Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (236. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makyajli a3 lerin donanım paketleri (s, deslng line, sport line) hakkında bilgisi olan var mı? Bir de donanım isimlerinin sonundaki Pİ ne anlama geliyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kursunsuz -- 7 Ağustos 2016; 17:39:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alphi3458

http://www.audi.com.tr/etc/medialib/ngw/tr/pdf.Par.0004.File.pdf/dogus_otomotiv_audi.pdf

Yeni a3 sportback fiyatları yayımlandı ve tdi 1,6 116 hp olmuş

audi.de konfigratörde 1.6 TDI 110 HP görünüyor. Doğuş Oto bir yanlışlık yapmış olmalı.

http://www.audi.de/de/brand/de/neuwagen/a3/a3-sportback.html#page=/de/brand/de/neuwagen/a3/a3-sportback/motor.html

• quote:

Orijinalden alıntı: volcano

quote:

http://www.audi.com.tr/etc/medialib/ngw/tr/pdf.Par.0004.File.pdf/dogus_otomotiv_audi.pdf

audi.de konfigratörde 1.6 TDI 110 HP görünüyor. Doğuş Oto bir yanlışlık yapmış olmalı.

http://www.audi.de/de/brand/de/neuwagen/a3/a3-sportback.html#page=/de/brand/de/neuwagen/a3/a3-sportback/motor.html

egzoz sisteminde ardaki bi katalizörü mü çıkarttı acaba doğuş

• quote:

Orijinalden alıntı: selcukilhan

quote:

quote:

egzoz sisteminde ardaki bi katalizörü mü çıkarttı acaba doğuş

• Herkese Merhaba,

Ben de cuma günü A3, 1.6 TDI, Attraction aldım. İnternetten çoğu sorumun cevabını buldum. Fakat konu içi arama çalışmadığından buraya yazıyorum. İlk defa Audi sahibi olduğumdan yardımcı olursanız sevinirim.

33 BKY plakalı beyaz 2014 A3 TDI Attraction STronic'i Adana'dan İstanbul'a getirdim. Gördüğüm kadarıyla benimki Euro 5 105hp versiyonu. Kitapçıkta gördüğüm opsiyonlardan (Bqazıları standart donanım da olabilir) Cam Tavan, BiXenon Far, Arka Stoplar Led, A4'te gördüğüm jant, Bluetooth, İç Aydınlatma paketi, Direksiyon Deri, Havuzlu paspas bagajda da var, İnce stepne var. Eski sahibi Film de çektirmiş ayrıca APP plaka da var sağolsun.

Gizli özellik bilgilerini buldum. Adana İstanbul 900 km ve İstanbul şehiriçi 100 km kadar tecrübem oldu. Öncelikle 2 kişi Adana'dan Sapanca'ya kadar 111km ortalamayla geldim çoğu yol otoban olduğundan 120-130 sabitle çok rahat geldim. Hız sınırlarını aşmıyorum normalde bazen 5-10 km aşmışımdır. 111'ken 5.2ydi ortalama sonra 107'ye düştü ve ortalama da 5.1'e düştü. Bu yönden beni çok memnun etti Şirket aracım Renault Fluence aynı yakıyorlar.

2014'lerin hepsi Euro5 105hpmotor di mi? Motor no CRK220*** benim.

son sorum da. Bazı A3'lerde Audi logolu bardoklık kısmında bir hazne var sanırım küllük. Opsiyon donanımmış bunu alan var mıdır? Fiyatı ne kadar.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brabus -- 10 Ağustos 2016; 16:59:37 >

• Zamdan sonra audi a3 ambiante 2016 model premium donanım fiyatı (sunroof dahil) ne oldu bilen var mı?
  • Brabus kullanıcısına yanıt
    Küllük standart geliyor. Galeriden aldıysanız çalınmasın diye araçtan almışlardır. Arayıp sorun ellerindeyse kargo etsinler, fiyatı tuzludur çünkü.
  • quote:

Küllük standart geliyor. Galeriden aldıysanız çalınmasın diye araçtan almışlardır. Arayıp sorun ellerindeyse kargo etsinler, fiyatı tuzludur çünkü.

Teşekkürler cevap için
    Küllük yoktu diyor, Kitapçıkta opsiyon donanım içinde gösteriyor. Çalıştığım binadaki A3 sahibine sordum onda da yok. Başka arkadaşta da olduğunu hatırlıyorum
    Servis'te 260 TL, Ali Express 90 TL, Sahibinden'de 120 TL. Bir yerden alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brabus

Herkese Merhaba,

Ben de cuma günü A3, 1.6 TDI, Attraction aldım. İnternetten çoğu sorumun cevabını buldum. Fakat konu içi arama çalışmadığından buraya yazıyorum. İlk defa Audi sahibi olduğumdan yardımcı olursanız sevinirim.

