Şimdi Ara

Yeni asgari ücretle herkes TOGG alabilecek! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • asgari ücretli, bi mucize olur da her ay kenara 100 lira atarsa yılda 1.200 tl eder.

togg dediğin de peugeot 3008'deki gibi bir fiyata sahip olacak yani 1M

Bu mantıkla arabanın fiyatı sabit kalsa bile asgari ücretli en erken 1000 yıl sonra arabayı alır.

• Akıl var mantık var aracın maliyeti en düşük 500 bin TL olsun, hadi adamlar maliyetine satsın, hadi konut kredisi çeker gibi kredi çeksin, asgari ücrette 2 katına çıksın temmuzda, eleman maaş aldığı gibi krediye gider, artık 120 ay koltuklarını kemirir. Laaa arabayı aldı, eeee elektirik, hadi onu da kaçakla halletsin Yeni asgari ücretle herkes TOGG alabilecek!  Gerçi bunlar kaçak çekerken arabanın entegrelerini yakar Yeni asgari ücretle herkes TOGG alabilecek! 

• Cem kullanıcısına yanıt

Sen de çok şey istiyorsun.

Sonuca bak. Asgari ücretli arabayı alabilir mi alamaz mı? Alır. 100-200 ay sokakta yatmaz, yemek yer diye bir şey denmemiş. Yeni asgari ücretle herkes TOGG alabilecek! 

• asgari ücretli daha aç karnını doyuramıyor. ne togg'u?

• Anca lastiklerini asgari ücretli. Onu da yuvarlaya yuvarlaya gider artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumu omurgasızları gelir birazdan 3-5 dane alacam gardaşım diye.

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Zeus'a inanıyorum ama TOGG'a inanmıyorum. Yeni asgari ücretle herkes TOGG alabilecek! 

• Yeni asgari ücretle herkes TOGG alabilecek!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende tam bu kısmı okuyunca delirdim ayın sonunu rahatlıkla getiremiyorum özellikle son 10-15 gün maaş günü gelsin diye kıvranıyorum

Dalga geçer gibi asgari ücretli bile rahatlıkla togg alabilecekler diyor gelde küfür etme bunlara

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu haberi yapana "YALAN HABER " Den herkes dava açsa bir daha böyle haber yapamazlar

yahu bakan bile açıkladı "TOGG piyasadaki benzinli C-SUV ların fiyatına yakın çıkacak diye

piyasada 600 bin e benzinli C-SUV görebilen var mı?

• asgari ücret ile c.başkanlığı maaşını karıştırmış haberi yapan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kickergls K kullanıcısına yanıt
    yanlış biliyorsunuz. ne yapar eder, dava açanlar hakkında "hökümatı zorla deyiştürmek, törörüzlük yapmak" vb. diye karşı dava açar ve kazanırlar.

• elektrikli araçların batarya kiti ortalama 15.000 dolar.. daha kalan parçaları saymadım.. sadece pili almanız sıfır vergiyle 260 bin tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arrastra -- 23 Haziran 2022; 15:11:15 >
  • ehmet38 E kullanıcısına yanıt
    Yeni asgari ücretle herkes TOGG alabilecek!

şu an avans hesaba(garanti bankası) geçtim bile dünden beri... Yeni asgari ücretle herkes TOGG alabilecek! 

EDIT: yani normal maaş bitti, avans hesaptan ödenmeye başladı her şey anlamında... sanki yeni almışım gibi anlaşılmasın.

(2006'da eski firmam garanti bankası ile anlaşıp maaşı oraya yatırmaya başladığından beri, 16 senedir kullanıyorum bu mereti. özellikle 2011-2014 işsizlik döneminde çok faydası oldu...)

o da olmasa yanmışım... 1'inden sonra maaş yatınca otomatik hesaptaki para azalacak zaten... Yeni asgari ücretle herkes TOGG alabilecek! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkn -- 24 Haziran 2022; 10:31:40 >

• Toggun çıkacağını bile düşünmüyorum.

• Ünlü teknoloji formu yöneticisi video çekmemiş miydi; fiyatı 150 bin gibi bir şey olacak diye ?

• bu aracı çıkarsalar, vergi almıyoruz, vatandaşa kıyak yapıyoruz derler, o alınmayan vergi için, ottan moktan alınan ötv'yi arttırırlar. biz sıradan vatandaşlar olarak, milyona satılacak aracın vergilerini de ödemek zorunda bırakılırız. olmaz mı? olmaz diyene öyle örnekler veririm ki. vergi almadık fedakarlık yaptık dediler, alınan vergilerden, fazla verdi bütçe.ampul partisinin doğru söz söylemek gibi bir derdi yok. yalan forever.

• Anca oyuncağını alırlar o da belki.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.