Şimdi Ara

Yeni Aşmayan Prime Tarifeler ( İndirim alabilirseniz: 15 GB 35 TL, 20 GB 45 TL!) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
139
Cevap
6
Favori
12.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-9A0BECBC3

PM'den yollanmıştır efendim.

Bu konuda bana da detaylı bilgi yollarmısınız 10 gün sonra faturasız selfy de bir ayımı doldurmuş olucağım

• Taktiğı banada gönderir misiniz ?
  • Hızlı resim linkine gidip şifreye 1324 yazıp taktiğe erişebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 4 Ekim 2021; 11:55:24 >
  • quote:

Hızlı resim linkine gidip şifreye 1324 yazıp taktiğe erişebilirsiniz.
    Banada atarsan sevinirim hocam
  • 20 gb 1000 sms dk 43 tl teklif etti
  • quote:

Geçemezsiniz hocam, telekom faturasızdan faturalıya geçişe özel tarifeler bu ikisi.

Ama illa geçmek istiyorsanız kendinizi bimcell'den, telekom faturasıza geçirin. Sorna bir ay olacak şekilde bekleyip bayiden vs. kanallardan 15 GB 49 TL olan tarifeye geçin.

15 GB 49 TL olduğuna bakmayin biz onu indirimle 30'lu liralara düşürürüz.
    PM lütfen.
  • quote:

Taktiği söyler misiniz hocam. Daha bugün arandım 15gb di herhalde 49tl teklif ettiler Ocak ayı sözleşmem bitiyor telekomla
  • Taktiği banada gonderirmisin teşekkürler
  • Ben de pm alabilir miyim vodafone dan gecmeyi dusunuyorum
  • quote:

Bilgi alabilirmiyim

• @nicktatör hocam bana da özelden taktiği atabilir misiniz size pm atamadım ben

• PM alabilir miyim
  • Merhaba. Yıllardır Turktelekom 15gb ailem tarifesideyim. Ben ve 2 ortak (eşim ve kızım) kullanmaktayız. Normalde en çok internet kullanan benim. Eşim çok az kızım da okula giderken seviste bir miktar kullanıyor. İşte sil süpür derken idare ediyorduk. Fiyat 74 TL idi. Lakin 12ay taahhüt bitti şimdi aynı tarifeye 12 ay sözüme 110 TL taathutsuz 135 tldiyorlar. 3 numarada üzerime kayıtlı. Eşim için 2 GB, kızım icinse 4-5 GB yeterli. Lakin ben biraz fazla kullanıyorum minimum 15 GB. Bu kullanıma göre faturalı yada faturasız hangi tarifeleri önerirsiniz? Bana da taktik verirseniz cok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • Güncelleme : Taktik artık PM'den verilmeyecektir. Hızlı resim linkine tıklayıp, şifreye 1324 yazıp taktiğe erişebilirsiniz.
  • motomurat kullanıcısına yanıt
    Konudaki hızlı resim linkine tıklayıp şifreye 1324 yazın erişin hocam.
  • Benimde Vodafone taahhütüm bitti bana gönderebilirmisiniz?
  • striven S kullanıcısına yanıt
    Hızlı resim linki konu başında bulunmaktadır. O linke tıklayın, açılan sayfada şifre kısmına 1324 yazıp erişin taktiğe.
  • Turkcell kullanıyorum. Aralık taahhüt bitecek.

Öncelik Trcel olmak üzere en uygun fiyatlı tarife arıyodum.

@nicktatör Senin tavsiyenle

Rahat 8 GB +750 dk. 39 TL olarak gördüm.

Şu an faturalıdayım. Aralık ta taahhüt bitince

önce Faturasıza geçip 1 ay bekleyip, ondan sonra bu paketi kullanabiliyoruz. Doğru mu anlamışım ?

TEŞEKKÜR EDERİM.

• Mustakil_Yazar kullanıcısına yanıt
    Faturalıdan faturasıza geçin ve 1 ay bekleyin hocam, bekledikten sonra uygulamadan Rahat 8 GB 39 TL tarifesine geçebilirsiniz.

Ya da ben en hızlı şekilde geçmek istiyorum derseniz ; Hattı başka operatöre taşıyın, başka operatörde aktif olduğu anda'da geri Turkcell faturasıza taşıyın. Taşıma gerçekleştiği an uygulamaya girip Rahat 8 GB'a geçebilirsiniz, ortalama 1 hafta sürer, en hızlısı bu yöntem.
  • @nicktatör hocamın bilgilendirmesinden sonra Bimcell hattımı TT faturasıza taşımak için şubeye başvurdum. Fakat sadece faturalıya geçişin mümkün olduğu söylendi. Ne alaka ? Mecbur önce Vodafone ardından TT faturasıza geçtik. 27 gün bekleyeceğiz faturalı tarifeler için. TT faturasız paket fiyatları çok yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T r u v a -- 4 Ekim 2021; 5:31:8 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.