33 BKY plakalı beyaz 2014 A3 TDI Attraction STronic'i Adana'dan İstanbul'a getirdim. Gördüğüm kadarıyla benimki Euro 5 105hp versiyonu. Kitapçıkta gördüğüm opsiyonlardan (Bqazıları standart donanım da olabilir) Cam Tavan, BiXenon Far, Arka Stoplar Led, A4'te gördüğüm jant, Bluetooth, İç Aydınlatma paketi, Direksiyon Deri, Havuzlu paspas bagajda da var, İnce stepne var. Eski sahibi Film de çektirmiş ayrıca APP plaka da var sağolsun.

Gizli özellik bilgilerini buldum. Adana İstanbul 900 km ve İstanbul şehiriçi 100 km kadar tecrübem oldu. Öncelikle 2 kişi Adana'dan Sapanca'ya kadar 111km ortalamayla geldim çoğu yol otoban olduğundan 120-130 sabitle çok rahat geldim. Hız sınırlarını aşmıyorum normalde bazen 5-10 km aşmışımdır. 111'ken 5.2ydi ortalama sonra 107'ye düştü ve ortalama da 5.1'e düştü. Bu yönden beni çok memnun etti Şirket aracım Renault Fluence aynı yakıyorlar.

Aracım 29binde şu anda Garanti bitmesine 1 ay var. Tek gördüğüm sorun Rampa çıkarken biraz dik sayılır 110 km civarı hızda 7'den 6'ya atarken biraz sarsması. Vites artırmalarında veya diğer vites düşürmelerinde bir sorun yok. Kalkışta vs titreme yok. Rampa olmasa da 7'den 6'ya indirmede sorun yok. Bu konuyu da araştırdım bilgi bulamadım. Sizin bilginiz var mı?

2014'lerin hepsi Euro5 105hpmotor di mi? Motor no CRK220*** benim.

son sorum da. Bazı A3'lerde Audi logolu bardoklık kısmında bir hazne var sanırım küllük. Opsiyon donanımmış bunu alan var mıdır? Fiyatı ne kadar.

Teşekkürler

Bende 2014_2015 a3 hb ariyorum. Yakın zamanda bir tane buldum 2014 hb attraction Özellikleri sizinki ile aynı fakat 110 ps. Satıcıya sorduğumda 2014 lerde 105 ve 110 ps in olduğunu söyledi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mazda 3.3.3

Bende 2014_2015 a3 hb ariyorum. Yakın zamanda bir tane buldum 2014 hb attraction Özellikleri sizinki ile aynı fakat 110 ps. Satıcıya sorduğumda 2014 lerde 105 ve 110 ps in olduğunu söyledi.

Hayırlısı olsun, umarım kısa sürede siz de kısa sürede istediğiniz gibi bulursunuz. 2014 ikinci yarısı üretilenler Euro 6 110muş. bu motor farkı önemli değil. Çok küçük bir fark var. Tüketimde performansta hissedilebilir bir fark değil
  • quote:

quote:

Aracım 29binde şu anda Garanti bitmesine 1 ay var. Tek gördüğüm sorun Rampa çıkarken biraz dik sayılır 110 km civarı hızda 7'den 6'ya atarken biraz sarsması. Vites artırmalarında veya diğer vites düşürmelerinde bir sorun yok. Kalkışta vs titreme yok. Rampa olmasa da 7'den 6'ya indirmede sorun yok. Bu konuyu da araştırdım bilgi bulamadım. Sizin bilginiz var mı?

Arkadaşlar bu konuda bilgisi olan var mı?

Audi'yi de aradım görüştüğüm usta bunu ilk defa duyuyorum dedi. Çarşamba Servis'e de götüreceğim. Belki sorun yoktur

ben böyle bir problem yaşamadım kardeşim. belki yaşayan vardır. yardımcı olurlar

• Üstadlar; yeni a3 1.6 tdi stronic pi deki ''pi'' takısının ne anlama geldiğini bilen yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • macro73 M kullanıcısına yanıt
    Benim fikrim ve bilgim yok hocam.

