Şimdi Ara

Yeni Astra HB 1.4 140 HP Sport - Yeni Leon 1.4 TSI 140 HP FR - Civic Elegance Eco* Düz Vites 1.6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
7.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yukarıda belirttiğim 3 araç arasında kaldım.

Yeni Astra HB 1.4 140 HP Sport + Sunroof = 49.500 trafik sigortası dahil.

Yeni Leon 1.4 TSI 140 HP FR = 49.000 trafik sigortası dahil değil.

Civic Elegance Eco* Düz Vites 1.6 (2012) model olup fiyatta indirim yapılabileceği söylendi.

siz olsanız hangi aracı tercih ederdiniz nedenleri ile lütfen değerlendirir misiniz? ikinci el, yedek parça, yakıt tüketimi vs. vs.

kafam çok karışık, bu işi bu hafta sonuna kadar bitirmek istiyorum.

• Yeni Astra çünkü tipi daha güzel
  • hepsini test edin derim.
    ama bana göre civic eco önde,en nihayetinde fabrikasyon lpg var.
    ülkemizde benzin fiyatları ortada,tsi lpg uyumsuz olduğu için şehir içinde km de en az 40-45 kuruş yakar,
    o sebeple bana kalırsa civic çok iyi bir seçim olur.
  • LPG ile Civic çok ekonomik bir araç haline gelecektir. Geri kalan tüm konularda Leon diyorum ben. FR paketle çok şık bir hale geliyor. Astra, Leon ile aynı güçte olsa da pratikte 140'lık Leon'un yakınına bile yaklaşamaz. Astra'nın burada öne çıkabilecek bir özelliğini göremiyorum da zaten.
  • ellerinde sade sport olmadığından sunroof lu olarak bulunuyor normal fiyatı 47.500 sunroof lu olduğundan, ilerde navigasyon takılabilir. ama leon a sunroof takılamaz diye biliyorum. donanım olarak da değerlendirirseniz çok iyi olur benim için.

birde 2012 olması bir handikap mıdır?
  • 1-Astra
    2-Civic
    3-Leon
  • Astra yı sport + sunroof 49 bin vermektense , sunroof dan vazgeçip 3-5 bin fazla verip cosmo alınabilir. Yeni sedan 1.4 cosmo 55 bine almıştı forumdan birisi. Hem donanım olarakta en dolusu olur.

Tabi son karar sizin test etmeden almamanızı tavsiye ederim. içinize sinsin az para vermiyorsunuz .
  • Yakıtı sorun etmezsen Astra derim, lpg taktırıcam falan dersen civic elbette..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TncyKrmn

Astra yı sport + sunroof 49 bin vermektense , sunroof dan vazgeçip 3-5 bin fazla verip cosmo alınabilir. Yeni sedan 1.4 cosmo 55 bine almıştı forumdan birisi. Hem donanım olarakta en dolusu olur.

Tabi son karar sizin test etmeden almamanızı tavsiye ederim. içinize sinsin az para vermiyorsunuz .

+1 Aynen katılıyorum. Sunrooftan vazgeçilip afl far elektrikli katlanır ayna vs artılarıyla cosmo çok iyi tercih olucaktır..
  • civic'i direk elerdim. astra ve leon, ikisi de dizayn motor ve donanım olarak güzel araçlar. bence son karar uzun uzun test sürüşü sonrasında verilmeli.
  • arkadaşlar çıkabileceğim maksimum fiyat 50 bin daha da üzerine çıkamam. finansal olarak zorlanırım. şu an için lpg taktırmayı düşünmüyorum.

uzun uzun bende test etmek isterim ama malumunuz yaz geliyor ve fiyatlar artacak. iş bakımından da zaman kısıtlı. ama her aracıda muhakkak test edeceğim. yalnız FR nin test aracı yok diye biliyorum.
  • Leon dış görünüş olarak çok yeni ve çok güzel olmasına rağmen otomatik vites tercih edecekseniz Haziran'dan önce gelmeyecekmiş.
    Ancak araç sadece dış görünüş demek değildir. Dolayısıyla kesinlikle Astra.
    Civic üzerine tek lafım yok o efsane kasadan sonra böyle bir kasa çıkardıkları için
  • Civic atmosferik motora sahip olduğundan LPG yakıta en uygun motor Civic in İ vitec motorudur. Fiyat performans açısından da görece olarak diğer alternatiflerden üstündür.

