapiyorlarmis tr deki servislerde yapilir mi bilmiyorum

Doğuş, koltuk değiştiricek, Doğuş ?

CC dısında hiçbirşey yapmayan adamların imkanı yok bu işlemi yapmasına
  • gousto G kullanıcısına yanıt
    Stronik ve dsg de iyilesme oldugundan bahsediliyo ama 1 sene sonra konusmak lazim su an icin cok erken. 1.6 tdi ile hafta ici sehir ici kullanimin 7.5 lt nin altina dusmez. Kenardan kenardan 60 ile gidip bos tem e5 de 6lt yakiyorum diyenler olabilir. Alacak insanlari dogru yonlendirmek lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gryozc

Stronik ve dsg de iyilesme oldugundan bahsediliyo ama 1 sene sonra konusmak lazim su an icin cok erken. 1.6 tdi ile hafta ici sehir ici kullanimin 7.5 lt nin altina dusmez. Kenardan kenardan 60 ile gidip bos tem e5 de 6lt yakiyorum diyenler olabilir. Alacak insanlari dogru yonlendirmek lazim.

Boşken E5'de 90'la giderken 4 litre yakıyorum, sakin bir trafikte durkalk çok olmadıkça 5-5.5 litre.
    Haftaiçi sabah-akşam trafiğinde ise 7-8 litre aşağısına düsmem mümkün olmuyor.

Dediğiniz gibi kenardan kenardan 60-70 ile gitsem ki yapmışlığım var 3-3.5 litre oluyor :))
  • gryozc G kullanıcısına yanıt
    hocam dün akşam trafiğinde ümraniye - cevizlibağ - kadıköy arasında 5.5 ortalama yaktı aracım. sabah dur kalk trafikte 11 km mesafede ort 8 yaktı.
  • gryozc G kullanıcısına yanıt
    İstanbul trafiğinde 7.5 litre dizel otomatik için uygun bile sayılabilir :) ben zaten yoğun trafikte dur/kalk şeklinde 5.5-6 yakıyorum dendiğinde açık konuşmak gerekirse şaşıyorum

Ancak ortalama akan bir trafikte uygun değerleri yakalayabiliyor olmak yeterli... Daha önceleri A3 'de (son kasa dışında) ortalama genellikle yüksek kalıyordu beni düşündürende buydu aslında..

Haftasonu test sürüsü yapacağım..Geçen ay sonunda bir fiyat almıştım umarım aynı fiyat üzerinde anlaşabilirim... A3 için...
  • A3 tdi stronic standart liste net satis fiyati aksesuarli hali 23000 euro. Yeni duzenleme ile arac vergiler dahil 167.000 tl oluyor. Saka gibi.

• Arkadaşlar bugün telefondan açtığım navigasyonun sesini araç hoparlöründen almak için bluetooth bağlantısını etkinleştirdim. Navigasyon sesiyle birlikte müzik çalmaya başladı. hatta çalan müzikleri direksiyondaki tuşlardanda değiştirebildim. Sonradan farkettimki telefonumda yüklü olan SOUNDCLOUD uygulaması bluetooth bağlantısı gerçekleşince otomatik açıldı. içinden daha önce belirlediğim türde müziklerden çaldı ve araç tuşlarından bu şarkılar içinde gezindim. Çok hoşuma gitti. yabancı müzik dinleyenler bu uygulamayı kullanabilirler. Bunun gibi başka program varsa bildiğiniz paylaşırsanız sevinirim.
  • spotify var premium üyelikte oflibe dinleme ve 320 kbps ses kalitesine kadar dinleme gibi özellikler var idda ediyorum cd , usb ve aux dan daha dinlenlemektten çok daha kaliteli ses alırsın

• Siyah renk Design paket 1.6 tdi yeni a3 için 108.000 tl
    Beyaz renk 1.0 tsi için ise 89.500 fiyat aldım. Sizce nasıl fiyat? Alınır mı? Hangisini tercih etmeli? Golf 7 mi kaçsam bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le_Penseur

Siyah renk Design paket 1.6 tdi yeni a3 için 108.000 tl
    Beyaz renk 1.0 tsi için ise 89.500 fiyat aldım. Sizce nasıl fiyat? Alınır mı? Hangisini tercih etmeli? Golf 7 mi kaçsam bilemedim.

hangi bayi dostum bilgilendirir misin?
  • Le_Penseur kullanıcısına yanıt
    10 gun once 1.6 hb desing ilave cam tavan 109 a dogus maslaktan aldim

• Le_Penseur kullanıcısına yanıt
    TDi ı almaya bütçe sorun yaratmıyorsa TDi ı alın hocam. Zaten ötv artışı gerçek olursa TDi kimse alamayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le_Penseur

Siyah renk Design paket 1.6 tdi yeni a3 için 108.000 tl

84tü 89.5 mu olmuş. yuh ya
  • Ses tuşuna basılı tutunca Mmi ekran kapandı. Aracı stop edip yeniden çalıştırınca radyo açılmıyormuş bu şekilde kapatınca.
    Ancak park sensörünün sesini tek tuşla çözemedim heralde yok öyle bir seçenek.

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.