• P bir ihtimal premium paket olabilir eski advenced gibi

• Arkadaşlar bu aralar A3 araç bakıyorum ancak modeller arasında boğulup kaldım. Amibition hız sabitleyici içermiyor bunu anladım. Ambiente alırsak hız sabitleyici var ama 3 kollu direksiyon ve vites kulakçıkları yok. xenon her ikisinde de var ancak bazı attractionlarda da var. Otomatik katlanan aynalar neye göre var? 2014 model bir a3 için bir arkadaş yardımcı olabilir mi? Hakikaten çok karmaışk bir donanım grubu var. Sline ya da ambiente deki gibi koltukarı olan xenonu olan hız sabitleyicisi olan aynaları otomatik katlanan bir araç almak istiyorum. Bunun için hangi donanıma bakmam gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necrofx

Arkadaşlar bu aralar A3 araç bakıyorum ancak modeller arasında boğulup kaldım. Amibition hız sabitleyici içermiyor bunu anladım. Ambiente alırsak hız sabitleyici var ama 3 kollu direksiyon ve vites kulakçıkları yok. xenon her ikisinde de var ancak bazı attractionlarda da var. Otomatik katlanan aynalar neye göre var? 2014 model bir a3 için bir arkadaş yardımcı olabilir mi? Hakikaten çok karmaışk bir donanım grubu var. Sline ya da ambiente deki gibi koltukarı olan xenonu olan hız sabitleyicisi olan aynaları otomatik katlanan bir araç almak istiyorum. Bunun için hangi donanıma bakmam gerek.

Kolay Gelsin ben de 2 haftadır aynı durumdaydım, umarım aklında yatan bir A3 bulursun

Ben 2014 Attraction, Xenon ve Led stoplu, Bluetooth, Cam Tavanlı aldım. Dün öğrendiğim bilgiye göre motor Euro 6, 110'lukmuş. 2014 2. yarısı üretilenler 110'luk motor oluyormuş. Benim için 105,110 farketmez ama aracın değerini etkiler.

3 kollu direksiyon ve 4 kolluyu da inceledim. Benim için farkeden bir şey yoktu.
    Cruise Control 2004'ten bu yana tüm araçlarımda vardı hiç kullanmıyorum. Sadece Hız limitörü olsa işime yarardı. Örnek 120 km'yi geçme desem çok işe yarıyor uzun yolda
    Direksiyondan vites de benim seçimi hiç etkisi yoktu. Çünkü bu tip araçta gereksiz olduğunu düşünüyorum.
    Fazla özelliğinde faydası yok zararı var deyip bu donanımı seçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: necrofx

Arkadaşlar bu aralar A3 araç bakıyorum ancak modeller arasında boğulup kaldım. Amibition hız sabitleyici içermiyor bunu anladım. Ambiente alırsak hız sabitleyici var ama 3 kollu direksiyon ve vites kulakçıkları yok. xenon her ikisinde de var ancak bazı attractionlarda da var. Otomatik katlanan aynalar neye göre var? 2014 model bir a3 için bir arkadaş yardımcı olabilir mi? Hakikaten çok karmaışk bir donanım grubu var. Sline ya da ambiente deki gibi koltukarı olan xenonu olan hız sabitleyicisi olan aynaları otomatik katlanan bir araç almak istiyorum. Bunun için hangi donanıma bakmam gerek.

Ambiente ile ambition arasındaki en büyük fark, ambitionun spor görünümlü, dpor süspansiyonlu, s line gibi spor ve baldır desrekli koltukları, 17" jantları, 3 kollu direksiyondan kumandali vites ve mmi düğmeleri, 5 fsrklı sürüş seçeneği olmasıdır.
    Cruise control ambitiona sonradan serviste 1300 TL ye takılıyor. Katlanır aynalar alırken sipariş edilmeli yada o şekilde gelmiş bir araç bulmalısınız. Bende bu şekilde bir araç bakmıştım. Birkaç sayfa önce linkini koymuştum. Duruyorsa tekrar koyarım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sifir-kokusu-uzerinde-tertemiz-a3-sportback-324592188/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thekinger -- 9 Ağustos 2016; 11:21:20 >

• Makyajli a3 lerin ne zaman satışa çıkacağını bilen birileri var mı acaba?

• thekinger T kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim. Yalnız 2014 için o rakam çok yüksek değil mi? Bir de garantisi bitmiş bir araç aldığımızda dsg problemi yaşarsak servis yaklaşımı ne oluyor? ( Aracın servis bakımlı olduğunu varsayıyorum)

• macro73 M kullanıcısına yanıt
    PI makyajlı demek.

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.