Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (298. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Düzeltiyorum sedan şimdilik 126 ama fiyat tam belli değil diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba,1.6 desing hb aracima geri gorus kamerasi taktirdim,bence goruntu inanilmaz iyi oldu istanbul bahcelievlerde yaptirdim,boyle bir arac varsa olmasi gereken ozelliklerden diye dusunuyorum,simdi sira hayalet ekranda

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan bişar

Arkadaslar merhaba,1.6 desing hb aracima geri gorus kamerasi taktirdim,bence goruntu inanilmaz iyi oldu istanbul bahcelievlerde yaptirdim,boyle bir arac varsa olmasi gereken ozelliklerden diye dusunuyorum,simdi sira hayalet ekranda

Ne kadarsa mal oldu hocam. Hayırlısı olsun bu arada güzel olmuş

• wasiyet kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam 650tl ye yaptirdim,ender gibi yerler dunya para istoyolar ayni malzeme ayni iscilik icin yazik valla
  • Montaj kısmının fotosunu da ekler misiniz arka kısmın

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan bişar

Tesekkurler hocam 650tl ye yaptirdim,ender gibi yerler dunya para istoyolar ayni malzeme ayni iscilik icin yazik valla

Montaj işçilikşeri nasıl? Nerelerden kablo geçiriyorlar? Araca zarar vermeden yapabiliyolarmı?

• ozan bişar O kullanıcısına yanıt
    Gule gule kullanın. Yaptirdiginiz mekanin adi, iletişim bilgileri vs verebilir misiniz?

• ozan bişar O kullanıcısına yanıt
    tek bir şeyi merak ediyorum, direksiyonu çevirdiğinizde ekrandaki simülasyon çizgileri oynuyor mu?

bir yerde okumuştum a3ler için dışarıdan takılan geri görüş kameralarında direksiyon ile uyum sağlama modülü eksik olduğundan (devre dışı) 3. firmaların yaptığı geri görüş kamerasında içerdeki simülasyon hareketsiz duruyor diye biliyorum.

hayırlı olsun. bence elzem değil ama olması artı bir şey elbette.
  • alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Cekebildigim tek foto buydu gayet temiz ve ozenli calistilar saolsunlar

• thekinger T kullanıcısına yanıt
    esnafliklari gayet iyiydi,on tarafta torpidodan mmi cikarip kablo degisimi yapildi birde arka taraftan onun disinda kablo olarak oyle ugrastiran bi durum degildi

• Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    Ekranda ki cizgilerin donmesi icin modul eklemeleri gerekiyor leon aracima yaptirmistim modulle birlikte yapildiginda 2000tl civari fiyat cikiyo leonda yaptirdigimda pek faydasini gormedigim icin bu sekilde yaptirdim arada ki farka hiz sabitleyici taktiricam,tabi yinede kisi kararidir,emin olun iyi bisi esim araci park ederken yada bu kadar para verip premium sinif arac alinca ufak tefek paralar icin riske etmek istemiyorum.

• Arka led düşününler baksın makyajlı arka led endere geldi

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/audi/a3/a3-8v/led-stop-seti-audi-a3.html

• Otomobil Genel'de paylaşılmış. Sene sonu değil 14 Kasım'da yürürlüğe girme ihtimali mevcutmuş. Özetle haşırt yolda; araç alacaklar biraz acele etmeli bu hafta. Donanımlı araçlar da bu limite girecek sadece segment ve marka modele odaklanmamak lazim. 2 seneye de taban fiyatlar güncellenmezse %45 lik dilimde araç kalmayacak gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Otomobil Genel'de paylaşılmış. Sene sonu değil 14 Kasım'da yürürlüğe girme ihtimali mevcutmuş. Özetle haşırt yolda; araç alacaklar biraz acele etmeli bu hafta. Donanımlı araçlar da bu limite girecek sadece segment ve marka modele odaklanmamak lazim. 2 seneye de taban fiyatlar güncellenmezse %45 lik dilimde araç kalmayacak gibi duruyor.

Kardeşim zaten 55k 17500 euro civarı yapıyor. İthal avrupa hatta uzakdoğu araçların içerisinde vergisiz fiyatı bu civarda olan C segment ve üstünde araç yok ki... bu nedenle bence artık C ve üstündeki tüm 1.6 nın altındaki araçların ötv si 0.74 olacaktır. Özetleyecek olursak araçlara en az 20k zam geliyor.

• thekinger T kullanıcısına yanıt
    Hocam bu böyle gelirse B segment hariç hiç bir araç kalmaz %45' te. Hatta bu 55binTL lik taban güncellenmezse düzenli olarak sene içinde vergi dilimi değişen araç bile olur, 1 - 2 yıla %45'lik dilimde hiç bir araba kalmaz hepsi %74 olur. Vergi premium vergisi değil premium vergi olur.
    Düşünsenize aracın donanımına göre dilim atacak. Comfortline GOLF %45, Highline %74 veya Comfortline DSG %74 , Manuel %45. Sunroof %74 , sunroofsuz %45. Fıkra gibi

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Bu haberin kaynağı nedir?

Bahsedilen fiyatlar vergiler hariç fiyatı mı, sadece KDV eklenmiş hali mi yoksa nihai vergili fiyatı mı acaba? Bir de o zaman donanıma göre fiyatın yükselmesi halinde vergi dilimi de mi yükselecek acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Otomobil Genel'de paylaşılmış. Sene sonu değil 14 Kasım'da yürürlüğe girme ihtimali mevcutmuş. Özetle haşırt yolda; araç alacaklar biraz acele etmeli bu hafta. Donanımlı araçlar da bu limite girecek sadece segment ve marka modele odaklanmamak lazim. 2 seneye de taban fiyatlar güncellenmezse %45 lik dilimde araç kalmayacak gibi duruyor.

Aracımı dün teslim aldım. Bayi müdürü ile satış temsilcisinin aralarındaki konuşmaya şahit oldum. Pazartesi tüm müşterilerini ara ötv artışı hakkında bilgilendir dedi. Detayını sormadım

• Bu 55 bin tl olarak yazan aracın gümrük çıkışı net fiyatı yani şu an 135 bin liste fiyatı olan a3 sedan dizel sport paket aracın liste fiyatında yazıyor net fiyat 23,400 euro yani 79,800 tl net gümrük giriş fiyatı var artık 55 bin üzeri net gümrük çıkışı olan araçlarda %45 ötv %74 oluyor ve bu da 6,800 euro ötv artışı demek yani a3 sedan araçlar bu değerde artacak

• Sportback sport 1,6 tdi araçlarda ),6,600 euro zam olacak

• Lord of the Shadows kullanıcısına yanıt
    KDV eklenmemiş , aracın çıplak fiyatında baraj 55binTL. 55bin 1 TL olursa vergi dilimi %74 e kayıyor. Yani araç üzerindeki opsiyon dahi dilim atlatabilecek. KDV + ÖTV bu çıplak fiyat üzerine ekleniyor.

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.