Yine de tercih sizin

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi problematik -- 27 Mart 2013; 13:09:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Superior83

arkadaşlar yukarıda belirttiğim 3 araç arasında kaldım.

Yeni Astra HB 1.4 140 HP Sport + Sunroof = 49.500 trafik sigortası dahil.

Yeni Leon 1.4 TSI 140 HP FR = 49.000 trafik sigortası dahil değil.

Civic Elegance Eco* Düz Vites 1.6 (2012) model olup fiyatta indirim yapılabileceği söylendi.

siz olsanız hangi aracı tercih ederdiniz nedenleri ile lütfen değerlendirir misiniz? ikinci el, yedek parça, yakıt tüketimi vs. vs.

kafam çok karışık, bu işi bu hafta sonuna kadar bitirmek istiyorum.

Arkadaşım, parana yazık etme, ben aracımı almadan önce tam 10 ay bu forumu okudum, hemde bütün arabaların, bütün modellerin sayfalarını, günde nereden baksan en az 2 saatimi forum okumaya adadım, her neyse çok özet söylicem arabaya binmek istiyorsan, bindiğin araba sorunsuz olsun istiyorsan Honda al. hakkında hayırlısı olsun.

• Astra sport 1.4 140hp manuel 2013 47.000
    Civic elegance 1.6 125hp manuel 2012 47.000
    Seat Leon FR 1.4 140h manuel 2013 49.000

Fiyatlar en son bu sekilde. Araclar sifir. Yorum yapan arkadaslar bu fiyatlari da goz onunde bulundurabilirmisiniz. Arkadasimizin kafasi cok karisik isin icinden cikamiyor bende etkilemek istemiyorum.yorumlariniz ve fikirleriniz cok onemli

Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakalım şimdi.
    Ne demiş kardeşimiz?
    quote:

ikinci el, yedek parça, yakıt tüketimi vs. vs.

Koyu bölüme dikkat.
    2. el.
    Leona noldu?Getti.
    Yakıt tüketimi:
    Astraya ne oldu turbo 140ps?
    getti.
    Ne kaldı geriye?
    Civic+lpg.
    Hayırlı olsun hondanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 27 Mart 2013; 13:51:38 >
  • Eğer seçeneklerinize 1.6 auris eklerseniz auris, değilse civic. Devir ekonomi devri. Turbo motorlu leon astra alıp gaza rahat rahat basamadıktan sonra bir anlamı kalmıyor o gücün. Auris ya da civic alıp lpg uygulatmak en mantıklısı. İkinci el ve servis olarak da diğerlerinden iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayerxp

Astra sport 1.4 140hp manuel 2013 47.000
    Civic elegance 1.6 125hp manuel 2012 47.000
    Seat Leon FR 1.4 140h manuel 2013 49.000

Fiyatlar en son bu sekilde. Araclar sifir. Yorum yapan arkadaslar bu fiyatlari da goz onunde bulundurabilirmisiniz. Arkadasimizin kafasi cok karisik isin icinden cikamiyor bende etkilemek istemiyorum.yorumlariniz ve fikirleriniz cok onemli

Tesekkurler.

önceliğim astra olurdu sanırım. astranın 1.4 motoru ve kaliteli iç dizayn ile albenisi var.
    Ancak lpg işini düşünüyorsanız. Civic alın derim. civicde almışken otomatik alınır.
    Leon FR arabası donanımı güzel diye hatırlıyorum ama leon çekici gelmiyor.

Benzinli c sınıfı 0 araç alsam ilk düşüneceğim araç astra sedan yada hb olurdu sanırım.

• Ben o kadar parayı civic e , hala atmosferik motor kullanan bir araca vermezdim istediğiniz kadar lpg taktırın belli bir değerin altına inemezsiniz (hondacılar alınmasın) üstelik dizel motor gelecekmiş kaybınız büyük olur. yılda yaptığınız km çoksa dizel bir araç düşünün, yok az km yaparım ben benzin bana dokunmaz derseniz yeni astra tercih ederdim

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

bakalım şimdi.
    Ne demiş kardeşimiz?
    quote:

ikinci el, yedek parça, yakıt tüketimi vs. vs.

Koyu bölüme dikkat.
    2. el.
    Leona noldu?Getti.
    Yakıt tüketimi:
    Astraya ne oldu turbo 140ps?
    getti.
    Ne kaldı geriye?
    Civic+lpg.
    Hayırlı olsun hondanız.

Yorum cok iyi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.